0 oy
339 göst.
Diğer kategorisinde tarafından
Esim 6 ay sonra askere gidck o gittignde bebehimiz 1 aylik olmus olck suan hamileyim 6 ay yanimizda olmyck bebegin buyudugunu guldugunu goremiyck bunları dusundukce üzlyorum

16 Cevaplar

+3 oy
(119,076 puan) tarafından
kiz niye gorrmesin artik kışlalara aklilli telefon koyuyolar goruntulu gorur hergun vatan borcu icin uzulme vatani ugruna şehit olan babalari onlarin kundakdaki bebeklerini düşün
tarafından
Ay Allah yardımcıları olsun çok haklsn canim ne bileyim ilk cocuk ya öyle bir üzldm kaynanamda kalcm  ama dediklerinde cok haklsn bazen diyorum bileziklerimi vereyim bedelli yapsin ama gelince issiz kalck isten cikarmis olcklar baskada guvencemiz yok ondan yapsa daha iyi
-Reklam-
0 oy
(8,800 puan) tarafından
Ayy çok kötü bir durum ya. 6 ay çok uzun. Biz de askere gitmeden evlenmek istedik annem izin vermemişti. Askerden geldi on gün sonra evlendik 
tarafından
Öyle insan ilk cocuk ya birlikte buyutmek istyor oda buyudugunu gulmeyi ogrendigini gorsun istyor
0 oy
tarafından
Ben 4 aylık hamileyken eşim cezaevine girdi. 

Ne karnımı sevdi.

Ne dokunabildi.

Ne doğumda.

Ne hastane yatislarimda.

Ne mevludunde.

Ne ne ne ne diye uzar bu durum.

Hiçbirinde yoktu oğlum şuan 14 aylık ve kısıtlı bir görme ve kısıtlı bir arama imkanı mevcut.oglum babasıni nerdeyse tanımıyor bile.

6 ay diyorsun 6 ayda bebeğiniz babayı tanimicak bile o geldiğinde yeni yeni olmuş olcak.

Onun için daha beteri var diyip haline sevinebilirsin❤️
tarafından
Çok haklısn canim hiç böyle dusunmemistim
tarafından
Beterin beteri var kuzum ❤️
0 oy
(2,972 puan) tarafından
Benim eşim asker çok şükür eş götürebilir yerler çıktı hep. Ama çok arkadaşımız ev goturemeyen yerlerde ler 4 5 yıl doğu görevleri oldu ve 6 aydan daha uzun gelmediği zamanlar oldu . 6 ay çabuk gever merak etme sen bile anlamazsın çocuk büyürken 
0 oy
(6,795 puan) tarafından
Babam askere gittiğinde ben 3 yaşındaymış bi gelmiş 5 yaşında olmuşum hittigini değilde geldiğini hatırlıyorum 
0 oy
(986 puan) tarafından
Esim askere gidince.kizim bir buçuk, oglum kirkliydi.
tarafından
Zor olmadı mı canım
0 oy
(9,247 puan) tarafından
Ömrü boyunca asker olan var cano bizler napalım 
0 oy
(7,349 puan) tarafından
Geçen sene giti canım eşim hamıleydım 8 aylıken geldi eşim
0 oy
(2,537 puan) tarafından

Asker eşi ne yapsın. Şubat ayında bir an da görev diye haber geldi bir gün içinde bütün eşyaları toplayıp memlekete geldik annemlerin oradan ev tuttuk. Temmuzda tayinimiz Hakkariye çıktı ama biz gidemedik 2 yıl ayrı kalacağız 1.5 senemiz kaldı ne yürüdüğünü ne de konuşmaya başladığını yanında görmedi eşim ama olsun canı sağ olsun sesini duymak bile ömre bedel. <3

0 oy
tarafından
Benim Esimde 2 sene sonra gidecek şuan 1.5 senelik evliyiz aklıma geldikçe üzülüyorum 
0 oy
(9,132 puan) tarafından
Malesef bende evliyken 1 sene boyunca bekledim
0 oy
(7,912 puan) tarafından
Ben varım kızım o zmn 14 aylıktı amcasına baba dedi babası gelene kadar çok zordu Allah asker eşlerine sabır versin Rabbim askerimizin ayağına taş degdirmesin 
0 oy
(796 puan) tarafından
2 bucuk aylik evliydik askere gitti 1 sene yapti cok zordu ALLAH sana kolaylik versim ama bebisin varmis bide 6 ay cabuk gecer cnm bebeginle ilgilenirsin 
0 oy
(8,956 puan) tarafından
Benn eşimi otobuse yolcu ettik ondan hastaneye gittim bulantım var diye üsuttum sandım meğer hamile imisim:)) o zaman askerlikte uzundu şimdi kisaldi
0 oy
(926 puan) tarafından
Cnm ya hiç sorma 2 yaşında oğlum 3 aylikta bı kızım var fakat eşim daha askerlik yapmamış çocuklar biraz büyüsün öyle gidecek
0 oy
(2,804 puan) tarafından
Eşim bedelli yapmıştı 15 günlüktü ozmn bnde ailemin yanına gitmiştim daha yeni bir kaç aylık evliydik

İlgili sorular

0 oy
13 cevap 517 göst.
20 Haziran 2021 Aile kategorisinde Tuqcee1 (350 puan) tarafından soruldu
0 oy
10 cevap 891 göst.
20 Mayıs 2021 Aile kategorisinde Zelisela (315 puan) tarafından soruldu
0 oy
15 cevap 391 göst.
17 Mayıs 2021 Aile kategorisinde Hercai87 (42 puan) tarafından soruldu
0 oy
13 cevap 459 göst.