0 oy
256 göst.
Diğer kategorisinde (920 puan) tarafından
Yaklaşık 1aydir oğlum  sabaha karşı yada 3 4 farketmiyor bagrarak uyanır asla sakinlesmiyor kendini atıyor yerlere . Eşimle kendimizi ayakta buluyoruz buzdolabını açıyor mandalinportakal alıyor eline sonra tekrar yatıyor onlarla uyuyor bu davranış ne Allah aşkına delircem artık muftak kapısını kapattık bu sefer kafa atmaya başladı vermemeyi denedik delirdi kendini attı yerlere napcaz bilmiyorum kucağıma alıp sakinleştirmeye çalışnca bana vuruyor

13 Cevaplar

0 oy
(423 puan) tarafından
Tövbe bismillah rüya goruyor diyecekdim ama oku üfle telefon falan izliyorsa kes verme bune böyle Allah korusun bir hocaya dua yazdır tak boynuna 
(920 puan) tarafından
Söyleym anneme bı hocaya söylesin bakayım bu durumu sagolun
-Reklam-
0 oy
(1,072 puan) tarafından
Uyku terörü yaşıyorsunuz canım 3 yas sonuna doğru ge iyor genelde.. istersen bir destek al zor bir süreç. Bende yasadim
0 oy
(5,368 puan) tarafından
Acaba acikiyormu bnm kızda mesela iki gün önce felâket ağladı saat sabah 4 de kadr uyyuyir tekrar uyanyirndu.bir tabak çorba veridm snra uyudu meğerse acıkmış 
0 oy
(1,386 puan) tarafından
Uyku terörü diyorlar ama oğlum da oldu bağıra bağıra agladi uyandı okuduk hep sirkeli su ile temizle yattığı yerleri canım 
0 oy
(262 puan) tarafından
Benim oğlum 26 aylık benimkide bazen tuaf hareketleri var uyumak istemiyor gece bazen kafasını yatağa vuruyor bagriyor kendini atıyor biyerlere gün içinde bazen ağlama krizleri dilini kıvırıyor bazen 
0 oy
(7,376 puan) tarafından
Canım uyku gerilemesi oluyor zaten sinir krizleri de oluyor bu dönemlerde 2 yaş sendromundan kaynaklı benim kızımda gece uyanıp gözü kapalı ağlıyor kafasını yastığa vuruyor 
0 oy
(3,137 puan) tarafından
Uyku terörü anlattığın canım tanıdık hoca varsa muska yaptır ben yastığının altına koydum o günden beri bağırmıyor ağlamıyor çok şükür 
(920 puan) tarafından
Gerçekten mi hatta şuan kalktı kestm portakal yiyor bagrarak aynı seklde dolaba koştu
(3,137 puan) tarafından
Benim oğlum öyle yapmıyordu sadece uykudan ağlayarak çığlık atarak uyanıyordu yerinden kalkmıyordu
(3,137 puan) tarafından
Sen yine tanıdık bir hocadan muska yaptır çok iyi gelir inşallah
0 oy
(268 puan) tarafından
Ben 7 sinifta boyleydim, hatirliyorum bi gun gece kalkmisim kapi kilitli ama uzerinde anahtar var acio cikmisim disariya hep senin oglun gibi hareketler fln yapirmusum kucukkende bu durum 7 sinifa kadar devam etti ama sonrada hocaya fln okuttuk Kurani kerimden ayetler okudu iyilestim sukur, ondan sonra bi kere bile olmadi boyle sey sende istersen kendin okuyabilirsin, dualari bilyorsan
(920 puan) tarafından
Goturcez canım bakayım
(268 puan) tarafından
In sha Allah sifa bulursunuz
0 oy
tarafından
İkinci azi dişlerini 23 ile 31 ay arasi çıkarıyormus  eger hala disini çıkarmadıysa  ondan olabilir meyve almasının sebebide soguk dişine  iyi geliyor olabilir yemese bile onu tutup soguk rahatlatiyordur
(920 puan) tarafından
Yok şuanlk dişlerinde ama bilemiyorum genede
0 oy
(1,741 puan) tarafından
Cnm benim oğlan da  bugun 27 aylık oldu hic böyle bisey yasamadik uyju terörü dediklerimi acaba ya da rüya mı goruyo ki bol bol oku inşallah duzelid
0 oy
(8,986 puan) tarafından
Yazın bizde aynı idik deli gibi bağırır ağlardı Bi kaç ay sürdü bisey yokken böyleydi... mutfak kısmı falan yoktu bizde... her şeyleri ayrı bisey kuzum geçer ins
0 oy
(25,224 puan) tarafından
Benim oğlumda bi ara öyle yapıyordu ağlayıp bagırıp yataktan inip vuruyordu yerde tepiniyordu odasından koşarak çıkıp gidiyordu okuduk hep üstüne eşim okurken ona çok sert vurdu bagırdı gece yarısı korktuk valla üç harfliler mi musallat oldu diye 3 gün falan sürdü sonra geçti şükür. 
0 oy
(673 puan) tarafından
Gece yatmadan önce mandalina portakalın eline verin onlarla birlikte yatırın .. çocukların bazen bir şeye bağlandıkları dönemleri oluyor..telefondan da uzak tutun o bagirislar izlediği bir şeyden etkilendiği için olabilir

İlgili sorular

0 oy
7 cevap 106 göst.
22 Aralık 2022 Diğer kategorisinde Ozgen (920 puan) tarafından soruldu
0 oy
1 cevap 78 göst.
21 Aralık 2022 Diğer kategorisinde Ozgen (920 puan) tarafından soruldu
+1 oy
5 cevap 217 göst.
0 oy
5 cevap 121 göst.

380,171 soru