+1 oy
415 göst.
Aile kategorisinde (26 puan) tarafından
Kizlar kayinvalidem kizimin herseyine karisiyor. Kizimin disleri kasiniyor bu cocuk ac surekli agzina bisey aliyor bak diyor surekli biseyler yedirmeye calisiyor. Her gittigimde zayiflatmissin diyor uzuluyorum. 8 aylik olucak evet ama bazi seyleri yiyemiyor daha tuzle tatli yedirmemeye calisiyorum o kendi yaptigi yemekleri ELLERIYLE kasikla degil yediriyor sinir oluyorum bazen uyariyorum ama dinlemiyor. 7 aylik kontrolunde 7.400 du kilosu doktorum normal dedi cidden zayifmi kizim uzuluyorum zaten kucuk dogmustu

7 Cevaplar

+1 oy
tarafından
Kilosu gayet normal. Takma kimseyi. Mesafeni de koy. Bir kere anlamıyorsa birden fazla uyar. Ne gerekiyorsa yap. Senin çocuğun o ve senin kurallarınla büyüyecek
(2,545 puan) tarafından
Böyle karısanlara ayar oluyorum. Sanki kendi karnında taşımış la havle vela kuvveteee
-Reklam-
0 oy
tarafından
Canım başkalarının dediklerine takılma benşm bebegşm de 37 haftalık dogdu zayıf dogdu biraz ama doktor gayet iyi diyor  onun yaşitindakiler biraz kilolu ve boylu ben de öyle düşünüyordum sen gibi doktor normal dedi sen gelişimine bak dedi yürüyormu konuşmaya çalışıyor mu dedi bi sıkıntı yok şükğr gelişiminde o yüzden sende takılma gelişiminde bi problem yoksa benşm ogluma da herkes kendi kaşigindan yemek yediriyor du ben onların yanında kendi kaşigimdan bile vermedim ve herkesi uyardım onun ağzı temiz bizim ağzımız gibi değil bizim dişlerde bi sürü mikrop enfeksiyon var çoçuga da geçmesin kendi kaşiginizdan yedirmeyin dedim onun kaşigi hep ayrı oldu şimdi herkes alişti artık yedirmiyorlar  tatlı dille söyle sende 
(26 puan) tarafından
Inanki kirmadan defalarca denedim ama degismiyor. Eskiden kasikmi vardi diyor.. ahhh su eskiler lafi yok mu deli ediyor. Biliyorum onlarda cocuk buyuttu belki benden daha iyi biliyor ama bende herseyi deneyerek ogrenecegim ama demi o sonucta benim kizim bende bazi seyleri tecrube etmem lazim. Dogrusuyla yanlisiyla doktorum zayif derse daha dikkat ederim ama herseyede karisilmaz ama demi k.bakma biraz uzun oldu ama dertlesmek istedim
tarafından
Önemli degil canım takma boşver birazda kırmadan incitmeden baskın karakter ol doktor başkasının kaşığını falan kullanma enfeksiyon kapar falan dedi de  sen annesin iyisini kötüsünü srn bilirsin
0 oy
(192 puan) tarafından
Ayy şu kaynanalar neden böyle yaa Bi rahat yok 
(26 puan) tarafından
Ahhh kine ahhh
(2,355 puan) tarafından
Ayyyy maalesef kızlar bıkıyor insan artık yaaa
0 oy
(489 puan) tarafından
Aldırış etme öyle laflara bak dogurali 7 ay olmuş halen atni kafadasin canım valla kızıyorum sana bıraksan her kafadan bişey cikacan ni dinliyorsun senle kocan ne derse o ya çok mu zor 
0 oy
(145 puan) tarafından
Kendi annende ELLERİYLE yedirse laf edecek misin acaba ya da kizinin kilosuna laf etse ..Senin kızınsa onunda torunu kendi ailenize nasil hosgoruluyseniz erkek tarafina da öyle olun ama NERDEEEE
(26 puan) tarafından
Tabikii laf edicem 2 aylikken eline ekmek vermisti ve onada ayni tepkiye gosterdim. Tamam eskilerde cocuk buyutmus ama kayinvalidem gelip bana diyormi 'oglum kucukken yanlis seyler yedirdim hastanelik olduk falan diye anlatiyor' gelde kendi cocugunu emanet et
(145 puan) tarafından
Edicem tabi ki senin gibi cemkirmem kimseye hatta canıma minnet olur
(26 puan) tarafından
K.bakma edemem ben kimseye. Kucucukken bile dondurma yalatmaya calisan insan cahil degilde ne olabilir ki
0 oy
(119,070 puan) tarafından
kilosu gayet iyi bazi seylere kulak asma birak soylesin dursun
0 oy
(197 puan) tarafından
Benim annemde sürekli bu çocuk aç diyor 3 buçuk aylık annem sağolsun çocuğa öyle kilo aldırdı ki doktor maşallah diyor mama mı veriyorsunuz diyor sadece anne sütü kullanıyorum gece ztn sürekli memede uyumak istiyor vermezsem uyumuyor  sizde de öyle mi 
(26 puan) tarafından
Mama kullaniyoruz canim biz emmiyor maleser

İlgili sorular

0 oy
6 cevap 483 göst.
2 Kasım 2020 Diğer kategorisinde Miraysf06 (177 puan) tarafından soruldu
0 oy
4 cevap 405 göst.
7 Şubat 2022 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
18 cevap 1,189 göst.
22 Kasım 2020 Aile kategorisinde Portakallltohumum (123 puan) tarafından soruldu
0 oy
9 cevap 473 göst.
18 Mayıs 2021 Aile kategorisinde Birdilektut (1,270 puan) tarafından soruldu

377,941 soru

11,312,617 cevap

34,745 kullanıcı

...