+1 oy
1,000 göst.
Aile kategorisinde tarafından
Kaynim evleniyor gelin kizimizda kayınvalideye birlikte oturalım diyor tabi kaynanam kabul etmiyor ev ev üstüne olmaz diyor. Bana anlattı beni çok seviyor diyor. Bende o an kendimi tutamayıp daha çok boş bulunup geçsin bu ayakları ya kim kaynanasiyla birlik oturmak ister hiç samimi değil inanma bu laflara dedim.  Tabi kaynanam bozuldu. Ama ben boş bulunup söyledim sonradan dedim acaba hiç karışmasamiydim yorum yapmasaniydim. Kaynananın ağzı gevsektir çünkü bunu gider orda burda anlatır kabak benim başıma patlar. Keşke hiç yorum yapmasaydim ah şu dilim

27 Cevaplar

+3 oy
(423 puan) tarafından
Kuma gemisi yürür elti gemisi yürümez mis ne desek smdi kız bilemedim
tarafından
Ahahah fikrimi söyledim sadece kızla soeunum yok aslında tatlı bir kız :)
-Reklam-
0 oy
(2,358 puan) tarafından
Valla sende baya acayipsin yani. Birde kaynanana demişsin.
tarafından
Yalan bişey söylemedim kime sorsan yüzde 95 oturmak istemez niye boş yere yalan konuşayım ki
(1,248 puan) tarafından
Baltayı taşa vurmuş :))
(118 puan) tarafından
Yalan değil kuzum da her doğru da her yerde söylenmez işte...
(2,358 puan) tarafından
Nrtn123 tam aynı şeyi yazacaktım canım
0 oy
(347 puan) tarafından
İyi demişsin gerçekleri sen söylemişsin hiç olmazsa yüzüne boşver keskeler olsaydı hayat olmazdı :D
tarafından
Diyosun :)))
(347 puan) tarafından
Diyorum kız boşver Allah aşkına kadında senin düşünceni öğrenmiş olmuş artık zaten çoğu gelin böyle düşünür
tarafından
Yani bencede ;))
0 oy
(3,903 puan) tarafından
Kadina destek olup fikrini onaylayim derken. Sıvamısşin iyice. Sağlık  olsun en azından iki  yüzlü  davranmamissin :D ici dışı  bir diye düşünür  belki
tarafından
Yani çok dobra olduğumu bilirler ama biraz patavatsızlik oldu sanki bu :))
(3,903 puan) tarafından
Yapcak bir şey  yok bacım. Kötü  bir şey dememişsin gelinler arasindki genel kanıdan bahsetmissin sadece.
0 oy
(1,752 puan) tarafından

Geçmiş olsun :D

0 oy
(886 puan) tarafından
Eh yani resmen ben seninle oturmazdım demissin kadına.. kimse istemez tabii de bunun hastalığı var mecburiyeti var bakmazlar bana diye iclenmistir 
tarafından
Orası ayrı öyle bir durum olursa tabiki bakarım ama ortada daha bişey yokken isteme bile olmamisken bunların konuşulması ama samimi gelmedi boş bulunup atladım onuda üzmek istememiştim zaten
0 oy
tarafından
Demissin bir kere ama sunu anlamadim isterse birlik otursun napican daha iyi yani senle birlik oturmasinda ben boyle dusunurdum
tarafından
Samimi gelmediği için fikrimi söyledim bn Birlik oturmam oda istemez zaten
0 oy
tarafından
Otursun da görsün ebesininkini. Sen niye karışıyorsun ki burda. Hiç karışmamalısın. Ne diye körün gözünü açıyorsun 
tarafından
Bn ksyinvalideme söyledim o anlattı bna boş bulundum bende
0 oy
(4,040 puan) tarafından

Sen de benim gibisin :D mal gibi aklıma ilk gelen şeyi söylüyorum. Başka türlü söylesene kız illa ki diyeceksen. Mesela şey de valla bilmiyorum bana ilginç geldi. Ama belki de birlik istiyordur ne bilim. Tarzı konuş.

Ama yok illa atlican di mi:D

tarafından
Ay hiç sorma valla öyle
0 oy
(1,125 puan) tarafından
Canım birincisi doğru söylenin dokuz köyden kovarlar ikincisi bire bin katarlar şimdi sen böyle söyledin ya kaynanan gidecek buna eltine yok eltin yalan söylüyor Yok böyle bir şey olmaz oturacağından değil falan pişman üstüne bin tane şey koyarlar eltini de sana düşman edip yollarlar ama emin ol benim de senden fazlam var eksiğim yok kaynım evlenecek şimdi kaynanam bir yorum yapıyor yanımda ben de dayanamıyorum içimdekinin hepsini döküyorum yani aklımdan geçen kalbimden geçen şeyleri söylüyorum tutamıyorum dilimi hiçbir zaman da tutamadım :)) 
tarafından
Bnde oyke :)
0 oy
tarafından
Bemce de hiç ksrışmasaydın bıraksaydın yeselerdi birbirlerini :) 
0 oy
tarafından
kıskanmiş gibi yapmissin
tarafından
Kiskanacagim.bi durum değil bu benim sadece söylenen samimi değil daha isteme bile olmamisken böyle muhabbetlere girmesini samimi bulmadm
0 oy
(2,835 puan) tarafından
Sessiz düşünmen gerekirken  sesli konuşmuşsun hahaha  bence hiç karışamamak cnm ne yapsan yaranamazsın sonra kötü sen olursun 
tarafından
Bidahakine tutucam dilimi,:)
0 oy
(483 puan) tarafından
Eee yalan mı ya bu uzun boylu birine uzun boylusun demek gibi bir şey kim.kaynanayla oturur kızda tam bir Ahma.k herhalde sevabına doğru yolu göster belli ki yaranacam diye yırtıyor kendini 
0 oy
(7,743 puan) tarafından
Çok iyi olmuş bence. O da sana nispet yapmaya kalkmış. Önce kendisi başlatmış kıskandırmaya. Haddini bildirmişsin bence kaynanaya. Eltinle aran iyi olacakken nifak sokmaya çalışmış. Boşver 
0 oy
(1,015 puan) tarafından
Koc burcundanmisin sen yaa?kiyamam sana mine olmez tam bir aydir yirtiyor koclar icin kendini soylediklerinize dikkat edin diye.indan sordum=)
tarafından
Yok kız akrep burcutun akrepler için ne diyor dikkat edeyim :)
(1,015 puan) tarafından
Ben kocum akrebi dinlemedimmm=)ama dinle tavsiye ederim.insana nerde durmali oldugunu hatirlatiyor.cok guzel tavsiyelerde bulunuyor
0 oy
(912 puan) tarafından
Ağzından kaçmam iş da sanki zoruna gitmiste içini rahtlatmisisn gibi hissettim iyi demişsin kız boş ver :)))) 
0 oy
(1,726 puan) tarafından
Zaten ne geliyorsa su dilimizi tutamadigimizdan
0 oy
(1,118 puan) tarafından
Keske demeseydin gercekten.  Kocanin kulagina giderse  sen kotu olursun
tarafından
Evet  sonradan geldi işte aklıma
0 oy
tarafından
Aran bozuksa tamam ama iyiyseniz gereksiz olmuş. 

İlgili sorular

0 oy
5 cevap 188 göst.
15 Nisan 2021 Aile kategorisinde AnqeLLa (192 puan) tarafından soruldu
0 oy
3 cevap 221 göst.
18 Haziran 2023 Diğer kategorisinde Fatmanurun Annesi (478 puan) tarafından soruldu
0 oy
26 cevap 720 göst.
5 Nisan 2023 Diğer kategorisinde Eliffff05 (208 puan) tarafından soruldu
0 oy
16 cevap 399 göst.
4 Ekim 2020 Aile kategorisinde halide.111 (1,661 puan) tarafından soruldu

380,253 soru

11,384,779 cevap

34,884 kullanıcı

...