0 oy
889 göst.
Aile kategorisinde (315 puan) tarafından
Ve nasıl geçti süreç alışabildiniz mi 

10 Cevaplar

0 oy
tarafından
Ben degilde abim evli bi cocugu varken gitmisti askere iki taraf icinde biraz zor oluyo malesef 
-Reklam-
0 oy
tarafından
20 gun gitti geldi. Evde tatil yaptimsabah aksam film izledim 
0 oy
(344 puan) tarafından
Valla 2 senedir evliyim 2 hafta sonra da çocuğum olacak ama eşim hala askere gitmedi :Dd ne edecez bizde bilmiyoz :D
0 oy
tarafından
Nişanliyken bekledim evliyken değilde piskolojik açıdan okadar zorduki ona da banada
tarafından
Ozaman birşey diyemeyeceğim kuzum kötüyü çağırma belki nöbetçi komutandan dolayıdır
(315 puan) tarafından
Bilmiyorum acaba bizden sıkıldı kafa mı dinliyor peki Android telefon kesin yasak mı orada acaba telefonu o şekil diye mi arayamıyor gizliyor telefonu
tarafından
Zelzelisa benmkide ilm gittigi zamn arayamiyirdu aksamlari arar 5 dk kojusurduk kapatirdi acemi birlikte sonrasi balikesire gitti ordada herzamn arayamiyirdu ama arar konuşurduk
tarafından
Abim izmir narlıdere de yaptı askerlik hemen hemen hegün arıyordu ocak başındaydı o seninki ne görev yapıyo onunla ilgili olabilir belki
tarafından
Bizde android ve tuşlu vardı kuzum yasaktı ama bişey de demiyolardi
0 oy
(2,529 puan) tarafından
10 aylık evliyim eşim mesleği bu zaten ve 1 aydır görevde onsuz kalmak çok ama çok zor çok özledim 5 aylıkta hamileyim hormonlar alt üst 
(315 puan) tarafından
Ay kuzum ya kıyamam Allah sana da sabır versin inşallah dişini sık
(2,529 puan) tarafından
inşallah canim Allah razı olsun bebeğim ve eşim için kendimi üzmemeye çalışıyorum o orada iyi olsun ben sabrederim Allah kimseyi ayrı koymasın sevdiğinden o kadar zor ki :(
0 oy
tarafından
Ben bir buçuk yıl bekledim üstelik hamilelik döneminde de yanimda yoktu. Normalde evhamli tipim hamillegin vermiş olduğu aşırı duygusallik beni çok yipratmisti. Asker yolu beklemek meşakkatli iş Rabbım sağlıcakla kavuşmayı nasip etsin 
(315 puan) tarafından
Amin canım Allah razı olsun
0 oy
(841 puan) tarafından
Canım Narlıdere de diyorsun yeni gittiyse arayamamasi çok normal oranın sartlari ağır bir yer Doğu'da olsa bu kadar ağır değil arardı ondan araması zor sıkıntı yer orası genelde Kıbrıs'a yada doğuya yolluyor usta birliğini 6 ay gelir geçer Allah kavuştursun
0 oy
(2,564 puan) tarafından
Çok zor dü kaynanam gilleyaşadım  ama bitiyor sayılı gün alalh yardım ediyor 
0 oy
tarafından
1 yil asker yolu bekledim ilm gunlerim aglayarak gecti ama sonradan alisiyirsun bebegim vardi 1 yasinda onla ilgileniyirdum
0 oy
(2,350 puan) tarafından
Gitti ama yapamadı sağlık sorunları çıktı kaçtı vs yapamaz raporu verdiler
(0 puan) tarafından
Canm sağlıkta ne sorunu cıktı muaf oldu benmde eşim askerde bir ay oldu gideli bende 7 buck aylık hamileyimde cok zor
(2,350 puan) tarafından
Kalp ritim bozukluğu ve duygu durum bozukluğu teşhisi konuldu

İlgili sorular

0 oy
16 cevap 335 göst.
22 Aralık 2022 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
13 cevap 516 göst.
20 Haziran 2021 Aile kategorisinde Tuqcee1 (350 puan) tarafından soruldu
0 oy
15 cevap 391 göst.
17 Mayıs 2021 Aile kategorisinde Hercai87 (42 puan) tarafından soruldu