0 oy
557 göst.
Diğer kategorisinde tarafından

Ayy aklıma geldi güldüm burayada yazayım dedim

Eşimle konuşuyorduk dedi beni kandırdın ne manada dedim ilk görüşmede makyaj yapmıştın diyor  halbuki bı rimel vardı:D hjhjhjhjhjhjjjsjsj cocukdan sonra özellikle demeye başladı sizinkide der mi böyle :D

53 Cevaplar

0 oy
tarafından
ben yapardım yapma makyajsız daha güzelsin derdi şimdi ise yıllardır sadece bb krem ve göz kalemi kullanırım zaten oldum olası rujdan nefret ettim
tarafından
Bana öyle der ama bazen sinir etmek için sakalasyor
-Reklam-
0 oy
tarafından

Yok çünkü hayatimda makyaj yapmadım anlamam da :D

tarafından
Kız nasıl yapmadın hiç mi düğünde de mi yapmadın hjhjh
tarafından
Yok yapmadım kız vallahi ☺☺☺
(1,572 puan) tarafından
BEN DE ÖYLE BECEREMEM DE:D
0 oy
(8,268 puan) tarafından
Bende de sadece goz kalemı felan vardı cok makyajı olfum olası sevmedım goz kalemı rımel yeterlı 
tarafından
Kız bnde de o kadar vardı zaten makyaj yapmazdım utanirdim
0 oy
(5,240 puan) tarafından
Yok demez çünkü hiç makyaj yapmam allahtan böyle gördüm böyle aldim der makyaj boya hic sevmez
tarafından
Kız ciddiyim bı rimeldi ama takılmak için hep der
(5,240 puan) tarafından
Olabilir cildin güzeldir anlamamıştır cnm makyaj var sanmıştır
0 oy
(710 puan) tarafından

Ben yaptım dışarı çıktığımda güneş çil yapıyor malesef maruz kalmamam gerekiyir çok hafif bı güneş kremi karışımlı fondaten surerdim oda böyle boya badana yapar gibi değil işaret parmagima ufacık bişey sikardim çil oluşan bölgeye surerdim o kadar  bide hafif sürme çektim evde yapmam ama yaptırmaz daha doğrusu  makyaj yaptığımda da süs pallisi makyaj mı yaptın gene der yapma makyaj der ama mecbur dışarı çıkarken fondaten sürmem gerekiyor çil artmasin diye evde cingan gibi geziyom saç baş dağınık iki çocuktan fırsat kalmıyor bana zaman ayiemaya 

:D

Çoğu makyaj malzemesinin adını da bilmem valla yanaklara gözlere bı ton şey sürüyorlar ismini bile bilmediklerim var o yiz gece nasıl ayikiyor bilmiyom valla boya badana yapıyorlar resmen 

tarafından
Valla bnde öyle bazen nette biseyler görüyorum ismini bile bilmiyorum bildigim bı rimel
0 oy
(7,376 puan) tarafından
Yapmamaistim çünkü yapmayı bilmiyordum hayla daha yapma senin yüzün çok güzel gerek yok yüzünü bozma der bazen bir yere giderken yaparım gerek yok der benim karım her halinle güzel der çocukluk aşkım olunca 
tarafından
Benimki de öyle der ama bazen sinir etmek için o sürdüğüm rimela makyaj der hjhhjhjh
(7,376 puan) tarafından
Sinirlendirmeyi seviyorlar ya ondan ana sinir olmayı sevmiyorlar
0 oy
(11,165 puan) tarafından
Birbirimizi ilk gordugumuzde o iş halinde toz içinde bende bırak makyajı üstüm bile toz kir icindeydi
tarafından
Kız orası neresiymis napiyorsunuz toz kir fln hjhj
(11,165 puan) tarafından
Annemler inşaat yaptırıyordu e bende pasakliydim eşim de oraya plastik pencere falan takmaya gelmişti doğal olarak oda iş hali  :))
0 oy
(7,358 puan) tarafından
Bende yoktu makyaj eşim sevmiyo makyaj evlediğimizin 2 ci günü butün makyaj mmazemeleri mi atı
tarafından
Yazikk bana verseydi
Benimki de sevmez izin vermez ama sinir etmek için söylüyor bazen hjhjh
(7,358 puan) tarafından
Şuan var gizli aldım düğünlerde çok lazım oluyo teyzemde duruyo para verdim atarsa ıcım yanar
0 oy
tarafından

Yoo demez ortaokuldan beri sevgiliydik zaten okulda makyajsızdm :)

tarafından
Maşallah kız
Kız benimkide sevmez ama sinir etmek için söylüyor bazen hjhjh hj
0 oy
(3,257 puan) tarafından
Kalem ve rimel her zaman sürerdim. Ona özel değildi yani
tarafından
Kız bende sadece rimeln surerdim  adam tutturmuş makyaj yapmitin diye   demeli nasıl gözönüne güzel gözukmussem ama iki bebeden sonra harabeye döndüm hjhjhjhj
(3,257 puan) tarafından
Bende öyle valla. Kilo almış başını gidiyor öyle böyle değil. Sadece yemek yerken mutlu oluyorum artık. Çocuklarla uğraşmaktan başka yaptığım birsey kalmadı. Adamın bise dediği yok da ben kendime takık durumdayım. Evlenene kadar eşim bisey demiyordu makyaj yapmama da sonra yapma dedi bende yapmadimn
0 oy
(6,053 puan) tarafından
Makyajdan hic hoslanmaz hatta boya badanan bittimi kiz alalim mi der ☺☺ aciktim o zamanlar daha cok yapiyordum simdi kapaliyim usturuplu ewde bile yaparim ama☺
tarafından
Bnimkide hiç hislanmaz ama işte damara basamk için söylüyor
0 oy
(470 puan) tarafından
Sevgiliyken makyajla da gördü. Makyajsız salya sümük hasta iken de :D 
tarafından
İyi bari hjhjhj
0 oy
(6,681 puan) tarafından
Yapmişdim hala da yapıyorum
tarafından
Yok kız kızken hevesim vardı ama şimdi bı rimel bile fazla geliyor
(6,681 puan) tarafından
Ben makyaj yapmaya bayılıyorumm makyajsiz dişarı çikmam
0 oy
(90 puan) tarafından
Eşimle ilk buluşmamızda arkadaştık ozenliydim kendime . Ortak arkadaşlarımız vardı ama karşı karşıya hiç gelmemistik ben karşıdan gelirken Allah sahibine bağışlasın demiş ona yaklaştıkça da noluyo lan filan olmuş :D beklemiyodu heralde beni oyle şimdi de senin hesap gibi oldu dolandırıcılık haberleri çıktıkça senide ihbar etcem diyor :D eee bekardik çalışıyoduk kazandığımız cebimizde kaliyodu ne yapalım :D 
0 oy
(652 puan) tarafından
Ben eyeliner göz kalemi başka kullanmam genelde ama benimkide etek yüzünden kandırılmış hissediyor hahshaha kapaliyim etek giymekten nefret ederim ama o zaman kurstan yeni çıkmıştım iki defa etekli gördü hanım hanımcık zannetmiş bunun şakası çok olur bizdede hahshaha pantolon tunik takılırım genelde
0 oy
(12,772 puan) tarafından
Benim eşim sevmiyor ki makyaj yapmamı rimel göz kalemi neyse de ruj ve fondötenden pek hoşlanmaz fondöten varken opmez de huylu biraz. İlk gördüğü fotoğraflarımda makyajlı idim ama ilk buluşmada makyajsız gördü beni 
0 oy
(262 puan) tarafından

Makyajsızdım. Zaten iş yerinin şartları pek süslü püslü gezmemize izin vermiyordu. Toz ve camur icinde :)

0 oy
(4,969 puan) tarafından
Makyaj değil de benimki kara büyü yaptırdın der hep :D evlenmeyi düşünmüyormuş ama daha 3 aylık sevgiliyken evlenme teklif etti :D
0 oy
(3,813 puan) tarafından
Hahahah :Dd ben normalde dde yaomazdım psk en fazla bi rimel bi ruj sürerdim o gün de makyajla beğenmesın diye hiç bişey sürmedm :) 
0 oy
(1,125 puan) tarafından
Normalde çok fazla makyaj yapan biriydim o gün epilepsi nöbeti geçirdim hastaneden çıktım kolumda serumla kocisimde bir arkadaşımın yanındaymış arkadaşım illa gel ne yapıyorsun falan dedi dedim çok hastayım bir çorba içeriz otururuz dedi ben de kim var dedim eşimi söyledi ben de hiç tanımıyordum gerek yok dedim tanımadığım insanlarla oturmayı sevmiyorum o kadar çok ısrar etti ki dayanamayıp çıktım hastaneden gittim çorbacıya bizimki de orada oturuyor işte hemen konuşmaya ilgilenmeye başladı o arada aşık olmuş zavallacığım yüzüm soluk makyaj yok dünyam kararmisti hâlbuki:)))

İlgili sorular

0 oy
25 cevap 462 göst.
25 Kasım 2020 Aile kategorisinde Asel_asena (536 puan) tarafından soruldu
0 oy
20 cevap 362 göst.
25 Ocak 2023 Diğer kategorisinde Fatmayaren (876 puan) tarafından soruldu
0 oy
75 cevap 894 göst.
18 Nisan 2022 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
23 cevap 763 göst.