0 oy
108 göst.
Diğer kategorisinde (925 puan) tarafından
Siyircam kafayi artk salliyorum sallamak istemiyor oyuncak fln aliyo eline bı yandan pispis açık napcam ben ya kendi kendine nasl ogretcem onuda denedim yataktan atliyo beni yoluyo çok istiyorum kendi uyusun nasl alistirmaliyim lütfen yardım aslında denedim pes ettm 1hafta fln yanına yattm masal fln anlattm baya zor gecsede uyudu suan sallıyorum koca bebeği resmen bide biyeri gidince zor olur demişti annem sallarsin uyur demişti memede uyuyordu memeyi bıraktık bundan öncesinde geceleride babasının yanına kaçıyor

7 Cevaplar

0 oy
(14,039 puan) tarafından
Bu saatte niye uyutuyorsun ki gündüz uyumadı mı 
-Reklam-
0 oy
(1,096 puan) tarafından
Benimkide 27 aylik ama uyku yok artik baktim ki gunduz uykusu cocuga yaramiyor zaten gunler kisa. Bende son 1 haftadir gunduz uykusunu kestim zaten gece 1e kadar sallaya sallaya zor yatırıyorum. Sabahta 11.30 12yr kadar uyuyo gunduz uykusu da eklenjrse gece hic uyumicak zaten gece de cok sık uyanip sut istiyo kalkip sut isitiyorum gece 1 defa 2yi 3u vermiyorum aglayarak uykuya daliyo tekrar. Yani bizimd3 bi duzenimiz yok zorla salladigim icin karnima falan tekmeler atiyo. Ama vaska turlu uyutmak m umkun degil. Kardesinin doğmasına da bisey kalmadı bebekle cok fazla zorlicak kizim beni. 
(925 puan) tarafından
Ayyy aynıyız resmen beni tekmeliyo
0 oy
(23 puan) tarafından
Gündüz eğer çok uyursa gece uyumaz canim oylrn 1 2 saat uyusun sonra uyutma daha illaki yorulup devrilir bir saatten sonra 
(3,298 puan) tarafından
Ben de var bi tane ne devrilmesi gündüz uyumuyor akşam 11 buçuğu buluyor uyuması kendimi parçaladım düzen düzen diye yok olmuyor çocuk bu model yani
(925 puan) tarafından
Evet ya bide etrafmda sinir oluyorum yok hala düzeni yokmu yok çok geç yatiyo ofofof
(925 puan) tarafından
Evet ya bide etrafmda sinir oluyorum yok hala düzeni yokmu yok çok geç yatiyor....
0 oy
tarafından
Gunduz uyumak istemiyor artık( 21 aylık) gecede 10-11 gbı yatağına koyuyorum sütünü ağzına veriyorum içip uyuya kalıyor sallamıyorum 
(925 puan) tarafından
Bilmiyorum biraktrsammj çok küçük deglmi daha ya gündüz uykusu da önemli diyorlar
tarafından
Çocuğa bağlı ya uyumak istemiyorsa uyumaz ıkı gündür 5 dk uyuyor benım kızım geri kalkıyor gündüz baktım çocuk yatmak istemiyor bende yatırmicam daha uyumasınlar gündüz sağlığını etkilemez ınanmıyorum ya
0 oy
(7,466 puan) tarafından
Benımkıde emerek uyumasa ayağımda sallayarak uyuturum nini acarım
0 oy
(161 puan) tarafından
Ben tam çocuğum o kadarlikken hamile kalmıştım ayagimda salliyordum bıraktım sallamayi yatıracagim sıra yanına uzanıyordum kendi uykuya dalıyordu
0 oy
(9,005 puan) tarafından
Benimkide uyur sıkıntı yok ama gece sık uyanır bitmiyor dertleri:):(

İlgili sorular

0 oy
13 cevap 258 göst.
15 Ocak 2023 Diğer kategorisinde Ozgen (925 puan) tarafından soruldu
0 oy
1 cevap 78 göst.
21 Aralık 2022 Diğer kategorisinde Ozgen (925 puan) tarafından soruldu
+1 oy
5 cevap 217 göst.