0 oy
328 göst.
Diğer kategorisinde (2,297 puan) tarafından
Kizlar kızımı sütten kestim sabah ve gece süt veriyorm. Kızımda istiyor sürekli arada yarim bardak veriyorm bi yudum içiyor kaynnam da görümcem le konuşuyordu o sıra işte biz kızı sütten kestim süt veriyor annesi diye. Görümcem burnunu söktü hemen ayy çok vermeyin iyi deyil diye bende sınırlendim tabi .. oğlumda da yanımdaydı bekardı onu verme bunu verme dedi oğlum  hiç  birşey yemedi.. şimdi 2 çocuğu var herşey veriyor bana gelince almayın etmeyin diyor arasam sanane mi  desem ayıp olurmu acaba yada benmi kötü düşünüyorm ya deli oldum eşim dedi ben hallederim onu mi beklesem ?? 

Siiznde böyle mi görümceniz 

9 Cevaplar

0 oy
(12,494 puan) tarafından
Yani diğer konular için bişi diyemem ama süt için doğru demiş fazlası zararlı 
(2,297 puan) tarafından
Canım kızım öyle bir bardak bitirmez ki bi yudum içiyor bırakıyor sadece gece bir bardak iciyo. Ilk cocugimda da  öyle dedi herkes dediğini yapti oğlum şuan bisey  yemiyor zorla veiryorm.. onun oğlu herşey yiyo danone verme dedi Tamma dedi m suan oğlu boy kilo olarak oğlumu geçiyor ve iki yaşında benim de 6 yaşında
-Reklam-
0 oy
(79 puan) tarafından
Eşini bekle, eger hal ederim dediyse
(2,297 puan) tarafından
Hal eder ama bende arama mesafe koydum onu arasam desem tam olur
(79 puan) tarafından
Canim anlıyorum ona karşı cok övkelisin ve suan bir kaşık suda boğmak istiyorsun, ama mesafeni koru o anlar emin ol , konu Açılırsa da söylersin
(2,297 puan) tarafından
Valla büyük diye saygı duydum hoc birşey demedim bugüne kadar ama herşeye karışıyor ya biktim vallah. Verme dediği şeyleri oğluna veriyor oğlu maslalah diyim tabi çok kilolu 2 yaşında var oğlumu geçiyor boy ve kilo da
0 oy
(1,056 puan) tarafından
Süt icin dogru söylemiş canım sütü aşırı derecede seven kızım kansızlık durumu yaşadı iştahını kesti 
(2,297 puan) tarafından
Çok içmiyor ki  camm
(1,056 puan) tarafından
Yarım bardaktan birsey olmaz fazla verme ben yanlış anlattım kusura bakma canım fazla vermemeye calış
(2,297 puan) tarafından
Yok bende öyle yapiyorm canm kızım doyuyo ve uyuyor  doktor da ver dedi .gorumcem kıskanç odnan
(1,056 puan) tarafından
Görümcen icinde bence taviz verme eger birdaha yanlışını görürsen sen konuş tavrını göster en dogrusu bu
(2,297 puan) tarafından
Öyle yaoacm ya valla artk gına getirdi herşeye burnunu sokuyor onun çocukları da kilodan yürüyemiyor  herşey veriyor
0 oy
(174 puan) tarafından
Bence bebegi ile ilgili birşeyi anneden başka kimse daha iyi bilemez ya karnı aciksa hissediyorsun ishal olsa biliyorsun ona kötü gelecek herşeyi biliyorsun gıda olarak yani birşey olsa yine sen üzüleceksin bence annelerin işine kimse karışmamali bildiklerini kendilerine saklasinlar 
(6,441 puan) tarafından
Yani benim kızımda süte çok düşkün zararlı olduğunu biliyorum ama bırakmıyor suyuda hiç içmez buna rağmen biri dediğinde cinnet geçiresim geliyor haklısın yani
(174 puan) tarafından
Olabilir canım bence uzatma duymamazlıktan gel huzursuz olmana değmez
(2,297 puan) tarafından
Benim kziim seviyorsa napabilirim ki kızlar görümcem kıskanç liktan diyor bunu.. kayinbba seviyo cocukalrimi herşey alıyor ondan
(6,441 puan) tarafından
Vallaha az ötede konuşsun gereksizler
(2,297 puan) tarafından
Aynen ya ben karışmıyorm sende karışma
0 oy
(7,376 puan) tarafından
Canım süt laktozlu market sütü ise zararlı gerçekten buyugede kucugede onun dışında sen karışma sen kötü olursun onlar abi kardeş halletsinler 
(2,297 puan) tarafından
Öyle mi  diyorsun ama doktoe verebilirsn dedi bugün aşısı vardı
(7,376 puan) tarafından
Canım laktoz şişkinlik yapıyormuş mideyi rahatsız ediyormuş bu yüzden verilme taraftarı değil bizimde doktorumuz bu şekilde anlattı eğer vereceksen laktozsuz sütler var yada devam sütleri onlar olabilir
(2,297 puan) tarafından
Onu aldım zaten canm saol
(7,376 puan) tarafından
Rica ederim canım ❤️
0 oy
(1,140 puan) tarafından
Abartı birşey yok.yani demiş geçmiş takma duyma.çok vermeyin iyi değil demiş.dogru mu doğru.arayip sana vs kavga çıkartmaya gerek yok bence
(2,297 puan) tarafından
Doktor mu i canım herşey biliyor karıştyo ya sınır lendm
(1,140 puan) tarafından
Bazı insanin ağzı durmuyor işte malesef.duymazdan gel sinirlendigine değmez
(2,297 puan) tarafından
Sorma cekiyorum ondan ya
0 oy
(489 puan) tarafından
Boşver az önce de görümcem aradı keşke her sene bı tane dohursan dedi bana güldük geçtik takma n'olacak herşeye he he de kendi bildiğini yap 
(2,297 puan) tarafından
Ay takmam da kendine yaptığı şeyi bana yapma diyor ona neki doktor ver dedi
0 oy
(1,752 puan) tarafından
Boşver kız ne arayıp şey edecen. 

Bu arada sütten kestiysen elinden geldikçe ayran yapıp ver sütten çok daha faydalı. Ve onu bunu demeden herşeyi ver yesin bebe. 
(2,297 puan) tarafından
Ayranda içiyor veriyorm canm. Kız benim herşeyim e karışıyor evin büyüğü sanıyor kendini.. Ben herşey vercem de görümcem o zarrali bu alma şu nu alma diyor almıyor  lar  :(bizimkiler
(1,752 puan) tarafından
Benim çocuğum iyiyi kötüyü zararlı yada yararlı bırak da ben karar vereyim de bir daha karışmasın.
(2,297 puan) tarafından
Sorma canm o ne derse anne babası onay veriyor. Adim hibi eminim artk sütte almazlar
(1,752 puan) tarafından
Sen boşver onları ama ona da söyle karışma lütfen anneligime de. Eşin ne gerekiyorsa alsın etsin.
(2,297 puan) tarafından
Kaynnama söyleyecem canm eşim arkamda çok şükür
0 oy
(1,015 puan) tarafından
Aninda telefona dahil olupda acaba sanane deseydin keske simdi arama ne zaman yine ayni hadsizliyi yapsa mutlaka soyle susma
(2,297 puan) tarafından
Odadan çıktım sinirle kaynnam anladı zaten .
(1,015 puan) tarafından
Onlarin anlamalari da...anlasalar da anlamazlar..
(2,297 puan) tarafından
Ben kaynnama söylerim çekinmem hiç yarın ola hayrola

İlgili sorular

0 oy
6 cevap 354 göst.
13 Nisan 2023 Diğer kategorisinde Esila han (146 puan) tarafından soruldu
0 oy
13 cevap 436 göst.
27 Temmuz 2021 Aile kategorisinde Aslibugracan (33 puan) tarafından soruldu
0 oy
25 cevap 598 göst.
15 Aralık 2021 Aile kategorisinde Esra dardat (28 puan) tarafından soruldu