0 oy
531 göst.
Diğer kategorisinde tarafından
Kizlar  baybay damla 1 aylik bebege verilir mi ? 

Bebegim hic uyumuyor gozleri kipkirmizi sancisi var sanrm kolik bebek . 

Birazcik uyusa keske bu damladan kullansam olurmuki 

27 Cevaplar

0 oy
(4,970 puan) tarafından
Hayır verilmez.
-Reklam-
0 oy
(49 puan) tarafından
Valla bende butun herseyi yapmstim her dk agliyordu çözumu kimyonda buldum 1 cay br su 1 cay kasigi kimyonu kaynattim 1 cay kasigi verdim icinede seker attim  ve cok fayda sagladi cok rahatlatti yavrumu biagra falanda denemstk hic faydasi olmadi
0 oy
(386 puan) tarafından
Sab simplex gaz damlasini dene emin ol faydasi olacak ama bir siseyi eczanenin verdigi gibi kullan gazi azaldi diye dusunup damlayi azaltma 
0 oy
tarafından
Meltemcım senı cok cok ıyı anlıyorum 7 ay kolıkle savastım ben, ama bu damlalar cocugu sadece uykuyu sevmıyorsa uyumaya gecemıyorsa verılır, senın cocugunun gazı var o gazı atamadıkca ne yaparsan yap daha cok aglar hatta damlayı verırsın uyku bastırdıgı ama uyuyamadıgı ıcın aglar, ben 8. Ayda uykuya gecmeyı ıstemıyor dıye 5 gun denedım bızde gece uyanıklıgı yaptı yanı ıse yaramadı bıraktım hala da dolapta durur
0 oy
(1,000 puan) tarafından
Bebeğin daha çok şükür yani hepimiz geçtik o durumlardan anne olmak kolay değil ben deyil bir ay iki bir yıl bir saat deliksiz uyku bilmedim .. yanj vermeyin bence öyle şeyler 
0 oy
(590 puan) tarafından
Verme canım aşırı küçük benimki 10 aylık benim bile içime sinnmiyo yeni doğmuş bebeğe verilir mi benim bebeğimde öyleydi ay sabah akşam aglardi 1 aylıkken ebe bana humana iyi geceler çayi dedi bebeğe 30 CC mi tam hatırlamıyorum iciriyodum hem uykusu geliyo hem sakinlesiyo hem gaz atiyo 
0 oy
(1,334 puan) tarafından
VERİLMEZ BÖBREKLERE SİNDİRİM SİSTEMİNE MİDEYE ZARAR VERİR 

İlgili sorular

0 oy
5 cevap 108 göst.
29 Mart 2022 Diğer kategorisinde gizemogek (18 puan) tarafından soruldu
0 oy
12 cevap 225 göst.
1 Eylül 2022 Aile kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
15 cevap 334 göst.