0 oy
560 göst.
Diğer kategorisinde tarafından

Ayy aklıma geldi güldüm burayada yazayım dedim

Eşimle konuşuyorduk dedi beni kandırdın ne manada dedim ilk görüşmede makyaj yapmıştın diyor  halbuki bı rimel vardı:D hjhjhjhjhjhjjjsjsj cocukdan sonra özellikle demeye başladı sizinkide der mi böyle :D

53 Cevaplar

0 oy
(1,294 puan) tarafından
İlk gordugunde makyaj yoktu ama bulustugumuzda vardi makyaj yapma demişti hala daha yaparim bi zevkim o var ahhajaja
-Reklam-
0 oy
(912 puan) tarafından
Benimki öyle derse kıyamet kopar :)) ne yani makyaj var diye mi beğenmiş :) (
0 oy
(1,975 puan) tarafından
Bn çok makyaj yapardm bekarken evlendim eşim seni doğal halin daha güzel dedgi günden beri makyaj az yprm  o bni öyle sewyr(⁠◔⁠‿⁠◔⁠)(⁠◕⁠ᴗ⁠◕⁠✿⁠)
0 oy
tarafından
Bende makyajlydm sonrako bulusmada makyajsiz gittim bir daha makyaj yapma lutfen hic yakismiyor makyaj dedi korkmustum oyle olduguna o kadarda abartli yapmamistm ama bu arada gercekten makyaj yaksmyor bana simdi de hic yapmam esim sevmiyor 
0 oy
(1,016 puan) tarafından
Sadeec göz makyajı yaparım ben :) far eyelenir rimel bu rutindir bende evde dışarda heryerde hahaha alıştı 
0 oy
(634 puan) tarafından

Beni doğal halimle görüp begendi:)

0 oy
tarafından
Tabikide yapmistim ilk görüşmeye ozensiz gitmekte ne bilim yani.halada yaparımmm çok seviyorum 
0 oy
(1,195 puan) tarafından
Bb krem göz kalemi rimel eyeliner ruj  sabitleyici:D 

Bunları yapardım şimdi sadece rimel kullanıyorum 
(1,195 puan) tarafından
Hee bide hergrenk lens ve saç rengi  :D bunları unuttum :D
0 oy
tarafından

Makyajsız çok güzelsin, makyaj yapınca da dehşet-ül vahşetsin der :D

0 oy
(2,788 puan) tarafından
Makyajı bırak yüzümü bile yıkamamıştm hahahhaaa
0 oy
(3,826 puan) tarafından

O ilk an bizim için çok özeldi.  Sıfır makyaj, yataktan kalktığım gibi gittim yanına :) o zamanlar üni okuyordum eşim sürpriz yapmış yanıma gelmiş geceydi aradı şaka yapıyor sandım o heyecanla eşofman tülbent bi mont giyip gitmiştim yanına :D

0 oy
(6,356 puan) tarafından
Biz 2 yıl arkadaştık makyajlı da gördü makyajsızdq. Makyaj hiç sevmez oje hiç sevmez. Kullanmamı istemez çünkü opemiyor kimyasal bunlar yüze zarar verir diyor. Ojeninde kokusunu sevmiyor. 
0 oy
tarafından
Aynı yerde çalışırdık zaten ben severdim makyaj yapmayı ilk bulusmadada yapmıştım tabi sonradan iyice saldım şimdi arada yapıyorum o zamanlar güzel tepkiler veriyor tabi her halimle seviyor ama yapincada ayrı bir hoşuna gidiyor sjsjs 

İlgili sorular

0 oy
25 cevap 462 göst.
25 Kasım 2020 Aile kategorisinde Asel_asena (536 puan) tarafından soruldu
0 oy
8 cevap 331 göst.
3 gün önce Aile kategorisinde E.m.hs (103 puan) tarafından soruldu
0 oy
20 cevap 363 göst.
25 Ocak 2023 Diğer kategorisinde Fatmayaren (877 puan) tarafından soruldu
0 oy
75 cevap 902 göst.