0 oy
241 göst.
Diğer kategorisinde (2,804 puan) tarafından
Eşim olacak gereksiz kumar oynamiyorm bıraktım dedi sanal dan oynamış dünya bı borca girmiş benm harcamaya kıyamadım koseye atıp biriksin ev alicaz dedim tek hayalim sobalı evden kurtulmak TOKİ'den ev çıktı para biriksin diye cabalrken pislik lanet dünya borca girmiş daha önce.uyardim çocuklarının geleceğini çalma arkama bakamdan giderim dedim plof yapiyorm sandı ailem destek çıkar ama gitmek istemiyorm oraya onlarn yüzüne bakamam kaç gün Duricam.orda pişkin pişkin çok üzgün de bana diyor kendimi oldurucem cocuklaeina ne bırakacaksın geberince dedim ağlıyor pişmanmis bilemem ne 3 kere uyardım ,, hayatım mahvett evlendim evleneli bir gün benle doya diya eğlenip gülmedi 1 gün kavgasız güzel bir gün geçirmek 2 senen anası kardasi babası diye geçti 2 senen içki içmesin pis insnalardan uzak dursun diye geçti 1 buçuk senem eve alışsın diye geçsin hep kötü bn oldm hep hatalı lanet pislik rezil bn oldm bir gün kuaför e gitmedim bir gün üstüme başıma düzgün kıymetli bişi almadım eşin bana mükafatı bu oldu sıkışınca neyin eksik dedi ekemk almak eş baba oluyro zatn ,, dünya bir yasadigim.sey var 6 sene geçti gulen yüzüm soldu gece dedim bosanalim bıktım artık senn yuzudnen iyi bir anne olamiyorm en ufak şeyde sulaleyi topluyorud. Seher durmuyor yuzun tutuyorsa ara babamı da ben delirtim kızının hayatı i mahvettin içine ettim de dedim biktm artık ,, smdi aradm gel adliyeye imzayı at tek celsede bitsin bu telefonları kapatmia cvp vermiyor gidip açım mı davayı bir yola girdim mi çok korkuyorm 3 yasnda 4 aylık oğlum var bu yüzden kıyım mi olmayan yuvaya oldurmya çalıştığım yuvaya nasıl yapicm işim yok gelirim yok 2 bilezigm var ,,

5 Cevaplar

0 oy
(181 puan) tarafından
Uyarmak yetmez. Blörf yaptığını zannediyoe çünkü siz bile diyorsunuz ailemin yanına gidemem yüzlerine bakamam diye yani bırakırım diye söylediğiniz şey eşinize zaten blöf oluyor. Kesinlikle affı olmayan bir şey sizi geçtim Allah bile büyük günahtır diyor. Yerinizde olsam  babanız aileniz arkanızda ise giderdim. Ailenizin yüzüne bakamayacak bir şey yok çünkü siz kumar oynamıyorsunuz eşinizoynuyor lütfen eşinizin yaptığı hataları üstünüze alınmayın..
(2,804 puan) tarafından
Bosanamk istiyorm ama bu zmnda nasıl yaparm korkuyorm daha önce babam arka çıktı yoldan geri döndüm bidaha bana bu şekilde dedi o yüzden yüzlerine bakamm
(181 puan) tarafından
Hata yaptıkça doğruyu bulacağız önemli olan ders almak görüyorum ki siz ders almışsınız ki yüzlerine bakamam diyorsunuz ama eşiniz hiç ders almamış elde kalan 0 gidecek yeriniz varsa düşünmeyin ileride gidecek yeriniz olmayabilir.. alllah sonunuzu hayır etsin inşallah
-Reklam-
0 oy
(7,928 puan) tarafından
Çok zor bir durum ama ondan sana koca olmaz inanki yine yapar yine yapar.ağlayıp kendimi asacam demesine inanma benim kayınpederimde aynı şekil sonra kendimi asacam diyo kaynanam herşeyi unutup nerdeyse yemeğini ağzına verecek.kendine birşey yaomasin diye.yanlid anlama ben denin yerinde olsaydım ikinci çocuğu böyle birinden yapmazdım daha ilk başlarda alır çocuğumu giderdim. Şimdi ne yapacak peki
0 oy
(153 puan) tarafından
Eğer birkaç gün gidip kalabileceğiniz bir yer varsa ben gidiyorum kendine çeki düzen vermeden dönmeyeceğim diyin arayıp sormayın durumun ciddiyetini anlasın. Bu kumar kadar lanet birşey yok hep hırstan oluyor bu işe giren hep kaybediyor Allah en kısa zamanda eşinize doğru yolu göstersin size de huzurlu hayat nasip etsin inşallah eğer baktınız değişmiyor kendi hayatınızı mahvetmeye luzüm yok
0 oy
(2,674 puan) tarafından
Ben eğer gerçekten bırakacağına inanıyorsam gider burnunu iyice sürter öyle dönerim. Eğer inanmiyorsam o çocukların geleceğini daha fazla kumara yatirmasina tahammül edemezdim
0 oy
(4,928 puan) tarafından
Eşinle sorunlarını burda postlardan görüyorum canım Allah bilir ama bence artık düzelmez bı de kumar bağımlılısi hani bosanmayacaksan bile çek git bir babangile derim,yazık günah iki tane oğlun bar onlara ev lazım gelecek lazım para lazım demekki düşünmüyor,çok zor işler rabbim sana sabır versin 

İlgili sorular

0 oy
3 cevap 180 göst.
15 Aralık 2023 Diğer kategorisinde 1Gozbebegimmm (2,804 puan) tarafından soruldu
0 oy
12 cevap 735 göst.
21 Aralık 2022 Diğer kategorisinde Mervela (7,232 puan) tarafından soruldu
+1 oy
16 cevap 977 göst.
16 Mayıs 2022 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu
+1 oy
13 cevap 624 göst.
21 Mart 2022 Aile kategorisinde Bsrdrk (1,556 puan) tarafından soruldu

378,451 soru

11,328,037 cevap

34,783 kullanıcı