0 oy
331 göst.
Diğer kategorisinde (387 puan) tarafından
Kızlar kayinvalidem ve eltim ile çok çok güzel bir ilişkimiz  yok çok kötü de değil ama bi  kac gündür ben onlara daha samimi davranmaya çalışıyorum onlar da  arada bazı hareketlerime  ikisi birden laf söylüyor bazı hareket dediğim şeyde şu kızımı ayağımda sallarken örgü yapıyordum ikisi birden görüp oh kebap diyip kayinvalidemin de He vallaha diyip ona onay vermesi  yaptığım herhangi bir seyi  tum akrabaların övüp ama onlarin siradan bulması vs zaten çok severek gidip gelmiyorum beni iyice itiyorlar  ne yapmam lazım bu durumda eşime hâlâ  söylemedim bu durumu ama söyleyince  kararına saygı duyar 

6 Cevaplar

0 oy
(2,253 puan) tarafından
Ne alaka kebap ?
(387 puan) tarafından
Keyifci kısaca:)
(3,231 puan) tarafından
Öyleyse yine aynı şeyi yap. Onlar gelince oh kebab de sen:) sonra gül
(387 puan) tarafından
Güzel fikir :)))
-Reklam-
0 oy
(1,371 puan) tarafından
Nesi kebapmış çocuğu sallarken el işi yapmanın kafayimi yemiş bunlar
(387 puan) tarafından
En basiti bu yemin ederim abartmıyorum yada onları kötülemek amaçlı söylemiyorum ama sabrımı da taşırmak  üzereler
(1,371 puan) tarafından
Kıskançlıktan kudurmuşlar belliki her hareketine laf ediyorlar bence mesafeli ol
(387 puan) tarafından
Zaten mesafeliydim  bi kac gündür üst üste gittim gidis bu gidis işte
0 oy
(1,015 puan) tarafından
Asagidakilere katiliyorum nesi kebapmis.valla insanlar konusmak icin verilen agizlarini her seye kullaniyorlar.bence mesafeni koy hic kimseden yakin olmaz bence mesafeli olmak cok guzel kazik yesende aaa ben bunu yaomisdim anlamadilar deyerimi bilmediler demezsiniz enazindan
(387 puan) tarafından
Normalde zaten samimi olamıyorum bi türlü içim ısınmıyor  ama deniyorum  elimde kalıyor sonuç suanda kendimi zor tutuyorum  yediremiyorum
(1,015 puan) tarafından
Yok kuzum arayi da acma yani diyorsun ya kendimi zor tutuyorum diye.bisey deme yeri ve zamani gelince cevaplarini verirsin.inan bende de hep oyle oluyor.isinmaya calisdikca daha da sogudugumu fark edince dozunda biraktim:)
(387 puan) tarafından
Eşim için susmayı tercih ettim ama eşim cevabını ver diyor evlenmeden önce böyle değildim içlerine girince çok pasif kaldım kendime yediremiyorum
(1,015 puan) tarafından
Anliyorum inan ayni ben.ama esinde arkanda madem tabiki her seyin iyisini sen bilirsin kuzum.sessiz kaldikca da basiyorlar ustune.konusuncada kkotu gelin oluyorsun
(387 puan) tarafından
Sustuğum halde kötü gelin  ben oldum :)  eltimden sonra değişti hersey aman napiyim kendileri bilir  artık
0 oy
(13,824 puan) tarafından
Kız ben anlamadım ki çocuk sallarken el işi yapmanin nesi güzelmiş:⁠-⁠D:⁠-⁠Dben mi anlamadim
(13,824 puan) tarafından
Mesafeliysen boşver huylarını biliyorsun he de geç konuşan konuşuyor zaten
(387 puan) tarafından
Bu aralar takıyorum ve içime atıyorum içim içimi yiyor suan vallaha gitsem birsey deselerde içimi bosaltsam diye düşünüyorum
(13,824 puan) tarafından
Takma bence biliyorsun oyleler he de geç hiç de tkma
(387 puan) tarafından
İnşallah bir gün patlamazsamsa
(13,824 puan) tarafından
Yani artniyet varsa sen bunu bilirsin ee amaç da zaten o oyuzden sakin ol
0 oy
(12,729 puan) tarafından
Kebaplık değil o marifet deseydin ayrıca ben mesafeli olunmasından yanayım çok çok iyi ilişkileri olduğunu söyleyenler var anne kız gibiyiz diyenler var saygı duyuyorum ama bence eş ailesi ile mesafeli olunmalı  öbür türlü b.ku  çıkıyor 
(387 puan) tarafından
İnan mesafeliyim zaten bi kac gun üst üste gidince oldu ve sadece örgü değil tüm herseyde yaptığım şeyleri çok begenmezler tüm sülale över kayinlederim  över ama onlar ne var onda falan derler
(12,729 puan) tarafından
Gitme canım bir şey oldukça git biz aynı şehirde değiliz eşimle ailesi çok bağlıdır her gün görüntülü konuşurlar çocuğu görmek isterler ben bir köşede otururum kalkıp gidip dahil bile olmam çoğu zaman eşim selamı var der geçer o da benim aileme aynı şekilde der bir ara yakın oturduk çok yüz göz olduk aradaki saygıyı kaybetmiştik
(387 puan) tarafından
Keşke bizde farklı şehirde olsak gurbete gelin geldim bi nebze de olsa iyi oluruz falan diye gidiyordum bi ara 1 ay kadar görmediler gittiğimizde el üstünde tuttular  haklısın vallaha gerek yok gitmeme
(594 puan) tarafından
Birbalannesi sanada gelinin öyle yapar
(12,729 puan) tarafından
İç içe yaşamayı düşünmüyorum zaten inşallah dib dibe olup saygıyı kaybetmektense mesafeli ve saygı içerisinde yaşamayı tercih ederim ki evime geldiklerinde gayet güler yüzlü ve misafirperverdim aylarca da misafir ettim bahsettiğim konu apayrı bir şey  ilişkini karşındaki insana göre belirlersin sana iyi davranan sevecen davranan kayınvalideye kötü ol mesafeli ol demiyorum zaten

İlgili sorular

0 oy
4 cevap 146 göst.
27 Mart 2023 Aile kategorisinde hasibeeeee (1 puan) tarafından soruldu
+1 oy
7 cevap 416 göst.
21 Şubat 2022 Aile kategorisinde ELIF KOCAS (26 puan) tarafından soruldu
0 oy
16 cevap 523 göst.
15 Ağustos 2021 Aile kategorisinde Nerminezgii (1 puan) tarafından soruldu
0 oy
30 cevap 863 göst.