0 oy
1,190 göst.
Diğer kategorisinde (242 puan) tarafından
Banyoya yani tuvalet diyoruz oraya da kusmuş yerlerede kusmuş dolabın altına gitmiş hep ben şimdi bunu arayıp ağzıma gelen her lafı saymak istiyorum bana demedi yerleri falan zaten lavaboyu ben temizledim hep şimdi ariycam kustugunu bildiğimi bilmiyo sen kustun mu niye demedin diycem ya biz orda banyo yapıyoruz oğlumu yıkıyorum tuvalete giriyoruz oğlum çiş eğitiminde yere oturarak çiş yapıyo çarpılak mı biz nefret ettim iki günde ya

27 Cevaplar

+2 oy
tarafından
Eee sen demedin mi tezgahın lavabosuna da kusmuş benim gördüğümü biliyor 
tarafından
Keşke o zaman tepkini verseydin
(242 puan) tarafından
Ne diyim kocamla olan huzurum bozulur kayınpeder zaten kaynanamın ağzına bakıyo ben kötü olurum şimdi ariycam sen hasta mısın kusmuk var heryerde diye
(166 puan) tarafından
Kusura bakmasın kimse Bi etmediği kalmış azck saygı ya
Madem oldu öyle bisy temizle pırıl pırıl yap öyle git bir de ki kızım kusura bakma bu ne ya
Bu yüzden eşinle aran bozulmaz canm merak etme bisy diyecek olursa o temizleseymiş
(242 puan) tarafından
Hicbisey yapmadı aramadı da inşallah lafını açar birgün
(166 puan) tarafından
Lafını bile açmaz yanls bisy olduğunu biliyor o da sen söylersen bastıracak kesin erkek iste ...
Benim kayinvalidemin de çat diye yatak odasına dalma,evdeki dolapları karistirma , camdan bakma huyu var (köydeki evin yatak odası camlı )
Ama ben kızınca nolmus yani abartma diyor eşim
Değişikler ya ...ne biliym
-Reklam-
+1 oy
(4,961 puan) tarafından
Kustu diyosun hastalık durumu var demekki ve ani gelişmis olabilir biraz insaf ara bence anne böyle bişey mi oldu biseuler var yerlerde falan de bari
(242 puan) tarafından
Arayıp soracak laf arasında bakalım
(3,419 puan) tarafından
İnsanlık durumuda hadi kustu sonra gidip temizlesin yatalak değil bişey değil sizde valla biri kaynanasina laf etsede yorum yapıp linclesem die bekliyonuz
Benim kayınvalide yapmış olsa valla temizlettiririm eli ayağı turuyo ev ahir değil sonucda istediği yere kusup olece bırakıp gidiyor
(242 puan) tarafından
Hasta bile olsa baba desin bacım evi niye o halde bıraktırıyo 2 gün geçti banyoyu öyle gördüm
+1 oy
(2,062 puan) tarafından
Kadın rahatsız mı neyi var ki butuneve kusmus 
(242 puan) tarafından
Yo biseyi yok yani genel biseyi yoktu
0 oy
(8,926 puan) tarafından
Iyyyyyy. Niye böyle yapıyo ki. Gitsin tuvalete kussun. 
(242 puan) tarafından
En yakında tuvalet varken mutfağı tercih etmiş demek ki hanımefendi
(166 puan) tarafından
Orada yemek pişiyor yaaaa
0 oy
tarafından
Beyni yok mu o evde o mutfakta nasıl yemek yapacak sin
(242 puan) tarafından
Yokmuş onu anladım
0 oy
(2,687 puan) tarafından

Tam daaa bugun aklima gelmistin acaba naptiii demistim ogrendim gidiyorummm :D     piss mahlukat kaynana :angry:

(242 puan) tarafından
Ben temizledim aman
0 oy
(1,634 puan) tarafından
İyice çamaşır sula bacım insan giderde lavaboya mi kusar gider Bi poşet alir mutfaktan kusar midem kalktı valla
(242 puan) tarafından
Heralde yani canım banyo yapıyoz orda biz mutfakta yemek yapıyom onun iğrenç kusmuguyla
(7,447 puan) tarafından
Kesinlikle söyle utansın tabi utanma duygusu varsa
(242 puan) tarafından
Yüzsüz ya hiç aramadı bile
(7,447 puan) tarafından
Biliyor ne halt ettiğini senin farketmiş olcağını
(242 puan) tarafından
A.ptal değildir herale
0 oy
(7,447 puan) tarafından
Off çok mide bulandırıcı insan der kızım böyle böyle oldu temizlik malzemelerini verir misin banyoyu temizlicem vs yani
(242 puan) tarafından
Bana desin yikamiyosa
(7,447 puan) tarafından
Yani ama böyle hiç bişey olmamış gibi davranması saçma
(242 puan) tarafından
Yüzsüz yüzsüz anca milletin arkasından konusturcan kim napmis ne demiş gelip ona buna anlattircan arayıp söyleyecem eşimin ne tepki vereceğini bilmiyorum
(7,447 puan) tarafından
Eşinin sana hak vermesi gerekir
(242 puan) tarafından
Eşimle aile ile ilgili bi dialoga girmedik ne tepki vereceğini bilmiyorum
0 oy
(6,441 puan) tarafından
Mutfağa mı banyoya mı kusmuş anlamadım bi wc yazmışsın falan hem kusmuşsa ne saklıo ki yıkasın hali yok hastaysa sana desin yıkardın
(242 puan) tarafından
İlk mutfağa kustu sonra banyoya yerlere ben tuvalet dedim banyoya
(6,441 puan) tarafından
Allahım ya insan bi der kızım ben tutamadım yerler batmasın diye mutfak lavabosuna sonrada banyoya koştum yetişemedim yerlere falan diye ama nerdeeee
(242 puan) tarafından
Demeid en büyük sinirimde buna zaten
0 oy
(4,176 puan) tarafından
Boru gibi fiskirarak mi kusmuş mubarek.  Kocab bilmiomu esinin yaninda de  
(242 puan) tarafından
Eşim bilmiyo bilmiyorum nasıl kustu
(4,176 puan) tarafından
Herkesden once esine soyle once hi arkanda dursun canim.ne dion sen sacmalama der falan.once bi durumu bilsin esin bence
(242 puan) tarafından
Aman bugün laf arası bişey olsa beni mi anneni mi dersin dedim ben haklının yanında olurum diyo tutupta laf anlatamam kocaman kadının pisliğini inşallah lafını açar birgün bekliyorum
0 oy
(11,217 puan) tarafından
İlla hesap sorcaksan mutfak lavabosunu sor önce
(242 puan) tarafından
Aradım kayınpeder açtı evde yokmuş kaynana yoksa bı çift laf diyecektim ya baştan söylesin temizlerim hadi lanet olsun diyip niye demiyosun banyoda dolabın altını görünce deli oldum ya
0 oy
tarafından

Hasta mı ki o kadar kusmus

Ve yaptığı iğrenç ötesi çok ta ayıp aklı olan insan öyle bırakıp ta kaçmaz hadi tutamadı kendini diyelim oldu kustu ortalığa ya temizleyemedi mi hadi temizleyemedi sana diyemedi mi kızım her yer battı kusura bakma diye
(242 puan) tarafından
Demedi demedi ah hiç tartışmacı kavgacı biri değilim ah olsaydım anca s.alak gibi böyle söylenir dururum
0 oy
(13,088 puan) tarafından
Ben böyle şeylere sıcağı sıcağına tepki verilmesinden yanayım. Ay oraya nolmus kim kusmuş gördüm midem bulandı falan diye anında söyler temizletirdim ben uğraşamam kimsenin pisliği ile ki onun annesi yapsa eşim beni muhatap etmez kendi gider temizler 
(242 puan) tarafından
O akşam Kendi annemgilde bizdeydi onlara ayıp olurdu ya da ne bilim başka şeyler o yüzden sustum
0 oy
(637 puan) tarafından
Geçen gün oğlum midesi bulandı kusarken iyi fayansa gelmiş aldı viledayı bana söylemeden kendisi sildi bunu yapan 7 yaşında erkek çocuğu ki kayınvalideniz silinmesi gerekirdi bence
(242 puan) tarafından
Yok yapmadı aman anca söylenirim tadım kaçmasın diye susarım kuytu köşelerde yakalarım tek başına zaten köyde falan otururken lafını açar birgün
0 oy
(2,132 puan) tarafından
O zaman da okumustum postunu ve midem bulanmisti. Ya hastalık vs diye duyar kasanlar var ama gerçekten hasta olduğu için yapsa gelir gelinine "kızım ben çok kötüyüm, kusura bakma şuraya şuraya şuraya istifra ettim çok mahcubum sana şuan temizleyecek gücüm yok" vs demesi gerekir. Gidip tv izlemesi çok abes. Bu şekilde yaklaşsa kimse hasta insana neden kustun demez. altına da kacirabilir yani insanlık hali ama bence önemli olan sonrasındaki tavrı. 
(242 puan) tarafından
Demedi umrunda da olmadı sanki insan bı kusura bakma der ya lafa gelince gelinim değil kızım der bak bak lafa bak gösteriş delisi ah anca laf ettircen laf
0 oy
(3,244 puan) tarafından
Belki yetişememiştir. 
0 oy
(2,103 puan) tarafından
Valla benim eşim tuvalet lavabosuna kusunca bile kızıyorum 
(242 puan) tarafından
Hiç umduğum gibi biri değilmiş hiç
0 oy
(1,140 puan) tarafından
Yani yorumlara da şok oluyorum.kadın mutfağa girmiş hasta demek ki o anda tutamadı kustu.sonra fark edip tuvalete gitmiş demek ki.

Bu kadar arayıp ağzına geleni sayacak kadar ne var ?

Yazık günah yani.sonrasinda da kendini iyi hissetmeniz ki temizleyememis demek ki kadın.

Zaten baktığın zamanda ya o kadar hasta ya da psikolojisi bozuk ki o kadar rahat.cunku normal bir insan gücü yerindeyse o an hemen temizler eder öyle bırakmaz.iki ihtimalden birisi yani
tarafından
Sok olacak birsey yok bence, bu gayet pisligin dibi.
Post sahibinin anlattigi hasta falan degil, kusmus gitmis cayini icmis. Hasta olur tutamaz bisi olur heralde insaniz hersey basa gelebilir. Ama soylersin karsindakine saygin olur ya kizim kusura bakma boyle boyle olsu dersin. Kusup birakmazsin. Akli dengesi normal olan birakmaz. Pislik yani pislige pislik denir bu kadar sasilacak bisi yok yorumlara.
(242 puan) tarafından
Ya bacım ne hastası hadi tamam hasta diyelim desin bak böyle oldu diye o zaman e.ssek gibi temizlerim niye demiyo bana banyoyu bilemedim temizledi sandım bugün bı eğildim dolabın altı kusmuk dolu oğlum yere çiş yapıyo orda banyo oluyoruz mutfağı o gece temizledim banyoyu bugün ayıp günah değil mi
(185 puan) tarafından
Acaba korktumu da demedi bende onu merak ettim hani tepkınin ne olcagını bilmiyorda ondanmı cekındı söylemedi. Allah iyi etsin
0 oy
(285 puan) tarafından
Temizlemeden önce eşine gösterseydin bi resmni falan çekip atsaydın yanında değilse buralar nye böyle oldu sen mi yaptın falan gibisinden sorsaydın zaten anlardı annesnin yaptıgını direk sana hak verirdi.. Eşin nasıl biri bilmiyorum ama erkekler genelde annesne laf ettirmez o yüzden sana tepki göstereblir burdayken sorsaydın şmdi nerden çıktı falan der yani 
(242 puan) tarafından
Eşim sürekli gece çalışıyor evde değildi zaten atmakta hiç aklıma gelmemişti
(285 puan) tarafından
Keşke resim falan çekseydin ya.. İnkar ederse çok zor sana inanması.. Benm eşim evde oldugu halde kaynanam bana beni evden kovdu bağırdı çagırdı hakaretler etti dedi eşim hemen dip odada dyorum duydun mu sesimi madem bagırmışım o kadar kovmuşum duymadımda yalan mı söylicek dedi çıktı inanmadı bana..
0 oy
(119,338 puan) tarafından
aradinmi noldu ne dedi
(242 puan) tarafından
Ah ah aradım kayınpeder açtı evde yokmuş kaynana
(166 puan) tarafından
İçinde kalanı başka yere kusmaya mı gitmiş...

İlgili sorular

0 oy
28 cevap 1,003 göst.
27 Aralık 2022 Diğer kategorisinde Yigidinannesi (242 puan) tarafından soruldu
0 oy
1 cevap 91 göst.
22 Eylül 2022 Diğer kategorisinde Meriyadairem& (1,403 puan) tarafından soruldu
0 oy
10 cevap 274 göst.
31 Aralık 2021 Aile kategorisinde kubraugur (2,529 puan) tarafından soruldu
0 oy
25 cevap 693 göst.