0 oy
273 göst.
Aile kategorisinde (2,529 puan) tarafından
Kızımı emzirdim yatırdım beşiğine sabah bende uyuyodum yanında. Sonra bi ses geldi gözümü bir açtım kusmuş burnundan ağzından gelmiş nefes alamiyodu ayaklarıyla cırpınıyodu. :( 3 aylık o kadar korktum ki hemen kaldırdım ters çevirdim sırtına vurdum alnını yukarı doğru çektim elim ayağım titredi sonra ağladı çok şükür kendine geldi :( o kadar kötüydü ki o çırpınışı gözümün önünden gitmiyor kızlar :(( bidaha asla sırt üstü yatirmam. Hep yan yatırdım doğduğu günden beri ama ara sıra sırt üstü de yatırıyodum kafa şekli bozulmasın diye bidaha asla yatırmam kötü bir tecrübe oldu bana :((

10 Cevaplar

0 oy
tarafından
Reflü mü var canım 
(2,529 puan) tarafından
Yok canım kusmalari oluyordu doğduğu zaman ama geçmişti. Bugün kusmuş yine
tarafından
Geçmiş olsun canım
-Reklam-
0 oy
tarafından
Allah korumuş 
(2,529 puan) tarafından
Evet çok şükür çok kötüydü ya:(
0 oy
(8,326 puan) tarafından
Çok sanslısın bizim apartmanda bı anne 3 aylık bebegını boyle kaybetti yuvaları dağıldı.Yan yatır mutlaka cok gecmıs olsun
(3,895 puan) tarafından
tarafından düzenlendi
Bnm bebegimde boguluyordu.
(2,529 puan) tarafından
Ayy gerçekten mi Allah'ım sen koru yarabbim
0 oy
(669 puan) tarafından
Allah korumus canm bende dogdu dogali hic düz yatırmadım yan yatırıp sırtına yastık koyuyodum gündüz düz yatırınca gözümün önünde oluyodu rabbim korusunya iyiki uyanmıssın cok gecmis olsun 
(2,529 puan) tarafından
Evet ya Allah uyandırdı bidaha asla yatırmam sırt üstü
0 oy
tarafından
Cok gecmis olsun.kafa seklini bosver benim kizim vakumla dogdu cok düzelmedi ama saçlarından hic bisey belli değil. 
(2,529 puan) tarafından
Bende yatırmam Bidaha çok korktum bugün Allah uyandırdı beni
0 oy
(4,061 puan) tarafından
Allah'ıma bin şükür bisi olmamış Allah korusun canım annelerin içine doğuyor bende Bi gece öyle uyandım dedim Bi ateşine bakıyım 1 yaşında ve hiç ateşi çıkmamıştı o makinanin ötesine bir fırladım 38 buçuk ateşi vardı bisi dürttü kalk ateşini ölç diye belkide havale bile gecire birdi Allah'ıma bin şükür bisi olmadı 
(3,895 puan) tarafından
tarafından düzenlendi
Rabbimiz çok şükür  koruyor.
(2,529 puan) tarafından
Evet Allah uyandırdı beni çok şükür
(4,061 puan) tarafından
Allah im evlatlarımızı korusun canım benm
0 oy
(119,334 puan) tarafından
en korktugum sey yaa cok gecmis olsun
(2,529 puan) tarafından
Aklım çıktı valla ya Allah uyandırdı beni çok şükür
0 oy
(1,691 puan) tarafından
allah korumus bence sen sadece kendin uyanik yaninda oldugun zaman sirt ustu yatir
(2,529 puan) tarafından
Artık kusmalari bitti diye öyle yatırıyodum ama o çırpınışı görünce bidaha asla yatırmam :(
0 oy
(197 puan) tarafından
Yaa bende kızım iki günlükken yaşadım kayınvalidem yanımdaydı doğumda sırt üstü yatırdı dedim anne zararliymis yan yatiralim. Bişey olmaz dedi. Kız kustu mosmor oldu nefe alamadı hemen müdahale ettiler çok korkmustum
(2,529 puan) tarafından
Hastanede bizim de olmuştu kayınvalideme yan yatırın dedim bişey olmaz dedi sırt üstü yatırmış nefes alamadı kızım doktorlar geldi hemen müdahale etti
0 oy
(476 puan) tarafından
Benim kızımda ilk iki ay hep ağzından burnundan fışkırtarak kusuyordu bi kere düz yatırdım kapısını çektim dedim uyusun bende şu evi süpüriyim o süpürgenin sesine bebeği duymam imkansız sanki içime doğdu şuna bi bakiyim dedim ağlarsa duymam günah  gittim baktım ki ağzından burnundan kusmus nefes alamıyor çırpınıyor hemen kaldirdim sırtına vurdum alnını yukarı doğru gerdim burnunu sıktım bıraktım nefes versin boşaltsin içindeki kusmugu diye Amq varya ellerim ayaklarım buz tutmuştu yani bütün vücudum boşaldı panikten sonra tabi korkunca oturdum ağladım biraz bidaha düz yatirmadim
(2,529 puan) tarafından
Bugün bende aynısını yaşadim o kadar korkunçtu ki o halı gözümün önünden gitmiyor ayaklarıyla cırpınıyodu nefes almak için :( Allah'ım korusun bütün evlatlarımızı

İlgili sorular

0 oy
19 cevap 802 göst.
12 Mayıs 2023 Aile kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
6 cevap 225 göst.
18 Şubat 2021 Aile kategorisinde Perii2345 (57 puan) tarafından soruldu
0 oy
27 cevap 1,190 göst.
29 Aralık 2022 Diğer kategorisinde Yigidinannesi (242 puan) tarafından soruldu
0 oy
28 cevap 1,003 göst.