0 oy
159 göst.
Diğer kategorisinde (1,925 puan) tarafından
Eşim diyorki oğlumuzu yarım gün kreşe verelim diyor sabah bi kreşle görüştük şartlar uyyor. Eşimde konuşmayı öğrenir sosyalleşir diyor. Bende hemen hasta olucağını düşünyorum kreşe verince hemen grip felan kapıcağını düşünyorum. Sizce versemmi yoksa yaza kadar beklesemmi ne diyorsunuz. Bide kreş yarım gün için 2700 istedi fiyat nasıl sizce.

8 Cevaplar

0 oy
(5,049 puan) tarafından
Fiyatı çok uygun öncelikle. Bizim baktığımız kreşler 3500 den aşağı fiyat vermedi yarım gün için. Hastalık konusunda haklısın hemen hasta olacak ama ne zaman gönderirsen gönder yine hasta olacak. Yani çocuk direkt ilkokula da başlasa bir dönem hastalıkla geçecek. Sosyalleşme konusunda eşin çok haklı benim kızım 2 haftadır gidiyor bariz bir değişme var hem kelime sayısında hem davranışlarında
(1,925 puan) tarafından
Senin kızın kaç aylık canım. Benm oğlum 23 aylık hiç kelimesi yok anne baba dışında
(5,049 puan) tarafından
Benimki 25 aylık. bizimki de sadece işine gelen şeyleri söylüyordu. Mesela havuç istiyorsa dolabı açık havu diyordu sadece. 2 haftada 'havuç ver' demeye başladı :) bence gönder akran iletişimi çok önemli
-Reklam-
0 oy
tarafından
Kızım 21 aylık kreşe fln asla veremem iyi cesaret ediyorsunuz diye düşünüyorum 
tarafından
Çok küçük canım ya hemde o kadar para vermeye gerek var mı gelsin 5 yaşına ana okuluna ver özel okula mı verceksin özele ver hem bezi bırakmış olur hemde konuşmaya başlamış olur bişey olsa söyliyemez kendini kontrol edemez benım kızım mesela çok fena kıskanç durmaz bensiz göndersem çocukları döver ıssırır dayak yer gerek yok anneme gttim 4-7 yaşında yiğenlerim var kızım o çocukları dövdü
(1,925 puan) tarafından
Ya bide ben evde her şeyini organik vermeye çalışyorum yemeyince üsteliyorum yedirmeye çalışyorum ama kreşte ne yedircek  ve yedirebilecekmi onuda bilmiyorum çocuk aç kalır diyede düşünyorum
tarafından
Zayıflar kötü olur canım ya kreştekiler öz anne gbi ilgilenemez ki verdiğin parada cabası olur
Abim yengem ayrıldı çocukların düzeni bozuldu çocuklar Bi deri Bi kemik kaldı yemn ederim düzenleri bozuldu yemekten kesildiler çok az yiyorlar herşeyi yemiyorlar senın çocugunun da düzeni bozulmasın küçük daha canım kreş parasını kenara atın okula gtceği yaşta 5-6 yaşında okul masraflarına kullanırsınız
(1,792 puan) tarafından
Aynen bukadar küçük yaşta kreşe verilmez yazık daha evde uyumasi gereken o saate kışın birde anne kokusuna ihtiyacı olan bir bebeği yazık gunah ben vermem ömür boyu okula gidecek zaten 1 sene anasıfi yeter yaşlarıda kuculltuler ilkokul yaşını geçende haberde söylüyor du
tarafından
Aynn canım en azından diyorum bezi bıraksın kendi yesin içsin kendine sahip çıksın iyi kötü hiç değilse konuşsun ki herşeyi anlatsın bize herşeyden haberimiz olsun
0 oy
(14,032 puan) tarafından
İstanbul'dayım ben tam gün için 2.250 istiyorlar senin görüştüğün biraz pahalıymış yarım gün bide. Versen iyi olur artisini eksisini iyice düşünmek lazım sosyalleşir kış geliyor çocuklar evde sıkılıyor bence denemek lazım baktın çok çok fazla hasta oluyor gondermezsin.
(14,032 puan) tarafından
Ayı biraz küçükmüş şimdi fark ettim ya :D bence biraz daha bekle 2bucuk yaşını falan
(1,925 puan) tarafından
Bende veresim yokda ama eşim diyor bir ay gitsin baktın olmuyo vermezsin diyor
(25,224 puan) tarafından
İstanbul da neresi kız o fiyat ömerin gittiği kreş aylık 5bin tl
(14,032 puan) tarafından
Hadımköy de benim evime yakın
0 oy
(3,862 puan) tarafından
nisana kadar bekle bence 
(1,925 puan) tarafından
Eşime diyim canım
0 oy
(4,430 puan) tarafından
Konuşmuyor mu ki bence verme sonra çocuklar okuldan soguyor
(1,925 puan) tarafından
Kelime yokya anne baba dışında
(4,430 puan) tarafından
Genel olarak oğlanlar geç konuşuyor ama
0 oy
(802 puan) tarafından
sen en iyisini bilirsin ama bu aralar hastalik kayniyor heryer ben verecektim vazgeçtim bütün cocuklar hasta bence bekle ilkbahar gibi vver önümüz kış cok hasta olur
(1,925 puan) tarafından
Bende öyle düşünyorumya
0 oy
(25,224 puan) tarafından
Fiyat gayet makul, eğitim sistemi de önemli tabi. 1 haftadan sonra hastalanacak hazırlıklı olun da buna. Heleki şu salgın döneminde. Benim oğlum 24 aylık başladı kreşe 31 aylık şimdi 1 aydır almak zorunda kaldım iyileşmiyordu çünkü en son çok agır atlattı. Nisan ayında devam edecek. 
0 oy
(5,134 puan) tarafından
Yaş olarak bence daha küçük 

İlgili sorular

0 oy
1 cevap 65 göst.
21 Eylül 2023 Diğer kategorisinde Yigidinannesi (242 puan) tarafından soruldu
0 oy
9 cevap 205 göst.
17 Mart 2022 Diğer kategorisinde Biricik yavrusum (1,438 puan) tarafından soruldu
0 oy
7 cevap 78 göst.
10 Ağustos 2023 Diğer kategorisinde Merve_01 (59 puan) tarafından soruldu
0 oy
19 cevap 521 göst.
24 Aralık 2022 Aile kategorisinde MARMELAT -_- (556 puan) tarafından soruldu

380,157 soru

11,380,540 cevap

34,871 kullanıcı

...