0 oy
258 göst.
Diğer kategorisinde (1 puan) tarafından
tarafından düzenlendi
.....

7 Cevaplar

+1 oy
tarafından
kusura bakma ama asırı sacma bu durum tv bozuksa yaptırılır cocuk kırmıs olabılır uyarip anlatıp daha yuksegı takarak vs sorunu cozersınız yani kendinizi ve evdekı herseyı cocuga gore ayarlamak yerıne cocugu kendınıze gore ayarlayın ebeveyn olan sizsiniz dimi? ıkı cocukla da dısarı cıkamayacak bır durum yok 3 yas gayet yuruyecek bır yas elını tut dıgerını de kanguru yada slinge sar tamamdır esın oglunu cıkarınca sende cık nıye evde oturuyorsun kafe olur yemek olur gıdın haftasonları gunduz cıkın eve kapanmak ıcın bahane arıyormussunuz gıbı geldı ınsan bu kadar kendını yasarken öldürmemeli
(4,164 puan) tarafından
++++Bende benzer şeyleri daha ılımlı söyledim canım ama sen içimden geçenleri yazmışsın
tarafından
Ben bu konuda bıraz tahammulsuzum ondan bıraz tepkı verdım sanırım ama yzık gunah kendıne ya gencecik ınsan daha hayat kısa kacırmamak lazım  yıllardır annemı evden cıkarmaya calısıyoruz ama ıcınde olcak ınsanın ya cıdden yok yanı sıkılmıyor da kadın dort duvar ıcınde ben daralıyorum valla onu dusundukce
-Reklam-
0 oy
(14,030 puan) tarafından
Ana kucağın yok mu bebeğini ona koy oğlunun elinden tut çıkın 
(1 puan) tarafından
Bnm ana kucağı çok büyük annemgil almıştı onu kullaniyodum eşim taşır hep
(4,164 puan) tarafından
Arkadaşın ana kucağı dediği puset değil kuzum hani beline takıp çocugu kucağında taşıma aparatı kanguru deniliyor onu alsana çok mantıklı ya da sling al büyüğü arabaya koy ya da elini tut
(1 puan) tarafından
Kanguru da çok soğuk oluyo yani disarda oluyo çocuk arabada en azından battaniye üstüne ortuyosun İstanbul da havalar çok soğudu
(4,164 puan) tarafından
Kuzum senin sıcaklığın var artı üstüne sar battaniyeyi aralardan geçir üşümez valla sen az evde durmaya bahane mi arıyorsun ne desek Bi yorumun var böyle böyle evde kafayı yersin bacım yapma etme yazık sana da
(14,030 puan) tarafından
Evinde otur bacım o zaman ne diyelim
0 oy
(634 puan) tarafından
Tv yi yatırsaydınız cnm
(1 puan) tarafından
Oğlum kırmıştı halen akillanmdi yaptırsak yine kırılır akillanirsa artik
(634 puan) tarafından
Doğru diyorsun ama cnm bu sefer sen katı yiyorsun dışarı a çıkamıyorsun
0 oy
(2,701 puan) tarafından
Tvyi duvara monte edin, çocuklarını iyice giydir çıkın gezmeye kocanı bekleme ikisi bebek arabasına giriyorsa koy yada ana kucagını varsa koy içine benimde iki çocuğum var hiç bişey den eksik bırakmam kendimi 
(1 puan) tarafından
TV zaten duvara monteli oğlum kırdı halen vurmaya da devam ediyo
Ana kucağı çok kaba ve ağır iki elle zor taşınıyor
0 oy
(356 puan) tarafından
Kanguru al 3 aylığı ona koy diğerini elinden tut çocuklar evde durunca asosyal oluyo konuşamama sebebi odur bence
0 oy
(4,164 puan) tarafından
Kendine kanguru ya da sling al bebeği onla taşı büyüğün ya elini tut ya da arabaya onu koy TV yi yaptır ekran kırılmaz alın taktırın çocuk bir şey fırlatsa da kırılmaz en azından evde sessiz ömür mü geçer o çocuga yazık sana yazık bak 3 yaşında konuşmuyo daha diyosun hiç insan görmüyor ki nasıl konussun imkan varsa Bi kreşe ver hatta sen getir götür yaparken orda başka annelerle de tanışırsın sosyal ortamın olur 
0 oy
(119,280 puan) tarafından
öyle isine gelmistir cocunluk apartmanda oturuyo 2cocuk neki 4 cocukla her yere giden insan var kanguru al digerinidr koy bebek arabasina cik dolas boylece kafayi yemezsin kendince bahane uretme cik gez kapina kilit takan bi esin yoktur sosyal hayattan kastin nedir? senin icin sosyallik nedir? buyuk oglunu al dr gotur parka gotur getir kendi kendine muebbet vermissin sen

İlgili sorular

0 oy
12 cevap 574 göst.
0 oy
0 cevap 94 göst.
8 Aralık 2023 Aile kategorisinde Sesizsesiz1234 (13 puan) tarafından soruldu
+1 oy
17 cevap 669 göst.
0 oy
6 cevap 346 göst.

379,464 soru

11,359,475 cevap