0 oy
377 göst.
Aile kategorisinde (886 puan) tarafından
Herkese iyi akşamlar direkt konuya giricem işe başlamayı düşünüyordum k.validem le evimizin arası arabayla 20 dakika ama yürüyerek gidilmez neyse  belli  başlı borçlarımız var, esime destek vermek istiyorm çünkü kendimizi ceviremiyoruz k.validem zamanında eltmn 2 çocuğuna bakti eltim işe girdi çalsti hatta kzii 9 aylıktı bunu dert etmiyorum tabiki onunkine baktı diye benimkine bakmak zorunda değil Ama kendisinede 10 bin tlde borcum var başta güzellikle konuştum anne sanada borcumuz var odeyelim eskiden yani bekarken çalıştığım fırında kasiyerlik yapmştm ben yani yazaa kadar beni idare et dedim 2 oğlum var biri 4 buçuk  diğeri 2 buuck yaşında oraya gider çalışırım beni seven insanlr çünkü 2 yıla yakın çalıştım sana bin tl de veririz gerekirse dedim burda bakarsin 2 3 günde evidne bakarsın dedim yok benim belim ağrıyor ben bakamama dedi annem uzak kalıyor yoksa bakardi eminm k.valideme analtmaya çalstm basta o tarz yerlerde çalışma dedi esim konusnca birsey demedi daha sonra benim amacim borçları hafifletmek gercekten anlamyor beli agriyan insan niye diyor seneye girersin diye bende bunu anlamıyorum ben eski çaldştgm yeri pastaneyi aradim beni yarin görüşmeye bekliyorlar şimdi ben insanlara ne diycem en son k.validem kizinin yanına gitmeden önce tamam bursaya gidip gelim çalışsın demsiti  2 3 güne gelcek bu gün konuştuk ben köye gidip gübre atcam diyor e hani beli ağrıyordu eşime dedim bu ayrim buze yapılıyor abinin çocuğu bebekti yinede baktı cok zoruma gitti ben haksizsam söyleyin borç olamsa keyfe keder zaten çalışmam ama anlamıyorlar çok üzgünüm uzun oldu kusuruma bakmayın lütfen 

8 Cevaplar

+1 oy
(113 puan) tarafından
Valla isteyen linçlesin beni dahada muhatap olmam o kaynanayla selam selam o kadar evet tabiki bakmak zorunda değil ama eltimin çocuğuna bakacak benimkine gelince beli orası burasi ağrıyacak yok yaaa  
-Reklam-
0 oy
(886 puan) tarafından
Fikir istiyorum 
0 oy
(4,290 puan) tarafından
İstemeye zorla bisey yaptiramazsin canim  bosver sen iyi niyetli dusunuyorsun ama kendisi bakmak istemediğini solemis daha da üstüne gitme esin düşünsün 
0 oy
(597 puan) tarafından
Bi kaç ay geç başladan nolucak peki
0 oy
(13,341 puan) tarafından
Sen otur evinde çocuklarını büyüt borcu da bir zahmet eşin ödesin 
0 oy
(55 puan) tarafından
Acik acik konus diger eltimin cocuguna bsktin bnmkilere de bak diye
0 oy
(107 puan) tarafından
canim sen ince dusunmussun borc odemek icin tamam evet ama kayinvaliden de dün bakmadi sonucy eltinin cocuklarina. yillar geçtikçe yaslilar icin cocuk bakmak daha da zor oluyor. herseyde kayinvalideler suclaniyor ama onlari da anlamak gerekir diye düşünüyorum. bak seninde 2 oglun varmis... allah uzun omur versin. sen dert etme maden cocuklari birakacak kimse yok allah borcunuzun edasini versin insaallah ne diyeyim ...
0 oy
(15,311 puan) tarafından
Yaslanmisnve usanmis.olabilir.kadin. birine baktı diye seninkine de bakmak zorunda değil evet. Keşke baksa ama kendinde o gücü bulamıyor olabilir. Çocuk bakmak biz gençler için bile zor gelirken yaşı.ilerlemis insanlar için daha da zor. Bakacak kimse bulamiyorsan seneye kreşe falan başlatırsiniz olmadi

İlgili sorular

0 oy
9 cevap 240 göst.
0 oy
11 cevap 604 göst.
29 Haziran 2020 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
22 cevap 698 göst.
23 Ekim 2022 Diğer kategorisinde Fikose24 (101 puan) tarafından soruldu
0 oy
16 cevap 654 göst.
3 Ocak 2023 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu