0 oy
216 göst.
Aile kategorisinde (540 puan) tarafından
Kızlar oynadığı sadece bir araba var diğerlerinden 1 dakka da sıkılıyor takmış bir sarı arabaya hem oynuyor hemde onunla kavga eder gibi ağlıyor elinden alıp başka Bir oyuncak veriyorum oynamıyor çözemedim birde şarj aleti tahta kaşıklar o kadar var oynamıyor şimdi aşırı sinirlendim ve çöpe attım arabayı durduk yere çığlık çığlığa sinirleniyo 10 ay olduk var mı bileniniz sizlerinde çocuklarda yapar mı kızlar 

12 Cevaplar

0 oy
(532 puan) tarafından
Seninki oyuncaklarla kavga ediyor benimkiler si.ctikalari b.okla bile kavga ediyorlar 
(540 puan) tarafından
Ay ahahahahhahhankiz Allah seni of ahahahahh kahkaha attım:))))))))))
tarafından
Yaaaaa :))))) çok güldüm
(532 puan) tarafından
Ciddi söylüyorum tuvalete alistirirken s..cmamak için kavga ediyordu . Sonra yok acıdı bilmem ne diyim b.okla kavga ediyordu . Yani Allah vermesin çok zor :D
-Reklam-
0 oy
(6,233 puan) tarafından

3 yaşındaki kızımın saçı kısa 

4.5 yaşındaki kızımın saçları belinde diye onla kavga ediyor benim neden kısa diye :blink::woot: gelde çıldırma 

(540 puan) tarafından
Oy oy ne edek böyle biz böyle deli olduk çıktık iyice s:))))
0 oy
tarafından
Benim kizimda bi bebegine takmisti attimmçöpe 
(540 puan) tarafından
Vallahi bende attım sonra naptı bak merak ettim ya
tarafından
Surekli sordu bende dedim annesi cagirmiş evine gitti
0 oy
(613 puan) tarafından
Bence çok yanlış yapmışsın atmakla
(540 puan) tarafından
Of bilmiyorum korktum
0 oy
(7,455 puan) tarafından
Benımde bebek en oynadığım oyuncak bebeğım vardı onu oynardım hala daha durur 
0 oy
(7,317 puan) tarafından

Bnmkide öyle 3 yaşına girecek ocakta küçük arabalardan almıştım adını şimşek makuyin koydu :D diğer arabalarıyla kavga etiriyor bak bu şimşek makuyin sen deyilsin diye :woot:

(540 puan) tarafından
Korkuttu beni o hareketi daha çok küçük ne etti sana araba diyorum tepinerek ağlıyor oyuncağı uzağa atıyor gidip geri alıyor sonra değişik:)
0 oy
(7,208 puan) tarafından
Benim kızım bir ara aynada kendisi ile kavga ediyordu (⁠≧⁠▽⁠≦⁠) hatta kendi kendine sen annemi üzdün mu Patmanur . Annemi üzme diyordu (⁠≧⁠▽⁠≦⁠) Bazen kendine hal hatır soruyordu bazen ben annemi çok seviyorum diyordu   ... Olabilir yani böyle şeyler şimdi üç yaşına girdi kavgası bitti 
0 oy
(5,904 puan) tarafından
Atmakla hata yapıyorsun bırak kendi haline gel birlikte oynayalım de sende başka bi araba al çarpıştır et. Yani yalnız olduğu için sıkılıyor olabilir diş döneminde olabilir herşey olabilir.. Ama o oyuncağı sevdiği belli 
(540 puan) tarafından
Yalnız değil canım ben öyle ev işi yemek cart curt takmam gün boyu oğlumla vakit geçiriyorum ama korkuttu beni o hareketi geri mi alsam daha çöpte yıkayıp bilemedim:(
0 oy
(3,283 puan) tarafından
Bence yanlış yapmışsın çöpe atarak bırak oynasın istediği gibi. Ben olsam atmak yerine oyun oynarken yanına oturur elime bi araba alır onunla konuştururum yavaş yavaş unuttururum o huyunu. Ama sen alıp atınca çocuk daha farklı düşünecek o da bi insan belli başlı duyguları var 
0 oy
(776 puan) tarafından
Niye attın çöpe kız al geri yapmak istediği bişey vardır yapamiyordur atma bari sakla bir iki gün ama ben olsam almam elinden
0 oy
(2,728 puan) tarafından
Benim ki 9 aylık başlamış kavga etmeye bir şey seçip kavga ediyor en son koltuk örtüsü püskülleriyle kavga ediyordu eee onlar da kalabalıktı baya. eşim dayanamadı vurmaya başladı püsküllere onlar bir sürü kızım 1 kişi zoruma gidiyor dedi shsgsgsgs
0 oy
(1,165 puan) tarafından
10 ay için takıntı çok garip geldi. Bence kızarak çöpe atarak daha kotu olabilir gözlemleyin genel durumunu 

İlgili sorular

0 oy
11 cevap 142 göst.
22 Mart 2021 Diğer kategorisinde duygudemirbag47 (467 puan) tarafından soruldu
0 oy
7 cevap 284 göst.
2 Eylül 2023 Diğer kategorisinde Ceylinasel (21 puan) tarafından soruldu
0 oy
4 cevap 284 göst.
12 Mayıs 2023 Aile kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
5 cevap 269 göst.