0 oy
593 göst.
Aile kategorisinde (28 puan) tarafından
Kizlar dolap uygulamasindan kızıma kiyafetelr sipariş ettim içinde kciuk kiyafetlerde var görümceme dedim sana atarım o hamile çünkü yok atma biz yenilerini alacağız dedi e nasıl alacaksin dedim biz alırız dedi diğer ablasının 2 çocuğu var o almismi çocuklarına dedim evet dedi e benim kziima niye almadınız sizdemi alıyorsunuz kızlar 

25 Cevaplar

+3 oy
(10,282 puan) tarafından
Anlamadım. Yeni kıyafet alacakmış istemiyorum demiş çok normal. Diğer görümcen çocuklarına kıyafet almış o da normal. Seninkilere niye almalılar canım onu anlamadım ben? 
(12,777 puan) tarafından
Ben şöyle anladım bu 2. El kıyafet alacak gorumcesi de demiş ki ben 0 alcam atma bana boşuna almam 2. El demiş diğer kardeşlerinde mi 0 almıştı demiş oda he demiş ee benim çocuğuma neden 0 kıyafet almiyorsunus demiş
Yani 2 taraf düşününce de sonuç ne alaka niye almak zorundalar bu cikiyk
tarafından
Heh iste mecbur degiller bu biraz bencil ganimca
(12,777 puan) tarafından
Yani galiba kiskanmis gibi onlar neden 2. El almıyor ben alıyorum diyo yada alabilecek durumları varken bana neden almiyorlar diyo
tarafından
Gereksiz bi kiskanclikmis dilber aydan zorundayim sarkisi ona gelsin ozaman almak zorunda degiller
(10,282 puan) tarafından
E herkes kendi çocuğuna bakmak zorunda değil mi diye sorarlar ama adama de mi :) Mihri çok yerinde şarkı ahshhshs
-Reklam-
0 oy
tarafından
Anlamadım gerçekten canım
0 oy
(2,501 puan) tarafından
Benim kaynanamda hiç bişey yapmadı takı takmadı kıyafet almadı  gorumcelerim biri 200 TL getirdi diğeri 100 TL birde tulum getirdi 
0 oy
tarafından
Anlamadım konutu 
0 oy
(4,698 puan) tarafından
Neyi bizde mi alıyoruz canım anlamadım 
(28 puan) tarafından
Yeni kiayefler başka bebeklerin giydiklerini goydirmiyomusunuz
(4,698 puan) tarafından
Canım dolaptan da alıyorum mesela bu kış oğlumun astronutunu dolaptan aldım kadına hediye gelmiş oğluna olmamış benim oğlum 15 aylıktı 4 yaş aldım çokta güzel oldu kazaklar aldım dolaptan alırken markalı olan ve az giyilmiş alıyorum beden sorunu ve yıpranma olmamış olsun diye yeni aldığım şeyler genelde iç Çamaşırı ve uyku tulumu
0 oy
tarafından

Tamm iyi güzel de  senin çocuğuna gorumcenler almak zorunda değil ki   

(28 puan) tarafından
Yol herkes yenimi alıyor ben hep ikinci el
tarafından
Ee eşinle konus sende al   onların imkanı var alıyor diye sanada almak zorunda değil ler
0 oy
(788 puan) tarafından
Herkes kendi çocuğuna alsın diye düşünmüş olabilir belki :)
0 oy
tarafından
3 kez okudum gene anlamadım kusra bakmayn 
0 oy
(514 puan) tarafından
Durumum el verdgi surece yeni kiyafetler aliyorum cocuguma. Ayrica kim isterse alsin yeni kiyafet millete niye karisiyorsu. ? Eski kiyafet giydrmek zorundalar mi? Gene bir kiyaslama.. onlar yeni giydiriyo bn eski mi diyosun. E sende giydirme az al temiz al yeni al ..
0 oy
tarafından
Valla ben hiç ikinci el giydirmedim. Yani herkes almak zorunda değil ki.
0 oy
(565 puan) tarafından
Demekki istemiyor kullanılmış kiyafeti yeni almak istiyor bu normal. Ablasini niye kattin sen ben onu anlamadim. Ablasi almamış olabilir. Sende almamış olabilirsin herkesin kendi düşüncesi. Bende kizim oldugunda yeni de aldim baskalarinin verdiginide kullandim. Oglumada ayni sekilde suan baskasinin verdigini de kullaniyorum yenide aliyorum 
0 oy
(2,555 puan) tarafından
Bence gariplik sende alirlar ne olcakki gayet normal bisey bende kimsenin biseyini almadim cocuguma kendim aldim herseyimi ne bilim yazdiklarini ben mi anlayamadim
0 oy
(4,700 puan) tarafından
Bende ikinci el hiç kullanmadım ama durumum olmasaydı kullanırdım gocunmazdim kızıma abisinin kuculmuslerini kullaniyorum bir kaç takım sadece dışarı için aldım ama onlar yeni aliyolar diye sana da almak zorunda değiller ki bu eşinin problemi onların değil 
0 oy
(4,859 puan) tarafından
Kızım hep abisinin kıyafetlerini giyiyor tekrardan almaya kalksam birsuru masraf ne gerek var yaz gelsin öyle Alicam pembeli pembeli hem başkaları da veriyor karıda giydiriyorum nolcak sanki
0 oy
tarafından
Herkz kendi cocugna alsin norml yani ilk cocugna nedn eski giydrsn
0 oy
(27,351 puan) tarafından

Bunda acayip birşey yok herkesin kendi çocuğu istediğini alır istediğini almaz yani

0 oy
tarafından
İstemiyorum yenisini alırız demesi kadar doğal ne olabilir ki
0 oy
(417 puan) tarafından
Anladığım kadarıyla herkes kendi çocuğuna almış çok normal  sorun ne onu çözemedim 
0 oy
(7,768 puan) tarafından
tarafından düzenlendi
Senin kızına neden alacaklar onu anlayamadım herkes kendi evladına alır ha bebek görmede getirir o ayrı diğer soruna gelirsek bebeğime ikinci el hiç giydirmedim giydirenide küçüksemem ama ikinci el almamda giydirmemde hep indirim takip ederim yeni alırım
0 oy
(1,358 puan) tarafından
ne diyon kizz hicc bise anlamadim 

İlgili sorular

0 oy
9 cevap 323 göst.
17 Ocak 2023 Diğer kategorisinde HASRETiM160121 (2,297 puan) tarafından soruldu
0 oy
10 cevap 620 göst.
17 Aralık 2022 Aile kategorisinde Prenses 67 (679 puan) tarafından soruldu
0 oy
10 cevap 293 göst.