0 oy
66 göst.
Diğer kategorisinde (811 puan) tarafından
2 yaşında midesini üşüttü hem de grip kusuyor bebeğim ekmek kraker tarzı şeyleri de yemiyor. Ne yedirmeliyim?

7 Cevaplar

0 oy
(851 puan) tarafından
Yoğurt çorbası seviyorsa yap az az ver canim  yoğurt ver az az ver ki kusmasın yine 
(811 puan) tarafından
Yaptım canım yedirdim bugün çorbasını yedi çok şükür bişey yiyebildi sonunda
-Reklam-
0 oy
(3,151 puan) tarafından
Sarı Leblebi ve midenin suyunu çeker bulanmaz. Zorlama pek benimkiler de geçen öyleydi aç kaliyo diye zorla verdikçe içtiği suyu bile fiskirtiyordu. Hiç bişey yemeden uyudular tüm gun. Ertes gün az az leblebi kraker 3 4 günden sonra yemek yemeye başladılar.
(811 puan) tarafından
Leblebi yiyemiyor benimki kusturuyor hemen. Böyle hafif şeyler vermek istiyorum kraker yiyen çocuk yemiyor artık
(3,151 puan) tarafından
Leblebi yemiyorsa bilemedim biz genelde ekmek kraker leblebi üçlüsü ise atlatiyoruz inşallah geçer hemen
0 oy
tarafından
Kusuyorsa hiç zorlama daha çok bulanır midesi canım 
(811 puan) tarafından
Bugün yoğurt çorbası yaptım yedi sonunda. Kaç gündür yemiyordu hep aç yatırıyordum çok üzülüyordum :( Şimdi yatmadan nane limon kaynatıp verdim o biraz iyi geliyor
0 oy
(811 puan) tarafından
Cevaplar için teşekkür ederim güzel hanımlar çok sağolun ❤️
0 oy
tarafından
Hasta çocuk ne verirsen kabul etmicektir benımkı de 2 yaşına girecek sadece meyve suyu içer hasta olunca
0 oy
(1,634 puan) tarafından
Pirinç lapasi,haşlama patates yogurt
0 oy
(5,270 puan) tarafından
Üsütmemiştir salgın var 2 gün önce iki cocugumda öyleydi sonraki gün ishale döndü. Midesi rahat olsun bisey verme şimdilik sadece su içir sıvı kaybı olmasın. Ne ver sende kusacak daha rahatsız olacak 

İlgili sorular

0 oy
2 cevap 49 göst.
25 Ocak 2024 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Ojetaburu (283 puan) tarafından soruldu
0 oy
5 cevap 69 göst.
0 oy
3 cevap 54 göst.
16 Ekim 2023 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Nur29 (159 puan) tarafından soruldu
0 oy
4 cevap 70 göst.
15 Eylül 2023 Aile kategorisinde Korkmazayse (18 puan) tarafından soruldu

379,117 soru

11,348,623 cevap

34,813 kullanıcı

...