0 oy
219 göst.
Aile kategorisinde (208 puan) tarafından
1 buçuk yıl oldu severek evlendik 1 tane kızımız var şiddet falan yok çok şükür ama ben mutlu değilim eşim çok ilgisiz çocuk olunca daha b ilgizüleşti gelir çocuğu sever öoer oynar beni de yatak dan yatağa. Kıskanmak değil de ben de arada ilgi bekliyorum bide en ufak şeye sinirleniyor mesela balayına gitmedik aile sorunlarndanı dolayı her fırsatta söylerim ablam eşiyle tatile gidecekmiş bende yalandan kızıma dedim bizde gidecektik kızım gidemedik falan diye eşim hemen sinirlendi ablan gitti diye hemen heveslenme falan diye bi düzgün dışarı çıkıp gezmeyiz sadece avm bende artık çıkıp gezmek istiyorum. Kızım doğduğundan beri evden çıkmıyorum zaten çok bunaldım artık sürekli bi pişmanlık var keşke bu kadar acelee etmeseydim evlenmeseydim hemen 

6 Cevaplar

0 oy
(1,103 puan) tarafından
Karşına alıp konuşursan düzelmeyecek bsey değil canım. Bide erkekler maddi yetersizliklerinden ötürü bu tarz laf sokmuş gibi olduğundan sinirlenir. Bizim de hayatımız çok farklı değil. Çıkıp gezemiyoruz iş güç çocuklar derken. Benim eşim çocuklardan çok benle ilgilidir sağolsun ama gezme tozma pek bizdede yok. Zaten salgin var diyip oturuyoruz 
(208 puan) tarafından
İstanbul içi gezsek o bile kabulüm ama sorun sadece gezmek değil ilgi daha önemli şuan sürekli ben giderim yanına sarılır mperim her seferinde gitmeyecem bakalım gelecek mi diyorum dayanamıyorum
(1,103 puan) tarafından
Söyle güzelce. Bak güzel kardeşim. Erkekler ima dan anlamaz. Onların beyni basmaz. Bizim her iki beynimiz çalışırken onların tek çalışır. İkisi aynı anda çalışmaz. Güzel bı tepsi hazırla . Ne içmekten hoslaniyosanz çay kahve her neyse. Tatlini pastani meyveni çerezi hazırla. Çocuğunu uyut. Götür eşinin yanına. Hayatım biraz bana zaman ayirirmisin seninle konuşmak istiyorum de. Belki istemediğin bı tepki verebilir ama görme. Eşine çocuğu sevdin beni sevmedin gibi yaklaşma . Trip atma. Naifcee gir konuya. Seni çok seviyorum ama benim de sevgiye ihtiyacım var. Kadın olduğumu hissetmeye ihtiyacım var de. Bana hiç olmazsa yarım saatini ayır de. Baktın istediğin gibi cevap alamiyosun ağla gerekirse. Ama bağırıp çağırmak yok. Hep naif olcaksin ne kadar kalbinin kırık oldugunu hissettirceksin sözlerinle. Bunu bı dene . Sana tavsiyem
(208 puan) tarafından
Teşekkür ederim canım deneyecem dediklerini
-Reklam-
0 oy
(1,824 puan) tarafından
Çocuktan sonra oluyor öyle ama sürekli olan bişeyse oturup anlat derdini 
(208 puan) tarafından
Bu sefer çocuğu mu kıskanıyorsun diyor
0 oy
(3,730 puan) tarafından
Kaç yaşındasın canım 
(208 puan) tarafından
25 yaşındayım
(3,730 puan) tarafından
Biraz kendine zaman ayırsan belki sana daha iyi gelir yani bu kim olursa olsun başkasından ilgi beklemek yerine kendimiz kendimize ilgi göstermeliyiz biraz bence
0 oy
(268 puan) tarafından

Bu kafa onceden olsaydi bende evlenmek icin acele etmezdim:(

0 oy
(13,123 puan) tarafından
Ben en son açık açık konuştum çocuktan sonra o yakınlığı biz de kaybetmiştik bizim evliligimiz üç dört yıllık bir evlilik gibi değil sanki otuz yıldır evliğimde artık içimiz geçmiş gibi hissediyorum diyordum bir kaç kez konuştuk şimdi baya düzeldi eskisi gibi değiliz olmamızı da beklemiyorum bende de öyle çocuğa aşırı ilgi gösterince birbirimizi ihmal ediyoruz ister istemez eskiden sabah çok erken ise giderken bana mesaj yazardı o ben onu işte iken napıyorsun diye sohbet etmek için arardım şimdi bunlar hep kayboldu ama sevgi varsa konuşarak bir kısmı giderilir bence 
0 oy
(90 puan) tarafından
Bence kendini eşine bağlama al kızını da gez toz sonra onu karşına alıp ben seninle birşeyler yapmak istiyorum de güzelce konuş erkekler biraz düşüncesiz azıcık düşünseler bu sefer maddi imkanları el vermiyor ama aklına sokarsan iyi edersin. Birde birileriyle kiyaslayip durma kendini canım hiç sevmiyor erkekler bunu.

İlgili sorular

0 oy
4 cevap 98 göst.
12 Eylül 2022 Alışveriş-Hediye kategorisinde Bsranaz (609 puan) tarafından soruldu
0 oy
3 cevap 358 göst.
28 Ağustos 2021 Diğer kategorisinde Hicrannn (1,075 puan) tarafından soruldu
0 oy
52 cevap 1,292 göst.
23 Nisan 2024 Aile kategorisinde nurr001 (1,474 puan) tarafından soruldu

380,181 soru

11,381,436 cevap

34,874 kullanıcı

...