0 oy
270 göst.
Aile kategorisinde (196 puan) tarafından
Fiziksel şiddet yoksada psikolojik şiddetin alası var ve bu durum artık benm beden ve kafa,sagılıgıma zarar vermeye başladı konuşmam olsın oturup kalkmam giyinmem her yaptıgımdan rahatsız olan bir kocam var ona göre bunları söyleşi normal ama benm için çok kırıcı 65 kiloyum zayıflaman  lazım öküz gibi oldun birşey giyerim giydipşne bak hele havaya uyumlu giyin nenem gibi olmuşsun misafirlikte konuşmada dahil olurum biri benim görüşümü  sorar cevap veririm akşama eve geçince saçma sapan yorum yapma kimsenin yanında konuşma dagarcıgını genişlet ne alaka saçma sapan yorumlar yapıyorsun yemek yaparım busu eksik şuyu eksik yatak konusu gelince çok iyisin  ya anlıcagınız sadece yatak odasında kocasını memnun eden diğer türlü her konuda bir boka yaramayan biriyim işten gelir haftanın neredeyse 3 günü erken gelir akşam 8 hop dama abileriyle oyun oynamaya gece 3 eve gelir bu durumlardan çok sıkıldım aile danışmanlığına başvurup boşanma konusunu 3.kişi şahısa danışarak karar vermek istiyorum siz nasıl karar verdiniz acaba benm durımumda olsanız ne yapardınız normal bir süreç mi acaba 

9 Cevaplar

0 oy
(163 puan) tarafından
Aynısını ona yapardım ne yapiyorsa aynısını yap ona anlasın seni
(196 puan) tarafından
Onu da denedim ama fırsat vermiyor sanane karışma lan bana sen kimsin ki diyor sınırlı anında diyormuş demesi o sonrası özür diliyor ama yarım agızla
(163 puan) tarafından
Valla ben inat biriyim biri bir şeyi yapma dieyecekse bile güzelce diecek yoksa inatla yapma dediğini daha çok yapar sinir ederim karşı tarafı o da artık yapma demez
(196 puan) tarafından
Az önce de inat yapayım dedim saat olmuş 3 damda tepemizde oyun oynuyorlar beyfendi kakara kikiri kızımla kaç kere uyandı onların keyfine sandalye sesi falan sinir oldum gece boşuna eve gelme git abinle iyi bu kızın kaçıncı uyanması yazık kapıda kilitli anamlarda kal bu gece de kafanı dinle dedim  cevabı beni cinnet geçirme aç şu kapıyı kırdırma bana sabrımı zorlama kimseyi tanımam sen kimsin ki kapı kilitliyorsun lan aç kapıyı bitiricem az kaldı saçma sapan hareketlerine cevabı verdi sağolasun  geç jaldıgı için özür dileme falan yok haklisin aşkım bu saate inmem saçma bir daha olmaz tamam demesi gerekken aldığım cevap
(163 puan) tarafından
Kat ortalığı birbirine kükre bakalım bu nasıl sesi içine kaciyo sjsjsjsjsj:D
-Reklam-
0 oy
(403 puan) tarafından
Allah yardımcın olsun canım benim babamda öyleydi biliyormusun annemin herşeyi batardi giyimi yemesi içmesi konuşması ve başka bir kadın ortaya çıktı kocaninda öyle bir haltı olmasın 
(196 puan) tarafından
Amin canım Allah razı olsun başka biri olmadığına eminim tabi nereye kadar emin bilemiyorum beni kime göre hayal ederek böyle ol şöyle ol diyor onu da bilemiyorum ama sorumluluktan tamamen kaçan ve sadece çalışmayı baba olarak sayan bir kocam var ona kanaat getirdim bazen diyorum ki keşke aldatsa da kendi bitirse kızımı alıp gitsem
0 oy
(613 puan) tarafından
Ben ona sende her konuda iyisin ama yatak odasında kötüsün diyip konuyu kapatırdım 
0 oy
tarafından
Eşin narsist onun hakkından onu umursamayarsk gelirsin bişe mi dedi seni mi beğenmedi manipüle oyunlarına gelme ben beğendim de kilom gayet iyi de laf derse de okey de öteki odaya geç akşamında da alaycı bı gül noldu derse sana nolmus böyle bi değişiklik var de ne kusuru varsa oraha alaycı bı şekilde iğnele sonra da neyse ya amaan de TV izle
0 oy
tarafından
Empati yapmasını sağla. Sende ezikle dur bakalım ne hissedecek. 
0 oy
(1 puan) tarafından
Erkekler daima kadının ozguvenini düşürmeye çalışır aslında bazı erkekle diye düzelteyim benim 6 senelik eşimde böyleydi beni sürekli insanları içinde küçük düşürürdu 2 oğlum var arada ama işin içine fiziksel şiddet girince işin rengi değişti ve bosandim boşandıktan sonra annemgilin yanında okumaya başladım 6 sene okudum veteriner hekim oldum kendi klinigimi açtım şuan peşimde dolanıyor ama iş işten geçti sende takmamaya çalış ne zaman takmamaya başlarsan o zaman anlar
(165 puan) tarafından
Yorumlara bakıyordum yorum yapmadan gecemicem tebrik ederim seni işte yeni bir sayfa açmak demek bu oluyor erkekler ancak bundan anlıyor hayatında başarıların daim olsun canım
(224 puan) tarafından
Helal olsun sana güçlü kadın
0 oy
(7,993 puan) tarafından
Kaç yıllık evlisiniz çocuğunuz varmı 
0 oy
(1,257 puan) tarafından
6 yıl bekledim boşansin diye yarım saat içinde karar verdi kendisi boşadı sjsjsksksk
0 oy
(165 puan) tarafından
Sen ona ne kadar cevap verirsen kırıldığını belli edersen(malesefki ediyoruz çünkü duygusalız biz kadınlar olarak) o o kadar tepene çıkar canım benim tavsiyem çalışma imkanım varsa çalış ayaklarının üzerinde dur kendi paran olursa ona muhtaç olmadan istediğini yaparsın bu şekilde de yola gelmiyorsa kenara para at biriktir sonra boşa gitsin 

İlgili sorular

0 oy
23 cevap 268 göst.
16 Kasım 2021 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
1 cevap 96 göst.
26 Şubat 2024 Diğer kategorisinde Esmerqueen (2,733 puan) tarafından soruldu
0 oy
21 cevap 1,017 göst.
26 Ocak 2023 Aile kategorisinde Minnoooooss (2 puan) tarafından soruldu
0 oy
27 cevap 1,058 göst.
28 Temmuz 2022 Aile kategorisinde Birprensannesiiii (1,156 puan) tarafından soruldu

381,419 soru

11,418,848 cevap

34,975 kullanıcı

...