0 oy
919 göst.
Aile kategorisinde (1,618 puan) tarafından
Ben normalde tesettürlüyüm ama gecelik mini etek gibi kiyafetler de giyerim eşim için önem veririm süslenirim bazıları aman ne gerek geceliğe para veriyorsun diyor ama bence gerekli ya sizce?

22 Cevaplar

+2 oy
(10,920 puan) tarafından
Bunun bence eşle alakası yok.ben seviyorum mesela yatağa girerken bile parfüm sıkarım sacimi tararim kremlerini sürerim ve yaz kış zorunlui bir durum olmadıkça gecelik giyerim yatarken .ve evlide değilim .kendim seviyorum 
(2,148 puan) tarafından
Işte dogru düşünce tarzı önce kendin için yapmak en guzeli.Bende ++++
(17,762 puan) tarafından
Kesinlikle bu fikirdeym +++
(139 puan) tarafından
Okumaya başlarken kesin bunun cocugu yok diyodum kiii bekarmıssın aynı bende senin gibiydim şimdi yataga zor giriyorum :D ama oyle anlarda mutlaka giyerm bemde
(10,920 puan) tarafından
Yok kiz ne bekari bosandim.2 tane de çocuğum vqr biri daha yeni 2 yaşına girecek
(139 puan) tarafından
Egehe tm o zmn yınede kafan rahattır
-Reklam-
+1 oy
(8,925 puan) tarafından
Doktooooooorr kız giymezsek nolur kocalarımiz başkasına gider mi :))))
(8,925 puan) tarafından
Hadi el birliği ile doktorumuza soralim giymezsek kocalarimiz başkasına giderse gittikten sonra giysek bize dönerler mi :)))
(6,221 puan) tarafından
Doktor kaçtı
Sanırım kadına da orgazmla ilgili bir şeyler anlattı ki kadın postu bile kapattı hshshsh
(6,221 puan) tarafından
Ya senin dediklerini yapmıştır ya da Allah'ım ben çok yanlış yapıyorum Bu kadının bir bildiği var deyip kocasının paçalarına sarılmıştir hahshshsh

Garibim Eğer tecrübesizse aslının gazabına uğratmıştır
(8,925 puan) tarafından
Kesinlikle kadın imdat diye polisi bile aramış olabilir:)))) en sakin insanı cildirtir bizim doktor :)))
0 oy
(7,733 puan) tarafından
Utanmasam bende gecelik giyerim ama utanıyorum 8 yıllık da evliyim
(7,733 puan) tarafından
Mini etek te giyemem çocuklarım var bende tesettürlüyum kızım hemen sorguluyor 6 yaşında
0 oy
(2,972 puan) tarafından
Her erkek sever eşinin kendisini için suslenmesini ben suslenirim herşeyi giyerim evde bnde tesettürliyum ama eşime Karşı her kıyafeti giyerek çoğu zaman işten geldiği zaman öyle karşılarım çok sever 
0 oy
(1,750 puan) tarafından
Utanıyorum daha doğrusu kiloluyum yakıştırmıyorum
(139 puan) tarafından
Bende öyleyim inan yakışıyor havan değişiyor
0 oy
tarafından
Eşim ile ilgili hicbirseyde utanmam valla baya baya mini eteklerim ve dekolteli eteklerim var kapalı olabilirim ama eşime hersekil açığım❤️
(7,292 puan) tarafından
Haiiiinnnnnn hani bitek bana öyle giyinecektinn
tarafından
Yok sadece kocama ☺️
(7,292 puan) tarafından
Puuuuhhh aşkımız buraya kadarmış demek :D haha
0 oy
(532 puan) tarafından
Ben şuan 33 haftalık hamileyim şuan bizde çıt yok artık hahdhajaja :D ama bu haftalara kadar nerdeyse her gece suslen puslen giyin kocam nasıl istiyorsa öyle yapıyordum rahat rahat.  Doğumdan sonra yine devam bu haftaya kadar iyi idare ettim de bundan sonra zor dogurana kadar :D bende çok seviyorum 
0 oy
(221 puan) tarafından
Eşim bana dedi hatta bi gecelik alalım diye ama utanıyorum hala 11 ay olacak evlendiğimiz
0 oy
(2,147 puan) tarafından

Ya ayıptır demesi benim eşim hep ister ben tesettürliyum şükür ama evde eşim hep der hadi kalk giyin bana gel diye erkekler seviyor böle şeyler :D

0 oy
(1,334 puan) tarafından
Ben utandigim için hic giymedim yani gerekli ama utaniyoz işte 
0 oy
(4,969 puan) tarafından
Canm çocuktan sonra saldım bn ya şuan ikincoye hamileyim ve bazen eski günlerimi özlüyorum kendime söz verdim  dpgurym eski bn olcam saclarim boyaliydi tertemizdir bakimliydim hoş şimdide temizim ama iki çocuk rabbim bağışlasın peş peşe oldu hâliyle saldım çayıra mevlam kayira ;;)
0 oy
(8,925 puan) tarafından
Hamileligimden önce fazlasiyla önem verirdim hatta ozel gecelikleri esime sectirirdim yada beraber alirdik ama hamilelikte birlikte şuan saldım kendimi kalkıp giyinecek enerjim bile yok 
(139 puan) tarafından
Atlatırsın dogumdan sonra 3 5aya anca alısıyosun anneliğe
0 oy
(7,005 puan) tarafından
Ben çok hevesliydim ama eşim almadı kendime de yakıştırmam ama zayıfım 43 kiloyum 153 boyum zayıf oldugum 8cin güzel olmaz bence bacaklarım faan çırpı gibi durur gibime geliyo 
0 oy
(228 puan) tarafından
Valla ben gecelige verilen paraya aslaaaa üzülmem tam tersi en güzelini giyeyim diye gerekirse boğazımdan keserim :))
0 oy
(2,165 puan) tarafından

Bende severim eşime süslenmeyi ama maalesef çocuktan sonra saldım kendimi kaş bıyık için bile zorla kuaföre gidiyorm çünkü hiç zamanım yok çocuğum hep peşimde:)). Yani kısacası çocuktan önce giyerdim özenirdim baya ama şimdi tam tersi oldu, eşim de ister bazen gecelik giymemi amaann ne uğraşacam diyip geçiştiriyorum valla :angel:

0 oy
(1,506 puan) tarafından
Valla bende 5 senelik evliyim kiloluyum diye biraz utanıyordum şimdi iki çocuk var eşim bı gecelik beğenmiş bundan mi alsak dedi güzel durmaz dedim durur dedi aldık hoşnut halinden çok açık giyinmem ama evde aşırı da dikkat etmem eşimle sorunlarım var diye kırmak istemedim aldık seviyor sanırım genel olarak erkekler böyle şeyler 
0 oy
(265 puan) tarafından
 Bnm eşimde seviyor oyle seyleri ama bn hic giymedim utaniyorum simdide iki cocuk ve 34 haftalk hamileyim tek odada olunca cocuklarla yatıyoruz bazen cocuklar yatinca gecelik flan alicam giy diyor ama hic halim yok dua etsin salvarla yatağa girmiyorum
0 oy
tarafından
Gerek olduğundan değil de kendimi öyle daha bakımlı güzel hissediyorum çocuk varken giymem de o uyuyunca tabi eşime süslenirim bence kim ne derse desin ama bu küçük cilveler evliliğin heyecanını bitirmiyor
0 oy
(139 puan) tarafından
Bende birliktelik istedigimde yada onun istedigini anladıgımda giyinip gidiyorum.cocuktan sonra cok catlagım flan oldu ama insan öyle seyler giyince daha güzelleşiyo ve bunu hissettikce kendine güveniyor.bekarken hep giyerdim
0 oy
(3,244 puan) tarafından

Eskiden dikkat ederdim.

Şu an fitil falan, doktor kontrolu derken benimki yanaşınca olmaz diyorum. Zaten yanaşmaması için giyinmiyoru. Da:D:D:D

İlgili sorular

0 oy
28 cevap 271 göst.
0 oy
35 cevap 392 göst.
0 oy
12 cevap 117 göst.
5 Temmuz 2023 Diğer kategorisinde Glstanbeste (256 puan) tarafından soruldu
0 oy
7 cevap 303 göst.
23 Kasım 2022 Alışveriş-Hediye kategorisinde Ajangadget (1,311 puan) tarafından soruldu

379,792 soru

11,368,903 cevap

34,850 kullanıcı

...