0 oy
484 göst.
Diğer kategorisinde (339 puan) tarafından
Kızlar öncelikle lütfen linçlemeyin 3 yaşında kızım var 4 aylık bir kızım daha var emziriyorum ve bugün adet olmam lazımdı bekliyorum yok  yanlış hatırlamıyorsam 1 veya 2 hafta önce falan kahverengi bir akıntım gelmişti çok az sonra daha gelmedi emzirdigim için geçikme yaşanırmı şuanda bir hamilelige daha hiç mi hiç hazır değilim yinede hatırlısı tabi yarında olmazda test yapacagım inşşalah olurum adet 

10 Cevaplar

0 oy
(2,974 puan) tarafından
Korkunun ecele faydası yok yavrum test yapacaksın mecbur 
(339 puan) tarafından
İnşallah gerek olmadan adet olurum
-Reklam-
0 oy
(11,217 puan) tarafından
4 ayda adet duzenli hale gelmez ki eger korunuyırsan o konuda emınsen sadece gecıkmedır
(11,217 puan) tarafından
O zmn eşim o guvenı verıyor dıyelim: aD canım diğer hiç biri bana uymuyor ve saglıklıda gelmiyor ben butun rısklerı göze alarak sunnet olanı yapıyorum. Olursada nasıptır der gecerım sonucta ben elimden geleni yapmışım
(339 puan) tarafından
Öyle canım nasipte ne varsa onu yaşarız
(1,405 puan) tarafından
Spiral+condom+tup bağlatma+deri altina inplant :D

Hz meryem saniyo bazilari kendilerini :D
(11,217 puan) tarafından
Biz neyiz  son sperm bükücü mü: D
tarafından
Tek çözüm bence bağlatip uçlarını yaktirmak  :D bir posta bunu yazdım anlamamış.  Şaka bir yana ben tek sağlam tuple doğum kontrol hapı kullanırken (gece aldığımı unutup sabah almıştım tek) geçen ay hamile kaldım. Normal şartlarda korunmadsn bile kalmam zor hem tek tüp hemde yüksek prolaktin +miyomlarim var
0 oy
(10,978 puan) tarafından
Test yap canım.bir kere bile korunmasız olduysa tutar mı tutar.ama şunu da unutma ilk 2 sene adette gecikme erken gelme azalma çoğalma bu lar normal.dogumdan sonra vücut 2 senede anca eskiye donuyor
(1,131 puan) tarafından
Çöpü karıştırdığında kafanda karışacak sen bilirsin canım
(115 puan) tarafından
Yok kiz ben baya kenarda durdudum sonra attim bisey yoktu sadece sabah yapsam dogru cikarmiydi simdi yanlis mi diye dusundum
(339 puan) tarafından
Ben hastaneye gittim kızlar çok şükür enfeksiyon çıktı bebegimi emzirdigim içinde gecikmeler olabilir dedi rahatladım
(10,978 puan) tarafından
Oh hadi şükür
(1,131 puan) tarafından
Gözün aydın kuzum
0 oy
(2,013 puan) tarafından
İnşAllah korunman yontemin geri çekilme deildr ki oysa ihtimal yuksek olabilir ama bi yandn emziryorsn oda etki etms olabilir iyisimi sen test yap
(339 puan) tarafından
Malesef geri çekilmeyle yarın yapacagım test inşallah gecikmedir
(2,013 puan) tarafından
Rabbim gonlune gore versn
0 oy
(4,991 puan) tarafından
Test yap hakkında hayırlısı yorumlarda geri çekilme ile 2 kızım oldu yazmışsın canım madem kendini biliyorsun niye daha etkili korunmadin, sanki kocan çocuk istiyor gibi geldi bana hamile değilsen bile bu şekilde yakında kalirsin
(339 puan) tarafından
Eşim çocuk çok seviyor allah razı olsun bakarda çocuklarıma 10 tane olsa istemem demez sprial taktırmak istiyorum kabul etmiyor
0 oy
(1,271 puan) tarafından
Bende dogum yapali 9 ay oldu hala gecikme var  gecen ay 2 ay boyunca adet olmadim test yaptim bisry cikmadi bi hafta sonra adet oldum
(339 puan) tarafından
Darısı başıma
0 oy
(13,276 puan) tarafından
Korunup  boş vesvese yapanlardan mısın korunmayıp İstemiyorum diyenlerden mısın ben korunmaya rağmen korkuyorum da :)
(339 puan) tarafından
Ben korunuyorum canım ama eşim tınlamıyor en sonunda yatakları ayırıcam o olacak
(13,276 puan) tarafından
Bende spiral var öyle sık ilişki yaşayan bir çiftte değiliz ona rağmen bende o korku var :)
(339 puan) tarafından
Bende taktırmak istiyorum ama eşim kabul etmiyor ya
0 oy
(583 puan) tarafından
Allah gönlüne göre versin canım tabi şuan kaldıracak durumda değilsindir bende en son 12 Kasım'da adet oldum o gündür tık yoktu yani ödüm koptu acaba mi diye 2 aydır gecikme yaşıyordum emiyor diye düzensiz gidiyor ama 3 4 gün en fazla geçerdi bu sefer 14 güne yakın geçti bu sabah oldum şükür baya bı streste yaptım iyice gecikti ama çok şükür oldum darısı başına stres yapma 
(339 puan) tarafından
Ay inşallah canım tabiki hepsi evlat ama rabbim önce isteyen kullarına nasip etsin ben bi benimkileri büyütüyüm
(583 puan) tarafından
Tabi kuzum bende aynı düşüncedeyim valla sorun bakmak değil yetebilmek aynı koşulları verebilmek
0 oy
(4,430 puan) tarafından

Emzirirken gecikmeler olabilir canim ayrıca korkunun ecele faydası yok bide niye lincleyelim biz mi dogurcaz hayat senin çocuk senin olabilir Allah nasip etmiş olmuşsa elden ne gelir geleceği varsa o her türlü gelir zaten:)

(339 puan) tarafından
Hayırlısı
(4,430 puan) tarafından
Öyle cnm

İlgili sorular

0 oy
9 cevap 171 göst.
0 oy
2 cevap 61 göst.
6 Mart 2024 Diğer kategorisinde Busra2607 (309 puan) tarafından soruldu
0 oy
6 cevap 125 göst.