0 oy
199 göst.
Aile kategorisinde (3 puan) tarafından
Kızlar eşim ile sureklı tartışıyoruz ama birbirimiz olmadan da yapamıyoruz ne yapmalym sizce bi fikir verin 

7 Cevaplar

0 oy
(2,138 puan) tarafından
Tartistiginiz konu ne 
(3 puan) tarafından
En ufak bişey de tartışıyoruz mesala bazen yemek yapmadıgım zamanlar oluyor cocuk durmadığı için bunun için ve başkasının dolduruşuna cok geliyor
(2,138 puan) tarafından
Ikinizde sabırsız anlik patlayip sonra hemen sönen insanlarsaniz, öfke aninda ileri gitmeden saygıyı yitirmeden sakinleşince konuşun. Ben şuna suna kizdim sen şu konuda hakliydin gibi. Iyi zamaninizda birbirinize şu soruyu sorun biz neden surekli tartışıyoruz ne yapsak tartışmadan halledebiliriz diye
(3 puan) tarafından
Teşekkürler canım saol
-Reklam-
0 oy
tarafından
Kavga ateslı tutuyodur belkı sızın evlılıgı shdhhd
tarafından
Nurselcim sorun bomboş bir soru, bu soruya verılebılcek en ıyı cevabı bıle verdım yani
(3,721 puan) tarafından
Ne biçim konuşma yaa ayıp ayıp. Eşine de böyle konuşuyosan bahsettiğin durum çok normal.
tarafından
Ne demıs bu yorumu silmiş, ınsan gecınemez kı boylesıyle
(3,721 puan) tarafından
Boşver canım silmesi de bi erdem ne deyim
tarafından
Kocası da haksız sayılmaz ki baksana sunun hareketlerıne
0 oy
(4,609 puan) tarafından
iste bizim evlilik atesten yaniyoruz :D kac kere ayrilalim diyoruz sonra birbirimizsiz yapamayacagimizi biliyoruz oturup nasil sovduk diye birbirirmize iki sigara yakip gülüyoruz :D
(3 puan) tarafından
Bizde oyle kavga edıyoruz ayrılcaz dıyoruz on dakıka sonra barışmış buluyoruz bırbırımızı
0 oy
tarafından
Üst komşularım  kocası içer kadınla birbirinin ağzına ederler karı habire borç yapar eve terk eder ertesi gün fingirdek sevgililer gibi surtunurler herşey kararında güzel kavgalar bile 
0 oy
(13,824 puan) tarafından
Bir zaman sonra bir bakmışsın yipranmissiniz yani sürekli tartışmak da güzel değil ki zamanla tükenmişlik olur yipratir diye düşünüyorum 
0 oy
(1,824 puan) tarafından
Büyük Kavga değil demek ki didişmeyi seviyorsunuz 
0 oy
(532 puan) tarafından
Siz aynı bizsiniz :) hem çok sevip hem birbirimizi yioruz :))

İlgili sorular

0 oy
20 cevap 302 göst.
0 oy
2 cevap 110 göst.
10 Ağustos 2022 Aile kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
8 cevap 148 göst.
0 oy
7 cevap 84 göst.

378,193 soru

11,319,348 cevap