0 oy
102 göst.
Aile kategorisinde (16 puan) tarafından

Kızlar geçen hafta basında şiddetli göğüs ağrım oldu son birkaç aydık reglim 35-36 günde bir olurdu geçen ayda bekledik ama olmayınca açıkçası bu ay umudum yoktu, sat 10 kasım 15 kasım perşemve günü 35. Günde 22 gibi bir değerle öğrendim çok şükür bugün kesemizi yolk kesemizi gördük doktor geç döllenme olduğunu söyledi benim çarşambaya kadar tüm testlerim negatifti benim gibi olanlara umut olmak istedim. Sadece 6+2 olmamız  5 haftalıkmışız kalp atışınızı duyamadık henüz haftaya cumartesi içim randevu verdi kalp atışını duymak İçin sizce durum normal mi siz kaçınca haftada kalp atışını duydunuz

6 Cevaplar

0 oy
(8,925 puan) tarafından
Cnm 5+5te kese göründü bende 7+0da kalp atışını duyduk şuan 17+6yiz benimki hec döllenme degildi ama ilk zamanlar gerideydik 3 5 gün son kontrollerde sonra 1 hafta önde geride olunca takılma sakın doğru beslenme ile haftasını yakalar hatta öne bile geçer sağlıkla Bi avazda dogururuz inşallah 
(16 puan) tarafından
Ay insallah canım benim sağlıkla kucağımıza alalım bebişlerimizi ❤️
(8,925 puan) tarafından
İnşallah cnm insallah:))))
-Reklam-
0 oy
(4,951 puan) tarafından
5+6 da sadece kese vardı 9. Haftada bebek ve kalp atışı duyduk canım 
(16 puan) tarafından
İçimi rahatlattın canım sağol ❤️
(4,951 puan) tarafından
Sen kalbini ferah tut canım inşallah bebeğinide göreceksin❤️
(16 puan) tarafından
İnsallah kuzum ❤️
0 oy
(2,974 puan) tarafından
6 hafta da karnimdan duyamadı rahimden duyulmustu 
(16 puan) tarafından
Anladım canım bizde duyarız insallah
0 oy
(15,823 puan) tarafından

Keseleri tam hatırlamıyorum ama kizlarimm 8 haftalıkken duyduk kalp atışlarıni❤️Oglumdada 5+3 günlükken keseyi gördüm ama kalp atışları için geç gittik git gel yapmayın diye 9 haftalıkti hem kalp atışlarıni duydum hemde kendisini gördüm el ayak tomurcukları oluşmuştu :'(Ayy yavrum 18 aylık oldu bile ❤️ Rabbim sağ salim kucağına almayı nasip etsin inşallah canım 

(16 puan) tarafından
Canım sağol Allah senin yavruna da uzun ömürler versin bir hafta sonraya verdi ama bakalım duyabilecek miyiz
0 oy
tarafından
5. Haftada sadece kese vardı doktor 2 hafta sonraya randevu verdi 7. Haftada bebeği görmüştük şimdi 3 yaşında sipam inşallah hayırlısıyla sende alırsın kucağına..
(16 puan) tarafından
İnsallah canım sağol benimde 1 hafta sonra çağırdı ama duyabilecek miyiz acaba
0 oy
(8,922 puan) tarafından
İlk gebeliğimde 7+3te kalp atışını duyduk. İkincide 6+4te canım. Değişiyor o galiba döllenme gününe göre. 
(16 puan) tarafından
Anldım canım

İlgili sorular

0 oy
4 cevap 203 göst.
29 Nisan 2024 Diğer kategorisinde Reyna (656 puan) tarafından soruldu
0 oy
7 cevap 187 göst.
23 Ocak 2023 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Jiyan35 (61 puan) tarafından soruldu
0 oy
10 cevap 223 göst.
28 Haziran 2022 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde misafir tarafından soruldu
+1 oy
39 cevap 623 göst.
18 Nisan 2021 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu

379,860 soru

11,370,723 cevap

34,854 kullanıcı

...