0 oy
111 göst.
Diğer kategorisinde (5,368 puan) tarafından
Üçüncü günüm göl oluyorum aferdesnz peden iç camasirina pijama ma flan hepsine deyor koltuğa bile deymiş bekârken de 4 ayda bir 5 6 7 ayda hep gecikirdi zaten evlendim 5 ayımda tek oldum oda üstüne hamile kaldım artık hiç olmadım 2 yıl boyunca kızı süten kesince oldum şuan düzeldi sadece bir hafta iki hfta geçiyor ama berbat oluyorum yatak kıyafet degistrdim gbi batiyirum çok nadir az oluyorum szdedemi byle 

9 Cevaplar

0 oy
tarafından

Kızken batacak kadar olmuyordu evlendim hamile kaldım zaten 1 sene görmedim sonra 2 ay gördüm yoğun değildi sonra tekrar hamile kaldım artık adet nedir hatırlamıyorum :D:D

(5,368 puan) tarafından
Kız bekârken bir günde iki çaydanlık soğan kürü yapıp içmiştim mahaledeki kadınlar sokuyor demisti kanamadan ölecektim az kalsın tam 12 gün boyunca olmuştum aboo atletim bile kan olurdu çnkü damla damla gelirdi hep sinirden içmiştim ama okdr sokulecgini blmiyodum şuanda da spiral var yaa batiyirum ondanmi blmiyorum 17 18 yaşındam beri yoğun kanamam var ama. Geç oluyordum hep
tarafından
Doktora bi görün istersen canım şuan kaç yaşındasın belki yaşla ilgilidir
(5,368 puan) tarafından
Gttim cnm hormon testi yapıldı bı sorun yok dendi
-Reklam-
0 oy
(4,970 puan) tarafından
Spiral varken öyleydi spiral artırıyor kanamayı spiral çıktıktan sonra normale dönmüştüm canım,
(5,368 puan) tarafından
Cnm bende spiral var ama bekarken de kanamam bu şekil çok olurdu
0 oy
(403 puan) tarafından
Bende çok yoğun oluyorum artık beebk bezi takiyorum
(5,368 puan) tarafından
Kizz bebek bezi bebeğe yetmiyor pahalı vala bna hiç yetmez
0 oy
(1,758 puan) tarafından
Bekarken bende de öyleydi. Ped falan kullanamıyordum bebek bezi alıp kullanmaya başlamıştım.
(5,368 puan) tarafından
Ayy vala hasta pedi alcam artık
(1,758 puan) tarafından
Dene hangisi rahat olursa onu kullan
0 oy
(89 puan) tarafından

Bekarken hem uzun hem çok olurdum. Evlenince hem günü azaldı, hrm kanamam azaldı. Doğumdan sonra düzensizleşti:Dbir oluyorum, bir olmuyorum. Hamile kalacam da fark etmeyecem diye korkuyorum:D

(5,368 puan) tarafından
Dimi bende acaba spiral mi kaydı dye korktum test yaptım çıkmadı yarıni adet oldum
0 oy
(7,121 puan) tarafından
Ya bişey sorabilir miyim benimde iustum basım batıyor yenidoğan bebek bezi kullanıyorum da . Çok alakasız ama neden hep ortaya toplanıyor bende buna çözüm bulamadım iki kat çamaşır giyer alttaki sıkı olur genelde be yaparsam yapayım iç çamaşırın kenarına çıkıyor pedde de öyle oluyor o toplanmayi engelleyen bir yol var mı 
(5,368 puan) tarafından
Çünkü bebek bezi yapismiyor hani iç vcamasir usutine bir prca normal bez taktım üstüne ped aboo ped toplamis kıyafetim.maf olmuş göl gibi oluyorum iki ped takıyorum bazen
(7,121 puan) tarafından
Yok ped de öyle toplanıyor
(5,368 puan) tarafından
Vala bende de ön kısmı kalkıyor kan oluyri iç çamaşırı afedersin
(7,121 puan) tarafından
Hım degisikmis
0 oy
(3,259 puan) tarafından
Lohusa kanamamda bile ped ile idare ettim yani en fazla o oldu bende. 
(5,368 puan) tarafından
Ayy ben hasta pedi takmistim
(3,259 puan) tarafından
İlk ameliyattan çıkınca takıyorlar onu sonra çıkarınca doktor istemiyor ped kullanılacak dedi hemşire bende öyle yaptım sorun yaşamadım
0 oy
(4,700 puan) tarafından
Benim evlenmeden önce de evlendikten sonra da hep 20 günde bir olurum bir hafta sürer 3-4 gün boyunca asla normal ped takamam okula giderken hiç aklıma bebek bezi gelmezdi iki bazen üç ped birbirine takip takardim şuan yine aynı ama bebek bezi takıyorum yine de batiyo kıyafetlerim üç-4 gün boyunca degistirdigim pijamanin haddi hesabı yok maalesef 
(5,368 puan) tarafından
Kız sen çok erken oluyorsun 20 günde bırmi vala bnm iki hfta üç hfta geciyri bekârken de 4 5 6 ay hata bir yil olmadığım oluyordu
(4,700 puan) tarafından
Yok annemin de öyle :) o yüzden annem der korunmayı bıraktığım gibi hamile kalıyorum bende ona çekmişim korkuyorum ondan :)
(5,368 puan) tarafından
Çok erken oluyron buda duzensuzlk ama
(4,700 puan) tarafından
Hep öyle olduğu için doktor normal diyo canım yani tam adetim bittiği gün itibariyle 20 gün geçmiş oluyor oda normal karşılanıyor adet günün birinci gününden sayinca 26 gün falan olmuş oluyor doktor normal genetiktir dedi sağlıklısı zaten ayda bir olan canım
0 oy
(11,295 puan) tarafından
Ben gece pedi bile takmıyorum öyle diyim bekarken de öyleydi doğum yaptım 3. Reglim değişmemiş aynı yogunlukta
(5,368 puan) tarafından
Yani azmi
(11,295 puan) tarafından
Dışarı taşacak kadar değil diyelim normal ped kullanıyorum 2 gün günde 3 kere falan değiştiriyorum sonraları azaliyor
(5,368 puan) tarafından
Vala ben günde 4 6 fqkan degistryrium

İlgili sorular

0 oy
9 cevap 389 göst.
12 Şubat 2020 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
2 cevap 129 göst.
7 Şubat 2023 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Elanur07 (3 puan) tarafından soruldu
0 oy
10 cevap 154 göst.
23 Haziran 2022 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Prenses 67 (679 puan) tarafından soruldu
0 oy
3 cevap 171 göst.
28 Ocak 2021 Aile kategorisinde Kbensglsm (788 puan) tarafından soruldu

380,206 soru

11,382,403 cevap

34,881 kullanıcı

...