0 oy
191 göst.
Diğer kategorisinde (1,679 puan) tarafından
Hemen hemen hergün çıkarız bir market bir yürüyüş çıkmayınca oğluma üzülüyorum evde hep tek sıkılıyor dıe  ben cıkaramasam bile eşimden rica ediyorum şöyle yürüt gel diye acaba yanlış mı yapıyorum? 

9 Cevaplar

0 oy
tarafından
Neyi yanliş bunun ?
(1,679 puan) tarafından
Çevremdeki insanlar alıştırma falan diyor sonra hep ister baş edemezsiniz falan diolar
tarafından
İstesin yine çıkarırsın. Cevrendekiler hiç mi çıkarmıyor.
Bizim burdada valla evde duran yok. Herkes dışarda.
-Reklam-
0 oy
(9 puan) tarafından
Iyi yapiyorsunuz bence  evde oturarak cocuk itilesiyor nasil soylesem kendine kapanik cok kisiyi dislar insanlarla bag kuramaz kura bilmedigi icinde buyudugu zaman sinirli biri olur.gorucek goturucek tabiki isi seyleri hayat kendi bi okuldu 
(1,679 puan) tarafından
Doğru diosun zaten evin içinde temizlik yemek derken çocuğa vakit bulamıyorum artık çocuk bile temizlik yapma anne dıo dışarı cıkıoz bu sefer eşimin ailesi başlıyor alıştırma baş edemezsin bir sorgu Sühan bitmiyor ya
(9 puan) tarafından
Niye karişyolar ki bence cokta ale isinize karismalarina musade etmeyin. Sonucta cocuk sizin anne babadan baska herkese sadece cocugu sevmek duser
0 oy
(2,391 puan) tarafından
Lanet bi apartman dayım asansör yok çatıdayım arabayı indirmek zulüm gibi o yüzden haftada e en fazla çıkarım
(1,679 puan) tarafından
Yok cnm maalesef iki elti kaynanam en üstte ben indir çıkar pilim bitiyor
(2,391 puan) tarafından
Bizim komşu bırakmıyo benim yerim koyamazın diyor
(9 puan) tarafından
Ay bu yoruma cok guldum canim ayni durumdayiz ama yalniz oldugum zaman cikamiyorum ama esim oldugu zaman o indiriyor arabayi
(2,391 puan) tarafından
Bende zaten onu bekliyorum çoğu zaman ama bazen erken gidilen yerler oluyo :) sende mi çatıdasın
(9 puan) tarafından
Cati katinin bi alti 4 kata oturuyoruz merdivenleri dar yuksek asansor yok arabada agir
0 oy
(5,406 puan) tarafından
Niye yanlış olsun ki, hava kötüyse çıkmıyoruz iyiyse parka gideriz yürüyüşe veya ormana gideriz 
(1,679 puan) tarafından
Ne güzel valla
0 oy
(916 puan) tarafından
Masallah en iyisini yapiyosunuz uc gundur evde resmen camdan bile bakamadi temzlk fln yaptim cikartamadim bugunde yikadim bide anliyor artik 2bucuk yasinda  atolyeye goturuyom oda biraz ucretli hep goturemiyom yakinda park var allahtan goturuyorum yarim saat bile olsa okdr mutlu oluyoki annemde bana kiziyodu sogukta cikartma blmem ne doktorlar bile diyo soguk cocugu hasta etmez kalablk ortam havasizlk hasta eder ama anlatamiyomki ..
(1,679 puan) tarafından
Yaaa yavrum benım benım oğlumda anne iş yapma benımle oyna dıo evde hiç iş bitmiyor kiii yemeği temizliği bitmiyor ama elimden geldiği kadar bir market bile olsa gidip gelıoz
0 oy
(768 puan) tarafından
Hava güzel olunca evin önünde Park var indiriyorum kıştan beri sıkıldık evin icinde
(1,679 puan) tarafından
Sen çok şanslısın çocuğunda öyle keşke öyle bir fırsatım olsa cadde üstünde evim park yürüme mesafesinde çocuk tek sıkılıyor evde keşke bir site ne bilim aynı senin evın gıbı parkı yanında olan bir evim olsaydı o zaman daha iyi olurdu ama işte kısmet
0 oy
tarafından
Havalar güzel oldukça çıkarıyorum her gün 
(1,679 puan) tarafından
Tek değilmişim :)
0 oy
(684 puan) tarafından
Yaz için çok iyi birde tek cocukda suanlik gayet iyi yapıyorsun fakat kış ayo geldiği zaman çok sorun yaşayacaksın tecrübeyle sabit oğlumu babaanne ve dede yazın sıcak soğuk demeden çıkarttılar erkek çocuğu alıştı iyi gene çocuk kışın ağlaya ağlaya eve giriyordu girmemek için çok aşırı sorun yaşadım ablası da birinci sınıftı abla hasta kardeş huysuz ev 8-9 kişi kalabalik yemek içme bilmem ne artık bunaldım bıktım inanki 
0 oy
(3,452 puan) tarafından
Kar kış yağmur çamur demeden doğduğundan beri hergun çıktık, 19 aylık, belki 10 gün çıkmadı toplasan hepsini.

İlgili sorular

0 oy
11 cevap 163 göst.
19 Aralık 2022 Diğer kategorisinde Oylesinebiriiste (1,371 puan) tarafından soruldu
0 oy
17 cevap 287 göst.
30 Mart 2021 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu
+9 oy
45 cevap 938 göst.
15 Şubat 2022 Aile kategorisinde Sadevatandas (2,132 puan) tarafından soruldu
0 oy
50 cevap 484 göst.
24 Aralık 2021 Aile kategorisinde Mavi-beyaz (1,679 puan) tarafından soruldu

378,337 soru

11,324,192 cevap

34,775 kullanıcı