0 oy
712 göst.
Diğer kategorisinde (769 puan) tarafından

Hamileliği sinirli üzüntülü geçip bebeğin de doğduğunda sinirli olduğunu düşünen varmı:ermm:

19 Cevaplar

0 oy
tarafından
Ben hamilelikte de normaldede kafama hiç bir şey takmazdım kızımın maşalah var öyle diyeyim bence doğru bir şey 
(769 puan) tarafından
Ne güzel maşallah hep öyle olursunuz inşallah benimde sinirli üzüntülü geçti normalde alıngandim herşeyi üzerime alındım ki bazı yerler de haklıydım haksız olduklarım da vardı
-Reklam-
0 oy
tarafından

Benim ablamın hamilelikleri çok sınırlı geçti ve çocukları çok sinirli sinir küpü gibiler 

(769 puan) tarafından
Benim kızımda asabi 5 aylık olmasına rağmen
tarafından
Annelerin davranışları gerçekten çocukları etkiliyor ,

Bende yaşadıklarımdan dolayı çok nefret doluyum stres fallan bakalım benim.bebek nasıl olacak
(769 puan) tarafından
Keşke böyle durumlar hiç etkilemese yavrularımızı inşallah sakin sağlıklı bir bebeğin olur canım
tarafından
Amin inşallah Allah razı olsun inşallah canım
0 oy
(121,512 puan) tarafından
Ben varım ama daha dogum yapmadım her gunum ayri bi sinir stres icinde geciyo yaa 
(769 puan) tarafından
Kendini strese sokma demesi kadar kolay olsa keşke dikkat et sen canım ikinizede zarar
(121,512 puan) tarafından
Kız inan zorla sinirlendiriyolar kaynanayla yasiyom cuma salı gunu gorumcemin nikahi var demin diyoki oglum sen nikaha tek gel bu nasi bi laf yaa bana gelme diyo kız merakimdan degil istesede gitmiycektim zaten banane nikahtanda yuzume karsi diyimce agrima gidiyo
(769 puan) tarafından
Bırak sinirlenme canım benim bende kaynanam ile yaşıyorum çok ayıp kaynananın yaptığı insan öyle konuşurken ben inadına giderdim sanırım sanki senin kızının nikahının meraklısısın neden aile olmak yerine böyle davranırlar bilmiyorum
0 oy
(178 puan) tarafından
Benimki sinirli hırçın aynı ben
(769 puan) tarafından
Benim kızda aynı gibi
0 oy
(75 puan) tarafından
Umarım sinirli bi çocuğum olmaz ama allah bilir dün çok kötü sinirlendm dün esimle yemek yemeye bir restauranta girdik tam merdiveni çıkacaktım biri iniyordu çıkamadım kafamızı kaldıralım bide ne gorim kadın bi etek giymiş giymemiş bile aşağı inerken direk gördük bildiğin o kadar sinirlendim ki bakmayan adam bakıyor öyleleri olduktan sonra esimle aram açıldı niye baktın falan gibisinden aslnda bakmamasi imkansız gibi bişeydi kim olursa görürdü bende de sans ne arar zaten hamileyim işte ilk kez böyle sinirlendiğimi gördüm kendimde sonra hadi çık deyip eve geldik zehir oldu anlayacağın. Sonra eve geldim 2 saat ağladım neden ağladığımı da bilmiyorum umarım bi sıkıntı olmaz .
(769 puan) tarafından
İnşallah olmaz canım yani hamilelik boyunca sorunlar üst üste gelebiliyor birde hormonlar kötü etkiliyor her hafta birşey çıkardı kafama takıp strese girmek için
(75 puan) tarafından
Hayırlısı olsun yaa ne diyeyim.
0 oy
(128 puan) tarafından
Bebegim suan 3 aylik, hamileligim hep olayli tartisnali aglamali gecti daha 3 aylik hamileyken kaynanamla tartstk 2 gun asagi yanina inmemisim dye kiyamet kopardi hep tartsmali gecti bisey diyemedigim icin kendi kendime sinir attm 6.ayindan snra hersey daha kotu oldu nerdeyse hergun mutsuz ve agliyordum olanlar yuzunden ve sebebi kaynanam ve hic sesini cikarmayan esim derkeeeen dogum yaprim tamam tum ipler koptu 1bucuk yillik evliyim evliligim nerdeyse bosanma asamasndn döndü sebebi kaynanam ve esimi dolduran gorumce ve bana laf soyleyen hakaret eden gorumce veeee herseyi sessiz izleyen koca dana okuz bi es sogudum ondn ama iste oyle boyle zaman geciriyom onla 
(769 puan) tarafından
Çok üzüldüm canım Rabbim tez zamanda aranız düzelir Allah rasbır versin onlarda vazgeçer sizi üzmekten insan evladının neden mutlu olmasını istemez anlamıyorum gerçekten
(128 puan) tarafından
Amin insallah duzelir yada kazasz belasz yollar ayrilir
0 oy
(253 puan) tarafından

Canım valla ben 3 aylık hamileyim eşimle bi kaç kere bu süre içiresinde 2 kere cok kötü kavga ettik ve ben üzüntüden ağlamaktan sinirden mahvoldum şuan iyiyiz cok şükür ama bu süre boyunca hiç onları yaşamak istemezdim ve önümde allah o günleri gösterirse 6 ay daha var zaman zaman bazı şeylere yine sinirleniyorum hamilelik hormonlarındanda bazen olsa gerek ama çoğu zaman da bende endişe etmiyor değilim hani bebeğim doğunca ya sinirli huysuz olursa diye kendime de kızıyorum tabi sinirlenmemek gerek üzülmemek gerek diye ama inşallah hiç öyle olmaz hep dua ediyorum akıllı iyi huylu Saliha evlat olsun diye :)

(769 puan) tarafından
İnşallah olmaz canım inan insan çok üzülüyor biz üzülelim onlar üzülmesin hissetmesin sudan sebep olsa bile insan kendini ağlarken bulabiliyor sen dikkat edin kendinize sağlıkla kucağına almayı nasip etsin Rabbim
0 oy
(2,676 puan) tarafından

Been varim ben :getlost: ogluma hamileyken bi suru sinir krizi stres aglamalar falan oglum masallah beni oldurcek gibi 9 aylik bi istedigi olmasin varya tuvalete gidiyim 5 dakka gec geliyim sinirden katiliyo 3 gunde siniri gecmiyo valla Allah yardimcim olsun buyuyunce ne yapcam bilmiyirum sakin stres yapmayin kizlar ne hissederseniz oda aynisini hissediyo valla:'(

(769 puan) tarafından
İnşallah düzelir geçer canım insan kaldıramıyor bazen siniri çok zor gerçekten :((
0 oy
(2,479 puan) tarafından
Benim bebegim 13 gunluk daha belli olmaz ama cok urkek bir bebek annem gil korkuyordu cok stresli gecirdim hamileligimi cocughm sorunlu olur diye cok sukur simdluk bir sikibti gorunmuyor insallahta olmaz
(769 puan) tarafından
İnşallah olmaz canım, benim annemlerde derdi hatta abimler çok sinirli yapıdalar annemin çok sinirli geçmiş abimlere hamileyken
0 oy
tarafından
Canım annem kız kardeşime hamileyken çok sinirli stresli bi dönem geçirmiş kardeşim 18 yaşına gitti hâlâ sinirli biri bence doğru o. Çok şükür çok sinirli değilim doğuma da az kaldı bakalım artık hayırlısı 
(769 puan) tarafından
Hayırlısı olsun  canım sağlıkla alırsın kucağına  inşallah
tarafından
İnşallah canım hepimiz alırız :)
0 oy
(3,024 puan) tarafından
Ben sinirliydim oglum cok guleç
(769 puan) tarafından
Demekki olmayabiliyormuş ne güzel canım
0 oy
(10,046 puan) tarafından
Hamileyken her şeyi kafama taktım zaten normalde de olur olmadık ne varsa takarım kafama. Kızım kolik oldu hayırlısı:)
(769 puan) tarafından
Düzelir inşallah tez zamanda hayırlısı olsun canım
(10,046 puan) tarafından
Amin canım inşallah valla tükeniyorum günden güne ama geçecek bu günler biliyorum
0 oy
(2,047 puan) tarafından
Benım son ayım depresyonda geçti ve bebeğim şuan 8.5 aylık daha 1 aydır normal bir bebek :(
(769 puan) tarafından
İnşallah böyle devam eder canım :(
0 oy
tarafından
Benim hamileliğimde annemi kaybettim üstüne eşimle boşanma aşamasına geldik neler neler. Şükür oğlum çok güleç. Güçlü doğuyorlar ona inanıyorum. 
(769 puan) tarafından
Başınız sağ olsun hatırlatıp sizi üzdüysem affedin, maşallah bahtıda hep güzel olur inşallah
tarafından
Allah razı olsun inşallah.
0 oy
(89 puan) tarafından
Hamileligimde hergun agladim sinirliydim stresliydim cok kotü gecti bebegimde cok agliyo 7 aylik kendini yerden yere atiyo egilip büzülüyo agliyo hauatimi mahvettiler bu mal koca mal ailesi
(769 puan) tarafından
Öyle deme canım düzelirsin kocanla çocuğunda düzelir inşallah :(
0 oy
tarafından
Beennn. Daha dun bununla ilgili post actiim  Hamileligim b ok gbi gectii.snir stress uzuntuu aglamakli. Esimle sorunum skur yok ama issizdi veee kaynana etkenji. Suan bebegim aksamlari cok aglio sebepsiizz. Susturana ask olsunn
(2,201 puan) tarafından
Nasilsin kuzum iyimsn normal mi oldu sezeryan mi bebek nasl p:)))
tarafından
Normal oldum kuzum skur iim bebegimde iyi ama fena koliikk aksamlarii ayni saatte baslio cok zorlaniomm ya :/
0 oy
(3,883 puan) tarafından

Benim ablam sürekli eşiyle tartışırdı 3 tane çocuğu var hepsi çok sinirli en küçüğü 7 aylık çocuğun yüzü sirke satiyo :D ben stresli sinirli bir donem gecirmedim bakalim nasiil olcak:D

(769 puan) tarafından
İnşallah birşey olmaz canım güleç olsunlar hep
0 oy
tarafından
Hamileliğim hem sinirli hem üzgün geçti. Aglamadigim cok az gün vardi sanrm. Ama uslu bi bebegim var şükür
(769 puan) tarafından
Bebeğiniz hep böyle olur  ne güzel cümlemize nasip eder inşallah
0 oy
(2,865 puan) tarafından
Çok etkisi var diye düşünüyorum

Çünkü ben çok sakin huzurlu bi gebelik geçirdim şükür kızım da sakin ve çok huzurlu bi bebek. Bi çok bebeğe kıyasla baya rahatım yani. O yüzden gebelik boyunca sakin kalmaya büyük önem gösterin ve bunun önemini eşlerinize de anlatın bence 
(769 puan) tarafından
Eşle bitse keşke ama kaynanamlar ile yaşıyorum çoğunlukla onların etkisi oldu eşimde konulmasına rağmen değişen birşey olduğu söylenemez :/ olan çocuğa oldu sinirli bir yapısı var şu an
(2,865 puan) tarafından
Benim de hamşkekşk mükemmel geçti lohusalık kötüydü. Ailesi yüzünden anlıyorum seni canım. Üzülme boşver Rabbimin adaletine güven her zaman
(769 puan) tarafından
Tek tesellimiz o zaten çok şükür sığınacak bir Rabbimiz var bundan kötüsünden sakınsın hepimizi

İlgili sorular

0 oy
18 cevap 472 göst.
26 Kasım 2021 Aile kategorisinde Kerimenur (69 puan) tarafından soruldu
+1 oy
16 cevap 479 göst.
3 Aralık 2021 Aile kategorisinde Kerimenur (69 puan) tarafından soruldu
0 oy
14 cevap 251 göst.
9 Ağustos 2024 Diğer kategorisinde Sardunya (625 puan) tarafından soruldu
0 oy
29 cevap 353 göst.