0 oy
620 göst.
Aile kategorisinde (679 puan) tarafından
Bize misafirlige geldiler neyse bebegimlede oynuyorlar 9 aylıktı o zaman yürütece koymuştuk amcası oynuyordu bebisimdei hareketli biraz sonra bu koridora bıraktı bebeği neyapicak acaba nasıl gelicek diye hepimizde odadayiz niyetini anlayınca bende koridorun karsidinda durdum bebek korkmasin diye iki defa yaptı bırakıp kaçıyordu bebeği filan rahatsız olduğumu farkedince bıraktı ordan görümcem diyor ki git onu odada bırak suratinida as sonra koş gel ne yapicak dedi amcası yapmadı benim geldiğimi görünce sonra bı daha defi gorumcem bende hayır ya korkar öyle dedim hii korkar mı dedi korkar dedim anlamaz neyse arkamdan orada dağladı beni nasıl cevap verdi kocam yeğenine kızar çimcikler kardeşi sesini çıkarmaz o ne yaptı filan demiş bende yaptığım için pişman değilim öyle saçma şey olmaz bebekte travma oluşturabilir ne demek odaya koy sinirli bak koş gel kendi çocuğu olsa öyle bişey yapmaz bende izin vermem dedim benim için bebeğimin psikolojisi daha önemli arkamdan konuşmuş durmus

10 Cevaplar

+1 oy
(6,178 puan) tarafından
Bebeğin oyuncak mıymış senin alsın kendine bebek te oynasın az 
(6,178 puan) tarafından
Bu şahıs kaç yaşında ya
(679 puan) tarafından
29 oldu
(6,178 puan) tarafından
Daha olamamış gibi
(13,821 puan) tarafından
Ay aynen ne saçma şeyler oyuncak bebek mi bu Allah'ım buyuyememis bence de
(6,178 puan) tarafından
Bencede kuzum küçücük bebeğin psikolojisini bozacak
-Reklam-
0 oy
tarafından
Gorumcen 5 yaşında sanirim
(679 puan) tarafından
Bazen bende öyle düşünüyorum
0 oy
(7,121 puan) tarafından
Onu bir odaya koyup korku müzikleri açıp saçma sesler çıkaracaksın bakalım tepkisi ne oluyormuş 
(679 puan) tarafından
Aynn madem bı deney yapmak istiyor denek kendi olsun
(7,121 puan) tarafından
Bencede . Takma bile dengesizi
0 oy
(27 puan) tarafından
Gerçekten sevse böyle saçmalık düşünmez, Allah akıl fikir versin. Yani eline ne geçecek böyle yapınca tövbe tövbe ya.  Konuşsa ne olacak çok da tın aman ne önemli sanıyorlar kendilerini. 
0 oy
(3,009 puan) tarafından
Onu kardeşine demiçş baktı ki olmadı kendisi sana uygulamış  boşverr küssün alınsın hep gelinler mi alıncak
0 oy
(3,046 puan) tarafından
Görüncene bagirip çağırıp bi odaya kilitlesene bakalım napacak. Napacagini merak ettim. El kadar bebeğe reva gördüğün korkuyu tatmanı istedim dersin
0 oy
tarafından
SENDE ONU O ODAYA KİTLEYİP Bİ GÜZEL ES.EK SUDAN GELİNCEYE KADAR DOVEYDİN 
0 oy
(7,249 puan) tarafından
Onun kafasini klozete sok git oturma odasina otur bakalim tepkisi ne olacak hadi deneyelim :))
0 oy
(499 puan) tarafından
Allah aşkına şu görümceler yasaklansın ya ;)
0 oy
(13,007 puan) tarafından
Hayatımda bu kadar m.al bir öneri daha duymadım amaç ne yani ne s.lak bir kafa yapısı var ya şaka gibi bu görümce evli mi çocuğu falan yoktur umarım 

İlgili sorular

0 oy
14 cevap 134 göst.
2 Temmuz 2023 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde mys62 (1,775 puan) tarafından soruldu
0 oy
0 cevap 107 göst.
15 Aralık 2022 Aile kategorisinde Mutsuzkadin12 (23 puan) tarafından soruldu
0 oy
9 cevap 323 göst.
17 Ocak 2023 Diğer kategorisinde HASRETiM160121 (2,297 puan) tarafından soruldu
0 oy
25 cevap 598 göst.
15 Aralık 2021 Aile kategorisinde Esra dardat (28 puan) tarafından soruldu

379,613 soru

11,363,947 cevap

34,841 kullanıcı