0 oy
472 göst.
Diğer kategorisinde (281 puan) tarafından
Merhaba kızlar ben gurbetteyim iki eltim var bı eltimle kaynanamdam dolayı konuşmuyoruz gidip gelmiyoruz büyük eltimle sürekli konuşuyoruz gidip geliyoruz seviyorum da kendisini kimsem yok çünkü hiç komşularımi da tanımam eşim bir yere gitmeme asla izin vermez eltimlere ayda bir götürür o kadar, eltimin çocuğu hastaydı yatırmış benim haberim yoktu kaç defa aradım çocukları telefonu açtı annem hastanede telefon evde dedi eşim yeğenini aradı cevap vermedi bidaha da aramadı benim de 7 buçuk aylık kızım var 5 buçuk aylık da hamileyim eltim hastaneden çıkmış bir haftadır arıyorum bazen cevap vermiyor mesaj attım görüldü yapıp çıktı çok zoruma gidiyor ya öyle yapması onun annesi iki ay önce öldü ben sırf onun için kucağımda bebeğimle hamile halimle başka şehire taziyeye gittim yeni gelin olmama rağmen niye öyle yapıyor aklım almıyor arıyorum cevap vermiyor ardından bakıyorum WhatsApa giriyor durum falan yapıyor

9 Cevaplar

0 oy
tarafından
Valla üsteleme o zaman canım,belli ki kendini bir şey sanıyor sen aradikca.bosver geri cek kendini biraz 
(281 puan) tarafından
Öyle yapacam ama üzülüyorum eşim adına eşimin hiçbir ailesi onla konuşmuyor ne annesi ne kız kardeşleri ne de başka biri bı abisi vardı şimdi de onlar öyle yapıyor benim de zoruma gidiyor bidaha aramam zaten
tarafından
Sizde birbirinize daha sıkı sarilirsiniz boşver canım,hem kafan ağrımaz
(281 puan) tarafından
Orası öyle canm haklısın
-Reklam-
0 oy
(1,776 puan) tarafından
Dengesiz zaar ondandır. Boşver benim eltimde bir bakıyorsun gülüp sohbet ediyor bir gittiğinde arkası dönük hiç kimseyle konuşmuyor. Kendi içinde ne yaşıyorsa artık kimse oralı olmuyor o da ayrı bir dengesiz
(281 puan) tarafından
Haklısın canım
0 oy
(2,180 puan) tarafından
Muhattabı kes hemen bak nasıl peşinde geziyor, senin böyle yapmandan egosunu tatmin ediyor olabilir
(281 puan) tarafından
Bidaha aramam zaten eşim bana diyordu sen onları tanımıyorsun diye ben eşime kızıyordum şimdi eşime hak veriyorum çok değişik insanlar ya
0 oy
(7,542 puan) tarafından
Hamile kalma hızına şaşırdım bende biraz nefes aldırsaymış eşin rahmin bir toparlansaynış bacım Allah yardımcın olsun işin zor olacak iki bebeyle 
(281 puan) tarafından
Hiç sorma canm cok zorlanıyorum zaten hamileliğim de zor geçiyor bebeğim de çok huysuz hareketli bi Allah'ın kulu kapımı çalmaz gurbetteyim bir yere de gidemiyorum bunaldım artık her gün ağlıyorum stresten
(7,542 puan) tarafından
Üzüldüm Allah yanında olsun.
(281 puan) tarafından
Saolasın bacım Allah razı olsun
0 oy
(3,950 puan) tarafından
Niye usteliyon kız birak seni takmayani sen niye tanıyon.  Birak yaptigindan utansın 
(281 puan) tarafından
Bende aramam zaten bugün son defa aradım cevap vermedi bidaha asla aramam zaten sadece zoruma gitti ben onun için kucağımda bebeğimle hamile halimle İstanbul'dan Balıkesire gittim taziyeye onun yaptığı zoruma gitti
(3,950 puan) tarafından
İnsanoğlu iyiliği çabuk unutur bosver
(281 puan) tarafından
Öyle canım çok doğru dedin
0 oy
tarafından
Üstüne düşme Bi tarafı kalkmış bence 
(281 puan) tarafından
Bidaha aramam zaten kimse kimseye mecbur değil
0 oy
tarafından
Acaba hastahaneye ziyaretine gitmedin diye alınmış olabilir mi ki
(281 puan) tarafından
Bende çok kafama takıyorum ya çünkü seviyorum kendisini bı zararı olmadı şimdiye kadar bana benim de ona karşı bir art niyetim yok
tarafından
O zmaan usteleme hiç
tarafından
Durup paylaş bakıyorsa bişey yoktur :)
(281 puan) tarafından
Paylaştım bakmadı :))
(281 puan) tarafından
Kız seninde kafanı sisirdim hakkını helal et
0 oy
(1,372 puan) tarafından
Canim hem annesini kaybetmis hem cocugu hasta belki kendiside pek iyi degildir bence alinma evden biseler hazirla git gecmis olsun a telefon etmek bana biraz yabanci gibi geliyor evin milletisin sen ha seni kapidan kovarsa sende mesafeni koyarsin 
(281 puan) tarafından
Benim eşim de değişik eltim cevap vermezse beni oraya götürmez annesini iki üç ay oldu kaybedeli ben taziyesine gittim üç gün kaldım yanında eve geldi haftada iki defa gittim evine bayramda da sürekli gittim kendini yalnız hissetmesin diye ben de babamı küçük yaşta kaybettim halinden anlarım ama bir haftadır cevap vermiyor cok zoruma gidiyor valla
0 oy
tarafından
Usteleme boşver bir yeri kalkmış 
(281 puan) tarafından
Bidaha aramam zaten kendisi bilir

İlgili sorular

0 oy
9 cevap 615 göst.
0 oy
19 cevap 610 göst.
11 Temmuz 2023 Aile kategorisinde seoz (60 puan) tarafından soruldu
0 oy