0 oy
407 göst.
Aile kategorisinde (1,662 puan) tarafından

• Eşime çok dolmuşdum ...ve turtamadım kendimi kaynanamla derdleşdim ... Sorunlarımızı kimseye anlatmak isdemiyorum ama içimde tutamıyirum ne yapmam lazım bir tavsiyye verin ya ( 

16 Cevaplar

0 oy
tarafından
Ben gibisin tek çare çeneyi tutmak lazım sonra başa bela olur 
-Reklam-
0 oy
tarafından
Paylaşmak güzeldir tabii doğru kişiyle kaynanan doğru kişiyse no problem 
(1,662 puan) tarafından
Doğru kişi ama yinede isdemiyorun ... Eşimde aramızdakı sorunları kimseye söyleme diyor ama kendisi ile konuşmak no mümkün olduğu için hep böyle içimi başkalarına döküyorum sonrada pişman oluyorum
0 oy
(2,548 puan) tarafından
Madem ceneni tutamiyorsun suya anlat kaynanaya veya başkasına degil . El gün olur koz olarak yüzüne vurur benden tavsiye  :)
(1,662 puan) tarafından
Bir defter alıb oraya yazmayı düşünüyorum ... Kendi kendimede konuçdum yine tutamadım kendimi kaynanamlada konuşdum
0 oy
tarafından
Babannem hep zehir ye bal söyle der. Sen unutursun onlar unutmaz gün gelir elbet yüzüne vururlar. Tavşan kurda guvenmis kurt gelmiş yavrusunu yemiş..
0 oy
(181 puan) tarafından
Vallah tek tavsiye çeneni tutman.. es arası kavgalar kimseyi ilgilendirmez.siz barisacaksiniz elbet ama kim olursa olsun zamanı gelince yüzüne çarpar dediklerini..aman dikkat diyorum
0 oy
(28,380 puan) tarafından

Yakında post acarsin kaynanam derdimi yüzüme vuruyor  diye geçmiş olsun 

(1,662 puan) tarafından
Yok canım olmaz öyle şey daha öncede böyle durum oldu ve yüze vurulacak bir çey yok çünki sorun benden kaynaklı deyil ...
(28,380 puan) tarafından
Umarim ele olur Allah huzur versin
(1,662 puan) tarafından
Cümlemize inşAllah canım
0 oy
(5,489 puan) tarafından
Kaynanandan ziyade annene anlatsan keşke, benimki destek yerine köstek olur, bi defa annemle telefon konuşmamı duymuştu, eşimle aramış çok sıkıntılıydı. Gelip aranızı iyi tutun demek yerine maddi şeyleri konuşup durdu
(1,662 puan) tarafından
Annem daha fena kaynana yinede iyi
0 oy
tarafından
Biz nişanlıyken ben hep kaynanama anlatırdım. Kaynanam da sağolsun oğlunu atar beni tutardı, kavga ederlerdi ağzına sicardi afedersin eşimin beni üzdüğü icin, bı defasinda beni ağlattı diye kaynanam eşime tokat bile atmış yani düşün. Evlendikten sonra ben kendi kararimla hiçbir şey anlatmadim, sonuçta annesiyle arasını bozuyorum öyle, böyle tartışınca kendi aramızda hallediyoruz artık daha güzel oluyor
(1,662 puan) tarafından
Öyle canım bende anlatmak isdemiyorum ama bazen insan doluyor durduramıyorum kendimi
tarafından
İşte orada kendini durduracaksin. Benim kadar sabırsız öfkeli birisini tanıyamam. Kavga edince işte içimden derim sen görürsün annene böyle böyle anlatacam felan. Böyle o gittikten sonra 10 dakika sakin kafayla oturuyorum telefonu elime almıyorum duruluyorum ve vazgeçiyorum sende dene gerçekten. Bı evin içindekini herkes bilmemeli bence, özeliniz kalmaz yoksa
(1,662 puan) tarafından
Birlikde yaşıyoruz kaynanamla canım ... Tavsiyyen için teşekkür ederim canım
tarafından
Rica ederim canım
0 oy
tarafından
Kaynana değil de bir arkadaşla bile konuşa bilirsjn
0 oy
(8,080 puan) tarafından
Git dağa taşa anlat. Insana dert anlatılmaz 
0 oy
(267 puan) tarafından
Doldukça buraya yaz bence
0 oy
(586 puan) tarafından
Ben eşimle olan bütün sorunlarımı sadece kaynanam la paylaşıyorum çünkü kaynanam ne olursa olsun hep bnm yanimda kaynana inanıp güveniyorsan sıkıntı olmaz bana göre doğru kişi kaynanam çünkü ama sana göre doğrumu bilemem kaynana bagli
(1,662 puan) tarafından
Doğru canım ama ben yinede paylaşmak isdemiyorum kimseyle ama bazen elimde olmuyor
(586 puan) tarafından
Insan bazen doluyor ışte
0 oy
(3,582 puan) tarafından
Nacizane tavsiyem eşinizle olan olumsuz şeyleri iki taraftan da aileden birine anlatmayın.

Akraba olmayan il dışında yaşayan sıkıfıkı olduğunuz bi arkadaşınız varsa ona anlatabilirsiniz. 

Günlük tutmak da bu konuya çok iyi gelir. 
(1,662 puan) tarafından
Öyle yapıcam canım günlük
0 oy
(174 puan) tarafından
Derdini anlattığın herkesten kazık yiyince alışıyorsun susmaya 
(1,662 puan) tarafından
Kazık yemeden susmağı öyrensem keşke
(174 puan) tarafından
O biraz zor :)
0 oy
(6,366 puan) tarafından
Kaynanan yarın öbürgün yüzüne vurur benden söylemesi
(1,662 puan) tarafından
Yok canım yüzüme vurulacak bir şey değildi sorun oğlundan kaynaklı ...zaten öyle bir insan deyil ...
0 oy
tarafından
Valla aynı senin gibiydim. Bizim gibilerin başı kendisiyle ilgili birseyi anlatıp başkasından duyunca pişman olup vaz geçiyor. Çünkü insanlar ah canım diyip dinlerken o da illaki başkasına suna bak deyip anlatıyor. Sakin yanlış anlama canım dedigimi kayınvaliden özelinde demiyorum. Bence anlattığına pişman ettirecek bir davranış yaşamadan asla paylasmayi yada dertlesmeyi bırakamayacaksın :)))  beni sorarsan insanların terbiyesizliği yüzünden artik kimseye normal bir şeyimi bile anlatmadığım gibi şahane de bir sır tutucu insan oldum.

İlgili sorular

0 oy
3 cevap 229 göst.
18 Haziran 2023 Diğer kategorisinde Fatmanurun Annesi (508 puan) tarafından soruldu
0 oy
26 cevap 739 göst.
5 Nisan 2023 Diğer kategorisinde Eliffff05 (208 puan) tarafından soruldu
+1 oy
27 cevap 1,046 göst.
15 Aralık 2022 Aile kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
5 cevap 200 göst.
8 Nisan 2023 Diğer kategorisinde Fatmayaren (878 puan) tarafından soruldu

396,871 soru

11,870,293 cevap

35,981 kullanıcı