0 oy
202 göst.
Diğer kategorisinde (1,107 puan) tarafından
Bebeğim tam 4 aylık hiç dışarı çıkmıyoruz sizler kaç aylık çıkardınız nasıl yapıyorsunuz bu kadar evde kalmak iyi mi

27 Cevaplar

+1 oy
(9,977 puan) tarafından
Kiz 4 aylik havalar daha yeni sogudu. Bundan once cikarmadinmi hic
-Reklam-
0 oy
(7,376 puan) tarafından
2 yaşında çıkıyoruz 
0 oy
(5,220 puan) tarafından
Dışarı çıkaramasan bile iyice sarıp sarmalayıp balkona çıkarabilirsin hem temiz hava almış olur hep evde kalıncada bağışıklığı düşüyo sanki
0 oy
(5,813 puan) tarafından
11 aylık ben 2 aylıktan beri güneşi gördüm mü hemen bebeyi alır çıkarırım.. Onada iyi geliyor banada
0 oy
(747 puan) tarafından
27 aylik kizim cikiyoruz. O aykardada cikartirdim. Mutlaka yarin saatte olsa kapı önüne cikarirdim kanguru takip ustunude kalin giydirirdim. Sikilmiyomusin canim cocugu cikart bence arada hava alsin gorsun disariyi kedi kopegi
0 oy
(440 puan) tarafından
Bebeğim 10 aylık. 1 haftalıktı çıkardım her gün. 
0 oy
(119,168 puan) tarafından
evde kalmak iyi degil senin icinde bebek icinde usur hasta olur diye tum kisi evde gecirme cikart gez dolas hava alsin bebek bagisikligi icin onemli
0 oy
(1,771 puan) tarafından
Doğdu DOĞALI çıkıyoruz 1.5 yaşında oğlum 
0 oy
(810 puan) tarafından
Eskişehir buz gibi yaaa evdeyiz tabiki ayaz var burada oğluşum da sıkıldı ama yapacak bir şey yok 
0 oy
(2,393 puan) tarafından
5 aylık hava güzel olmadıkça çıkmam ben bile donuyorum
0 oy
tarafından
10 aylık hava soğuk cikmiuorz cok nadir ama hava sicaken  hep çıktık 2_3 günlüken bile 
0 oy
tarafından
20 aylık. Doğduğu günden beri disardayiz ;) korumacı olmayı doğru bulmuyorum
0 oy
(8,834 puan) tarafından
Oğlum 17 aylık. Yağmur olmadığı sürece üstünü giydirip çıkartıyorum. En fazla bir saat bir yürüyüş yapıp geliyoruz. İnsan içine sokmuyorum. 
0 oy
(9,247 puan) tarafından
10 günlükken başladık biz gezmeye kışın ewde kaldık genelde ama Nisan ayından sonra sürekli dışardayız şuan 15 aylık hala aynıyız
0 oy
(1,313 puan) tarafından
Biri 2 buçuk yaşında biri 14 aylık çıkarıyorum güneşi görür görmez parktayiz
0 oy
(1,193 puan) tarafından
Yenidogan zamanından itibaren cıkıyoruz 10 aylık şuanda , dışarıya alışması iyi oluyor çünkü alışmazsa herkesten korkuyor bebek arabasında durmuyor asla bebek arabasında uyumuyor inşallah zorlanmazsın ilerde ,  havalar soğudu biraz zor çıkmak da mümkün olduğunca bence çıkarmaya çalış temiz hava alması da önemli
0 oy
tarafından
Şimdiye kadar hiç çıkarmadın mi canim ben doğduğundan beri çıkarıyorum vallahi şuan 20 aylik 
0 oy
(940 puan) tarafından
16 aylık çıkarıyorum 3  ayını gecti çıkardım çünkü bizim.ozel durumumuz vardı 3 ay evdeizoleydik doktor dışarı çıkarmaktan korkmayın diyo insanlarla yakın temastan korkun diyo hele seninki 4 aylık  güneşli havalarda kooy bebek arabasına temiz hava çok iyigeliyo bebeklere bak nasıl uyuyor goreceksin
0 oy
(2,226 puan) tarafından
8 aylık oldu haftanın 3 4 güni dışardayız 
0 oy
tarafından
21 aylık olmasına az kaldı  çıkartmıyorum hava çok soğudu gece kar yağmış onun soğuğu da var kontrolümüz var şubatta ona bile nasıl gtcez diye düşünüyorum 

İlgili sorular

0 oy
9 cevap 88 göst.
7 Haziran 2022 Aile kategorisinde Prens annesi3 (88 puan) tarafından soruldu
0 oy
13 cevap 486 göst.
0 oy
19 cevap 492 göst.
10 Şubat 2022 Diğer kategorisinde Miss.namaless (1,464 puan) tarafından soruldu
0 oy
13 cevap 255 göst.
3 Şubat 2022 Aile kategorisinde Bsranaz (609 puan) tarafından soruldu