0 oy
209 göst.
Aile kategorisinde tarafından
Kizlar kadınla oğlu parkta geldiler yanıma oturdular merhaba falan işte kadın derdini anlatti depremden kaçtık bı oğlumu kaybettim dedi üzüldüm haline 

Bı sure sonra kadının oğlu saldirginlaşti

Oğluma vurmaya başladi hemen engel oldum tabiki divdurmedim ama çocuk şiddete çok meyilli diyorki böyle olması iyi dedi kadın bende hayır iyi değil şiddet iyi bişey dehl dedim öyle deynce kadın oğlunu uyardı 

Sonra hemen oğlumu alıp kalktım yanından baktım pesiminizden geliyor dedim ben eve gidecem gelmeyin dedim ama kadın ******** tipli ürktüm 2 küçük çocukla hemen uzaklaştim 

Bide benim oğlum kim ne yaparsa onu yapan bı çocuk ondan şiddet görür gider başka çocuğa aynısını yapar bende uzaklaşmayı mantıklı buldum

2 Cevaplar

0 oy
tarafından
Bu kadın niye senin peşinden geldi onu anlamadim 
tarafından
Manyak diyor herkes benden kaviyor
-Reklam-
0 oy
tarafından
Evet önceki postta olay tamamen farklıydı :) kadınin psikolojik sorunları var galiba bu düşünceye sahip olanlarlar kisirlastirilmali...
tarafından
Devlet elinden alacakmis çocuğu o vermemiş
tarafından
Devlet elinden alacak ve o vermeyecek öyle mi gerçekten sizofren birine denk gelmişsin devlet hangi çocuğu almak istemiş te alamamış :)
tarafından
Bilemiyorum valla canim kadın normal degildi

İlgili sorular

0 oy
8 cevap 290 göst.
28 Mayıs 2022 Aile kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
8 cevap 667 göst.
29 Ocak 2022 Güzellik-Bakım kategorisinde Pinkfloyd (777 puan) tarafından soruldu
+2 oy
27 cevap 841 göst.
26 Aralık 2021 Diğer kategorisinde Nörekkkkk (64 puan) tarafından soruldu
0 oy
2 cevap 104 göst.
13 Kasım 2021 Diğer kategorisinde Laylaylom (218 puan) tarafından soruldu

397,320 soru

11,883,466 cevap

36,003 kullanıcı

...