0 oy
163 göst.
Diğer kategorisinde (1,371 puan) tarafından
Kızlar 3 buçuk yaşında ve 5 aylık oğullarım var hasta olurlar diye çıkarmaya korkuyorum şimdi biri üşütse diğerine geçer diye siz napiyorsunuz çıkar mısınız kışın dışarı parka vs. Avmlerden bahsetmiyorum oraları sevmiyorum kalabalık oluyor diye

11 Cevaplar

0 oy
(2,304 puan) tarafından
Çıkarıyorum kızım da sıkılıyor zaten. Parka gitmeyiz kış günü ama yürüyüş yapar geliriz bı yarım saat falan 
(1,371 puan) tarafından
Benimki park görurse yürümez valla illa parka gitmek ister
(2,304 puan) tarafından
Yok kızım öyle değil elinden tutarım hayır deyince ısrar etmez illaki her çocuk ta oluyor park sevdası
-Reklam-
0 oy
(342 puan) tarafından
Ben havaların güzel olduğu günler çıkarırım çıcukların da temiz havaya ihtiyacı var evin havasından bile hasta olan çocuk var 
(1,371 puan) tarafından
Yani iyice soğudu bura güzel olmuyor artık guzelken bizde disardaydik her gun
(342 puan) tarafından
Nerde oturuyorsun bilmiyorum ama ben izmirde oturuyorum güneşin yoğun olduğı saatlerde dışarı çıkarıyorum ha yağmurlu havalarda da güvendiğim oyun parkları var oraya götürüyorum kızımı
(1,371 puan) tarafından
Ankara'da canım hep keskin bir rüzgarı var buranin
(342 puan) tarafından
Evet orası malesef çok soğuk bilemedim şimdi
0 oy
(3,579 puan) tarafından
Çıkarıyorum ben  temiz hava alıyorlar en azindan
(1,371 puan) tarafından
Ne kadar duruyorsunuz dışarda
(3,579 puan) tarafından
Markete gidip geliyoruz yarım saat falan
0 oy
(325 puan) tarafından
Yağmurlu havalarda çıkmıyoruz canım ama yağmur yoksa çıkıyoruz yarım saat 
(1,371 puan) tarafından
Yarım saatte geri dönüyor mu ya çocuğunuz eve benimkini getirmek mümkün degil
(325 puan) tarafından
Parka gitmezsek dönüyoruz ama parka gidersek dönmek istemiyor bı hava almak yetiyor:)
0 oy
(2,699 puan) tarafından
Bizim burda kasımda kapılar kapanır dişarda gezme vss biter çünkü hava bizi uçurur çok soğuk oluyor heleki bu salgılar varken hiç çıkmayız bir yere 
(1,371 puan) tarafından
Ankara'da hep ruzgarli
(2,699 puan) tarafından
Aslında bizim çocuklar hep hasta valla evdede hastalar dişarda da aynı
0 oy
(9,626 puan) tarafından
Cok cok sogukta ayazda çıkarmıyorum ama yumuşak olan soğuklarda çıkarıyorum,bana göre aslında çocuklar dışarı çıkınca hastalanmaz sürekli ev ev ondan sonra bi dışarı çıkmada hastalaniyolar sürekli ev ortamına evin havasına alıştıkları için dışarıya çıkınca çarpıyo birden 
(1,371 puan) tarafından
Ankara'da yaşıyorum hep ruzgarli ya büyük insan dayanamıyor rüzgara kararsiz kaldım çok evdede sıkılıyor büyük oğlum
(9,626 puan) tarafından
Park bahçe şart değil eger balkonun varsa orda da biraz tutabilirsin yani canının sıkkınlıgı geçsin diye bi kaç parça oyuncağını balkona koyup orda oynatabilirsin o yine dışarı çıktı zanneder açık hava olduğu için
0 oy
(1,408 puan) tarafından
Kızım 4 aylık çıkıyoruz. Sakınan göze çöp batar bence, sonuçta bunlar çocuk hastalanacaklar. Kızımı parka götürmüyorum ama sürekli dışarı çıkıyoruz, hep hava değişimi yaşıyor 
0 oy
(12,486 puan) tarafından
Şuan mecburiyetten çıkıyorum oğlumu okula götürüp getiriyorum 3 yaşında da kızım var normalde kışın oturmaya gidersem I şekilde çıkardım dolaşmaya çıkmazdım 
0 oy
(2,467 puan) tarafından
Havanın biraz durbin olduğu günler çıkarırdım küçükken şimdi okula gittikleri için hergun çıkıyoruz küçük kızımda mecbur cikiyo bizimle  mesela bugün hava aşırı soğuktu burda esiyodu  boyle günler hasta olabilirler ama güneş açmış soğuk ta olsa hava sakinse hava almaya çıkarılmalı yarim saatte olsa bunaliyo cocuklar canim senin biri cok küçük hasta olabilir tam soğukların zirvede olduğu bir dönem nerde yasiyisun bilmiyorum gerçi de bu günlerde çıkarmadan iyi olur en azından bebeği 
0 oy
(2,651 puan) tarafından
14aylık oğlum ayaz çok fazla kıyamıyorum kuzuma
0 oy
(604 puan) tarafından
Her gün 4 saat temiz havada doğada vakit geciriyoruz soğuk olsa bile.Bağışıklık sistemine iyi geliyo.
(1,371 puan) tarafından
Kız maşallah valla

İlgili sorular

+1 oy
14 cevap 171 göst.
0 oy
9 cevap 192 göst.
19 Nisan 2023 Diğer kategorisinde Mavi-beyaz (1,679 puan) tarafından soruldu
0 oy
17 cevap 287 göst.
30 Mart 2021 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu
+9 oy