0 oy
208 göst.
Diğer kategorisinde (1,125 puan) tarafından
Bebeğim tam 4 aylık hiç dışarı çıkmıyoruz sizler kaç aylık çıkardınız nasıl yapıyorsunuz bu kadar evde kalmak iyi mi

27 Cevaplar

0 oy
(302 puan) tarafından
Çıkıyoruz biz öyle çokta sakininca daha çok hasta oluyorlar her gün olmasa da arada 10 20 dk da olsa sıkı giydirip hava aldırmak lazım 
-Reklam-
0 oy
(800 puan) tarafından
Benimki 14 Aralık'ta doğdu kış olmasında rağmen çıkıyorduk vallahi biraz bağışıklık kazanması lazım aslinda ben pek istemiyorsun açıkçası ama eşim zorladı çok iyikide yapmış temiz hava iyi geliyordu gerçekten eve gelince hemen uykuya dalar di:)))))
0 oy
(121 puan) tarafından
Şuan 2 aylığız disarida gunes goruyum yeterki hemen cikiorum bunaldim sen nasil durdun kiz bide bebek arabasina koyunca uyor benim icin cok iyi oluyor
0 oy
tarafından
Haftaya benimkide 4 aylık olucak 3 yaşında kızım var birde daha bir saat önce eve geldik sıkı sıkı giydirip arabaya koyuyorum öyle geziyoruz biraz hava almak şart 26 Ağustos doğumlu bebeğim 15 günü bittiğinden beri dışarı çıkarırım insanları görsün tanısın çok evde kalınca korkuyor her şeyden 
0 oy
(7,054 puan) tarafından
Kız cikarcam da fırsat vermiyolar ki eşim vardiyalı calisiyo bu ara da nöbetleri falan patliyo zaten önceden balkona falan cikarirdim şimdi onu da yaamiyorum haftada bi kaynanama gidiyoruz onda da 5 dk yürüme mesafesinde arabayı gonderiyolar çocuk hasta olmasınmis böyle yaparlarsa daha çok hasta olacak 
0 oy
(2,194 puan) tarafından
Yani ben 40 çıkmadan dışarı çıkmaya başlamıştım 15 agustosda doğmuştu çok sıkda hasta olmayız  çok şükür 16 aylık olduk ,dışarı çıkmaya alışkın bir bebek çıkınca çok mutlu oluyor haftada bir de olsa soğuklarda çıkarıyorum ,hatta kar yağsın kar oynayalim diye düşünüyorum hani evden hiç cikarmazsan bağışıklık sistemi daha az gelişir soğuğa sıcağa dayanamaz canım sık hasta olur 4 aylık ise haftada bir de olsa dışarı cikarmalisin bence soğuk havalarda baya kalın giydirerek çıkardım hep 
0 oy
(1,392 puan) tarafından
9artik çıkmıyoruz hava buz totomuz donar asddf

İlgili sorular

0 oy
9 cevap 91 göst.
7 Haziran 2022 Aile kategorisinde Prens annesi3 (88 puan) tarafından soruldu
0 oy
13 cevap 489 göst.
0 oy
19 cevap 493 göst.
10 Şubat 2022 Diğer kategorisinde Miss.namaless (1,464 puan) tarafından soruldu