0 oy
1,005 göst.
Diğer kategorisinde (244 puan) tarafından
Bu akşam bize yatmak için geldiler neyse normallde baba karşı iyi biridir ama patavatsızliklari vardır az önce oturuyorduk mutfağa gitti musluğu sonuna kadar açtı su baya aktı benimde dikkatimi çekti bı bahaneyle gittim ıyy kusmuş görmezden geldim çıktım bana bı açıklama yapmadı ordan çıktı tuvalete kustu kusacak yer mi yok insan mutfağa mı kusar Allah aşkına ben eşime ellerini bile yikatmiyorum ne rezillik ya mutfağı da temizlemedi lavabo parçalarla dolu sinir oldum ya bulaşıklarım vardı çocuğu uyutuyorum inşallah temizler hala oturuyo 

28 Cevaplar

+4 oy
(1,925 puan) tarafından
Senin yorumuna ayrı şaşırdım insanların yorumuna ayrı şaşırdım. Acaba o kusan annen olsa yine lovuboyumu sorun ederdin acaba bence anneni düşünürdün niye kustu acaba diye. Kadın demekki kusacak kadar kötü hasta insan kadını düşünür demekki wc kadar koşup yetilememiş halıyada kusabilirdi Allahtan oraya yetişmiş. İnsan bu kadarmı olur hastalıktandamı anlamaz ya bu kadarmı gaddar oldunuz. Gidip anne neyin var diyeceğine oturmuş bunumu dert edyorsun. Kadın bi kendine gelsin yıkar yıkamasada sen söylersin olmadı eldiven giyip gözünü kapatıp domestos döküver nolcak yani. Valla benmi bu kadar iyi niyetliyim sizmi anormalsiniz anlamadım.
(3,911 puan) tarafından
Sabaha kadar kokar canım mecbur temizlicen
(244 puan) tarafından
48 yaşındaki kadın mutfaktan çay doldururken lavabodaki pisliklerini görmüyorsa ben yatıp öleyim tamam mı
(244 puan) tarafından
Allah'a havale ediyorum gerçekten
(355 puan) tarafından
Canım kim olursa olsun mutfağa kusulur mu yani vala annem olsa direk söylerim yine kaynanaya belki ses etmem yani kusman kelimesi bile fenalık gecirtiyor bana...bence çok hakli
(402 puan) tarafından
Sana helal olsun ellerinden öpüyorum senin benden küçük olsanda büyük olsanda
-Reklam-
0 oy
tarafından
Ama bende kusucam sımdı bıyere 
(1,753 puan) tarafından
Sjskaksksks
(244 puan) tarafından
Ben öğürdüm kusamadim
0 oy
tarafından
Şakaaaaa         
(244 puan) tarafından
Değil
0 oy
tarafından
Cagir bi zahmet kusmugunu kendi temizlesin cus artik ya.
(244 puan) tarafından
Hicbisey demiycem ben kötü olurum sonra o temizleyene kadar temizlemem
tarafından
Igrenclik ya. Kusmugunu da temizlemek zorunda degilsin yani
(244 puan) tarafından
Heralde yani hasta olur Okey ama turp gibi TV izliyo çay içerek
0 oy
tarafından

Midem kalktı yeminle insan bazen kendisininkine bile dayanamıyor :(

(244 puan) tarafından
Aynen öyle
0 oy
(6,256 puan) tarafından
Öğğğ yani mutfak lavobasina da kusulmaz ya midem bulandı 
(244 puan) tarafından
İğrenç ya bı kaşık suda bogasim geldi
0 oy
(6,235 puan) tarafından
Yok artık 

Içeri gelince söylesene anne lavabonun içine kusulur mu orada bulaşık yıkanıyor yıkanan bulaşıklarda biz yemek yiyoruz olmaz diye yuh ama yani ya Koskoca insanlar hala Cahiller
(244 puan) tarafından
Ne diyim Allah aşkına ben kötü olurum 3 yıldır susuyorum zaten aman
0 oy
(3,095 puan) tarafından
Yok daha neler ne iğrenç ya başka yermi bulamamış niye görmezden geldin söyleseydin oraya kusulurmu diye 
(244 puan) tarafından
Bunlar iki yüzlü ben bı kötü oluyum bunlarda bana kötü olur hiç uğraşmam ama temizlememde sabah derim
0 oy
(914 puan) tarafından
Ya yere kusmayim diye kusmuştur ama temizlememesi çok saçma 
(244 puan) tarafından
Yok oturuyoduk kalktı mutfağa gitti su sesini duyunca kalktım baktım kusuyo
(914 puan) tarafından
Temuzledi mi pekii
(244 puan) tarafından
Hayır çay TV keyfi yapıyor
(914 puan) tarafından
Ay nasıl yani pess
0 oy
tarafından

Kizzz nasıl yani yaşı kaç çok merak ettim keşke temizleseydi bari o bulaşıkları çamaşır suyuna batır lavaboyu da hep çamaşır suyu ile yıka :sick:

(244 puan) tarafından
48 yaşında Allah'tan içinde bulaşık yoktu
tarafından
İğrenç yaa sanki tuvalet yok evde heyyy Allahim sen akıl fikir ver
(244 puan) tarafından
Yan yana tuvaletle akıl edemiyo mu beni görünce tuvalate gitti
0 oy
(1,271 puan) tarafından
Ayy  midem kalkti soyle kendine bu mutfak lovabasinda ne  olmus
(244 puan) tarafından
Gördü benim gördüğümü ***** mı ben içeri girdim bı kere
0 oy
(2,687 puan) tarafından

Camasir suyu ne cesit deterjan varsa doldur :sick: lavoboyaaa 

(244 puan) tarafından
Tıkanmış ben yıkamam
0 oy
(11,217 puan) tarafından

Dediğin gibi ben el bile yıkatmam ama ınan şükret daha beterını gördüm burda anlatsam olay olur:'(

(244 puan) tarafından
Doğrudur
tarafından
Çok merak ettim ne gördün Zelal ya
0 oy
(7,774 puan) tarafından

İğrenç....

.
.
(244 puan) tarafından
Hemde ne
0 oy
(4,296 puan) tarafından
Iy midem bulandi. De rezil.olaun mutfakda heryere kusmuk sicramiş de camasirsuyu sisesiyni alip mutfaha dogru gec onlerinden o sirada söyle
(244 puan) tarafından
İçine kusmuş su açtı ya lavabo tıkanmış
(4,296 puan) tarafından
Oy allahim yarabbom ya.
0 oy
(31 puan) tarafından
Yok artık yani mutfak lavabosina kusmak nedir yer mi kalmadı bulaşık yıkanıyor yemek pişen yerde tuvalet dururken sinir bozucu birşey birde temizlememis yapıp yapıp pardon da sen mi temizleyecksn o kadarda değil ya
(244 puan) tarafından
Tıkanmış bide ya yüzüyor herşey iğrenç bende yatıp uyuycam sabah mecbur yıkayacak
0 oy
(9,001 puan) tarafından

Çok haklısın midem :sick:

(244 puan) tarafından
İğrenç
0 oy
(1,566 puan) tarafından
Belki tutamadi oraya kustu. Ne kadar kötüsün.Keske halina kussaymis temizle dur is olurdu sana
(244 puan) tarafından
Ay sen çok kötüsün ne bilip bilmeden konuşuyosun kadın turp gibi ya turp turp çayla TV izliyo kalksın temizlesin hasta olsun yaparım ama şimdi ne alaka ne tuvalet dibinde gitsin oraya kussun
(1,566 puan) tarafından
Oyle de cnm gidip dkusmak icin extra da mutfaga da gitmemistir heralde
(244 puan) tarafından
Bak ben bilerek kustu demiyorum niye tuvalete gitmiyo banyoya Allah için hoş bişey mi ya iğrençlik ben orda sebze yıkıyorum tava tencere yıkıyorum küçük oğlum var onun kaşıklarını yıkıyorum orası sabaha kadar bekler bütün pisligiyle az önce yattılar ışıkları söndü ne olacak orası öyle akılsız mı şimdi ben bişey desem kötü olurum
(1,566 puan) tarafından
Sen haklisin da ben seni yumusatmaya calisiyorum bilerek yapmamistir falan diye. Yarin uygun bi dille soylersin artk
(244 puan) tarafından
Kaldı öyle kaldı uf
0 oy
(1,824 puan) tarafından
Hastalık halden anlayın diyenlere şaşırıyorum ya gebelik boyu kustum ama kendimi her fırsatta banyoya tuvalete attım. Olduğu yere kusacak kadar kötü olsa yere falan yapardı baya gitmiş orayı bulmuş pislik yani iğrenç. Anne ya da kaynana farketmez bu pisliktir 
(244 puan) tarafından
Aynen öyle ben hiç takmıyorum o söyleyenleri hasta olsun Okey ama çay TV keyfi yapar biri kalkıp pisliğini de temizlmeli bence demi ama
(1,824 puan) tarafından
Aynen öyle bırakıp gitmek nedir ya elleme gerekirse de söyle kendi temizlesin. Ben kendi kusmama tahammül edemiyorum bir de başkasının öğğğ
(244 puan) tarafından
Sen çok yaşa kendi kustuguna bakmıyorm hemen şu açık oluyo zaten uf
0 oy
(3,052 puan) tarafından
Eşine desen de sen kötü olcaksjn bilerek yapıyorlar benim eşim kız kardeşinin pisliklerini temizlettirirdi geçen babam lavaboyu öylece bırakıp çıkmıştı ben görmedim eşim girmiş gelmiş bana diyor babanın pislettiğini bana temizlettin gel buna birşey de ne diyeyim ki elbet rabbim görüyor o da çektirdiklerinin acısjnı yaşar diyorum 
(244 puan) tarafından
Kötü biri değil ama akılsız da değil yani aşırı sinir oldum ya ne demek mutfağa kusmak içindeki pis mikroplar mutfak lavabosunda şuan
(3,052 puan) tarafından
Ne desem bilemedim ki sen de onun evine gidince aynısını yap canm ☺☺
(244 puan) tarafından
Yok daha neler

İlgili sorular

0 oy
27 cevap 1,193 göst.
29 Aralık 2022 Diğer kategorisinde Yigidinannesi (244 puan) tarafından soruldu
0 oy
1 cevap 92 göst.
22 Eylül 2022 Diğer kategorisinde Meriyadairem& (1,405 puan) tarafından soruldu
0 oy