0 oy
561 göst.
Diğer kategorisinde tarafından

Ayy aklıma geldi güldüm burayada yazayım dedim

Eşimle konuşuyorduk dedi beni kandırdın ne manada dedim ilk görüşmede makyaj yapmıştın diyor  halbuki bı rimel vardı:D hjhjhjhjhjhjjjsjsj cocukdan sonra özellikle demeye başladı sizinkide der mi böyle :D

53 Cevaplar

0 oy
(2,555 puan) tarafından
Hep kizardi yapardim ama dogal daha guzelsin diye abartili makyajda asla yapmam sadece rimel kaslarima biraz yaparim o kdar
-Reklam-
0 oy
(3,830 puan) tarafından
Evet yapıyordum aynı iş yerinde çalışıyorduk ama yapmadığım zamanlarda olmuştur 
0 oy
(1,369 puan) tarafından
Sjsjsjsjsj makyaj yapmani istiyor demek ki. Ben makyajliydim ama normal sıradan şekilde yüzümü bambaşka biri yapmadi o tiksinirdi makyajdan öyle öyle bıraktım zaten sevmezdim uapmayi djdksksk
0 oy
(4,169 puan) tarafından
Ooo ben yapardım kapatıcı mat ruj vicdanıma kadsr çekilmiş Bi eyeliner (o kadan da değil de☺️) makyajı çok severdim evlendikten sonra bi tık azalttım ama hala dışarı gezmeye çıkarken yaparım soluk suratla çıkmam hiç eşim de sevgiliyken de evliyken de yap yapma demedi hiç Bi de şükür öyle makyajın kapattığı bir çirkinliğim yok çok değişmiyorum ben yapınca Allahtan yoksa o zamanki makyajımla tam dolandırıcı olurdum :))) 
0 oy
(12,650 puan) tarafından
Makyaj bizim ilişkiden uzak 5sene aynı evde bır bırımızı tartıp ne hallerımızı görduk
0 oy
(3,823 puan) tarafından
Çok az yapardım. 4 yıl oldu evleneli hiç makyaj malzemesi almam. Ne masrafsız kadınsın der hep:)
0 oy
tarafından
Yok eşim beni gördüğünde 0 makyaj beni ilk defa makyajlı nişanımızda görmüştü sonrada kına ve düğünde gördü evlendikten sonrada ara ara yaparım
0 oy
(4,430 puan) tarafından
Hiç makyajlik bı pozisyonda değildik valla elimde çalı süpürgesi kürek kafamda temizlik topuzu altımda esortman vardı tanıştığımız da:)
0 oy
(598 puan) tarafından
26 yaşındayım makyajı sadece Nisan kına ve düğünüm de yaptım:) onun dışında sürmedim hiç sevmiyorum anlamıyorum da zaten arada böyle 40 yılda Bir belki sade ufaktan Bir makyaj yaptırırim kuaförde 
0 oy
(7,684 puan) tarafından
Ben makyaj aşığıyım bir yere gideceksem makyajımı yaparım bazen evde de yaparım 
0 oy
(7,253 puan) tarafından
Görücü usulü gorusecegimizde bı bb krem sürdüm çünkü yüzüm ilaç kullandığım için soyulmustu kötüydü. 
0 oy
(373 puan) tarafından
Benim lise sinif arkadasim makyajsiz orjinal halimle tanisti. Sadece surmem vardi
0 oy
(811 puan) tarafından

Bekarken dışarıya her çıktığımda makyaj yapıyordum zaten eşime has bi durum değil :D ama onunla her buluşmamda daha bi özen gösterirdim kendime parfümler yeni giysiler falan çok havalıydım :D çocuktan sonra saldım ay hiç vaktim olmuyor ki 

0 oy
tarafından
Hahaha benimkide ayni çocuklar olduktan sonra başladı sen beni kandırdın diye :D
0 oy
(13,202 puan) tarafından
Hiç hatırlamıyorum işin aslı tanıştığımız günü de hatırlamıyorum ki hafızam iyi olmasına rağmen. Her ikisi de olabilir. 
0 oy
(920 puan) tarafından
Yapardım hatta arkadaşıma yaptırirdim  1saat önce baslardi beni hazırlamaya bana daha fazla aşık olması gerek kanka derdim ne alakaysa ***** kafa bı görünce bidaha bı bakardı şimdi evliyiz çocuk var aklıma bile gelmiyo yapmak fhsvsbsvdbgs
0 oy
(915 puan) tarafından

Ben her buluşmada bı rimel bı kalem surerdim her defasında gözünde bişi var der parmağını yalar bütün gözümü mafederdi bende yapmadım sonra :D

0 oy
(12,513 puan) tarafından
Yapmadım zaten binde bir yaparım makyaj yapınca da yaptığıma pisman olurum. Makyaj yapınca gözlerim ağrıyo yüzümde Bi ağırlık hissediyorum iyi gelmiyo bana :) 
0 oy
(2,801 puan) tarafından
Makyajsızdım
0 oy
(8,986 puan) tarafından
Yok kiz lise de öğlen arası da görmüştüm 

İlgili sorular

0 oy
25 cevap 463 göst.
25 Kasım 2020 Aile kategorisinde Asel_asena (536 puan) tarafından soruldu
0 oy
8 cevap 332 göst.