0 oy
416 göst.
Aile kategorisinde (584 puan) tarafından

Kizlarrrr eşim geliyor akşam inşallah haşhaşlı revani tatlısı yaptım akşamdan nasıl gözüküyor hakkınızi Helal ediniz plase:)

image

6 Cevaplar

0 oy
(3,175 puan) tarafından
Güzel olmuş canım nerden geliyor 
(454 puan) tarafından
Ay inşallah ağlamaz,  yabancı sanmaz . Benim abimde eğitimdeydi 3 ay . Geldiğinde kızı 8 aylık falandı galiba . Önce bi sarılmak isteyince ağlamıştı. Ama 1 2 saat sonra alışmisti :)
(584 puan) tarafından
Görüntülü sürekli konuştuğu için babasını tanıyor ağlamaz aksine kucağına atlar kur yapar zilli telefonu bana vermiyor elimden alıyordu büyük oğlum 6 aylıktı askeri personel olduğunda şuan bes yaşında koca delikanlı kundakta bıraktı gitti eğitim gelmesi derken Bir yaşın buçuk yaşındaydı oğlum İlk babasını gördüğünde yürütecten atlayacak gibi oldu nasıl sarıldı Bir gorsen
(454 puan) tarafından
Ahahaha iyi bari abimin kızı biraz çekingen bi çocuktu . Onlarda görüntülü konuşurdu ama canlı görünce bi an değişik olmuştu . Ay o an aklıma gelince bile duygulandım.
(584 puan) tarafından
Salya sümük ağlarım herhalde ben bu akşam:):):):):)')'
(454 puan) tarafından
Oyyy :) kıyamam ya ne duygulu bi akşam olur şimdi :)
-Reklam-
0 oy
(7,122 puan) tarafından
Dağın zirvesine yağmış kâr in cig sonucu düşmesiyle .. ormandaki bir sincabın elindeki cevizi çığın üstüne koymuscasi güzel ve akustik :) ellerine sağlık 
(7,122 puan) tarafından
Aldım seni kalbimin köşküne ❤️❤️❤️❤️❤️
(584 puan) tarafından
Ciddi söylüyorum hatta bazen soktuğun laflara diyorum kı yaptı gene yapacağını:):):) hep gül her zaman gül hep birlikte gülelim hayata karşı insalara karşı düşürme modunu unutma sen en çok senken güzelsin:)
(584 puan) tarafından
Ben seni çoktan almıştım kalbimin altın yoluna okadar benziyorsun  bana bazı yorumlarını tam ben yazacaktım Deli hatun yapıştırmış diyorum:):):):)
(7,122 puan) tarafından
Ayyy aynadaki benle konuşuyorum sandım bu sabah konusmamistim konuşmuş kadar oldum çok sağol ağzındaki tat tomurcuguna şeker sürdüm :) ❤️❤️❤️❤️❤️❤️ isafir gelecek gidem artık opuldun tatlı kadın ❤️
(584 puan) tarafından
Bende çok öptüm Allah'a emanet ol haydi kolaylıklar:):):)
0 oy
(5,155 puan) tarafından
Ellerine sağlık canım çok seviyorum revaniyi. Gözün aydın esin 9 ay sonra geliyormuş Allah kavuştursun insallah☺️
(584 puan) tarafından
Allah'ım Bir değil bin defa razı olsun güzel bacım çok teşekkür ederim:)
(5,155 puan) tarafından
Allah sendende razı olsun canım benim;))
0 oy
(4,135 puan) tarafından
Oyy 9 aydır eşini görmüyor musun sen şimdi bacım Allah yardımcın olsun insallah her daim dayanma gücü versin eşin askeri personel sanırım Allah işine kolaylıklar versin ayağına taş değdirmesin senin başından eksik etmesin insallah bu arada tatlın da çok güzel görünüyor eline sağlık yemeğe ne yaptın ☺️❤️
(584 puan) tarafından
Teşekkür ederim güzel kalbinden öperim yemeğe biz orduluyuz bilirmisin bilmiyorum mısır çorbası bir diğer adi darı çorbası ayriyeten buğday tarhanası kıvırcık salatası vişne çıkardım meyve suyu şeklinde birde yeşil fasülye yemeği hepsi Kendi istediği ve sevdiği yemekler :))
(4,135 puan) tarafından
Ooo hepsi sevdiği şeylermiş daha ne olsun eline sağlık canım☺️ neyse bu sattte de cevap verdim sen şimdi mesgulsündür bacım kusura bakma ahahah ☺️❤️
(584 puan) tarafından
Ahahahahahahaha Allah iyiliğini versin Yok kız meşguliyet bitti hastanedeyiz oğlumun boğaz enfeksiyonu geçiriyor babasıyla BİRLİKTE hava verdik doktora göstermek için bekliyoruz şuan
(4,135 puan) tarafından
Yaa babasını hastalıkla mı karşıladı minik kuzu çok geçmiş olsun kuzum ya insallah hemen toparlar babası ile doyasıya oynarlar ❤️
(584 puan) tarafından
Amin ecmain İNŞALLAH çok teşekkür ederim
0 oy
(7,608 puan) tarafından

Ayy postu görür görmez içimden dua ettim ama buraya da yazayım da amin diyin kız. 

İnşaAllah Esmam da böyle bir post açıp akşama geliyor eşim deyip güzel güzel yaptığı hazırlıkları paylaşır. :angel:<3

(584 puan) tarafından
Yürekten kalpten avuçlarımı feda ettiğim gökyüzünden haykırıyorum AAAAMMMMMMİİİİİNNNNNN ECMAİN RABB'İM KAVUŞTURSUN İNŞALLAH TEZ ZAMANDA ESMA ABLAYİDA
(7,608 puan) tarafından
Amin canım inşaAllah ❣️
0 oy
(2,372 puan) tarafından

Çok güzel gözüküyor ellerine sağlık afiyet olsun size :)

(584 puan) tarafından
Allah razı olsun teşekürler

İlgili sorular

0 oy
19 cevap 511 göst.
+1 oy
1 cevap 291 göst.
23 Ocak 2022 Diğer kategorisinde Meryemserap (968 puan) tarafından soruldu
0 oy
9 cevap 177 göst.
24 Kasım 2022 Yemek-Tarifler kategorisinde Damla berna (1,741 puan) tarafından soruldu
0 oy
10 cevap 315 göst.
20 Haziran 2022 Yemek-Tarifler kategorisinde Damla berna (1,741 puan) tarafından soruldu

377,155 soru

11,287,244 cevap

34,692 kullanıcı

...