0 oy
1,014 göst.
Diğer kategorisinde (185 puan) tarafından

image

kızlar doğum yapalım 4 ay oldu ama eşim eskisi gibi değil bi uzak bana bu mesajı attım kendine iyi mi yaptm kötü mü bilemedim :/

11 Cevaplar

+3 oy
tarafından

Kiz bu mu iç dökmesi:))) ben yüzüne anlatırım kalanları da ise gidince sayfa sayfa aklıma geldikçe yazardim:D

(7,121 puan) tarafından
Bendeeeeee.... Bu devede kulak ;)
(7,258 puan) tarafından
Haha aynen kız
-Reklam-
+1 oy
tarafından
Keşke yuz yüze konuşsaydin daha iyi olurdu canim
(185 puan) tarafından
Utanıyorum yüz yüze konuşamıyorum cnm :(
tarafından
Canım utanma eşin o en iyisi oturup birbirinizin derdini dinlemek daha iyi olur birbirinizi daha iyi anlarsınız
0 oy
(6,441 puan) tarafından
Yüz yüze konuşun siz evlisiniz
(185 puan) tarafından
Yüz yüze konuşunca. Bi gülüyor sonra ben utanıyorum dökemiyorum içimi
0 oy
(302 puan) tarafından

Eşin nerde ki?

(185 puan) tarafından
İşte gececi cnm
0 oy
(657 puan) tarafından
Doğumdan sonra erkeklerin de yeni duruma adapte olması zaman alıyor. Türk erkeği anneliği aşırı kutsiyet yüklediği için Doğumdan sonra birlikte olmakta zorlanıyorlar. Ayrıca bebekle ilgilenirken ihmal edildiğini düşünüyor olabiliyorlar. Zaman ver, ama konuşmaya devam et. İlgi beklediğini tatlı tatlı soyle, takıl, şakalaşmaya çalış. Ciddi bir sorun yoksa zamanla düzeliyor.
(185 puan) tarafından
Çok ciddi de değil ama ben eskisi gibi olsun istiyorum çünkü bana çok değer veriyordu ama artık bi uzak duruyor neden bilmiyorum
0 oy
(3,505 puan) tarafından
Eşin yanında değil mi 
(3,505 puan) tarafından
Bence geldiği zaman yüz yüze konuş canım böyle konular mesajla olmaz
(185 puan) tarafından
Konuşamıyorum ki gülüyor bana utanıyorum bende
(3,505 puan) tarafından
Neden gülüyor gayet ciddi bı konu bence gulunucek bı şey yok ortada
(185 puan) tarafından
Ciddiye almıyor işte sanki komik bişey anlatıyorum gibi
(3,505 puan) tarafından
Ciddi olduğunu eşini belirt öyle konuşmaya basla canım bu şekilde bı yere varamazsiniz
0 oy
(219 puan) tarafından
Doğumdan sonra benimki de uzaklaştı ben adım atarsam hatta adım değil Trip atarsam ilgilenir ertesi gün yine aynı doğum yapalı 3 bucuk sene oldu her gün ama her gün buna benzer mesajlar attım yüzyüze gelince konuşmazdı çünkü bişey yok deyip uyurdu hâlâ aynı da gerçi ben yoruldum artık takmıyorum istediği zaman yanaşıyor İstediği zaman yanaşıyor dediğime bakma artık diyorum karı kocamıyız yoksa evde yaşayan iki yabancı mı öyle dediğim zaman 1 hafta o konuda düzelir

istediğizaman muhabbet ediyor 

Oğlumuz kardeş çok istiyordu rabbim nasip etti çok şükür şimdi hem oğlum hem hamilelik diyorum ne hali varsa görsün kaçan kovalanır hesabı

Sen kaç artık o seni kovalssın
(185 puan) tarafından
Zaten öyle yapıcam artık nasılsa bişeyler istiycek sokulucak yanıma bundan sonrada bakalım aradığını bula bilicek mi
(219 puan) tarafından
Böyle mesajlar atarak yads sürekli dile getirerek onları havaya sokuyoruz
Zor biliyorum hele ki şuanda ona ve ilgisine çok ihtiyacın var ama kaldırma götünü bebeğinle ilgilen ona ilgi göstermeyip soğuk davrandığında bu sefer o diyecek benden mi soğudun bişey var mı diye ama çokta burnunu sürtme :) istediğini ver erkek milleti dışarı kaymasın
0 oy
(2,387 puan) tarafından
O ne dedi peki
(185 puan) tarafından
Üste attım cnm
0 oy
(1,105 puan) tarafından
Bu ben :) Bende geçen gece mesaj yazdm oda benden dertli çıktı nerden yazdm dedm :))) doğumdan bi süre sonra olabiliyor canım sonra geri düzelir ilk aylar bizde öyle idim ama şimdi iyiz eskiye göre 
(185 puan) tarafından
4 ay oldu ama :(
0 oy
(185 puan) tarafından

image

oda bunu yazdı işte böyle konuşuncada bişey diyemiyorum ki hemen inanıyorum :(
(1,105 puan) tarafından
Eşim bana asla meleğim kurban olduğum demez:)) evde ismimle çağırır mesajda da aşkım der :)) Bende tam tersi aşkım aşkım diye ortalıkta dolaşırım annesiglin yanında da derm baze :)) ilk başlarda çok takardm neden demiyosn diye ama şimdi takmıyorum  iyi davranıyor ya diyorm olsun demesede olur :) bazı erkeklerin karakteride öyle galiba benm abim der mesela
(185 puan) tarafından
Yok o hiç ismimi söylemez öyle babasının abilerinin yanında söyler sadece genelde hep bu kelimeleri kullanır yani ben mi çok takıntılıyım bilemiyorum :/
(3,230 puan) tarafından
Takma kuzum bak ne güzel cevap vermiş çözülecek şeyler bunlar
0 oy
(8,991 puan) tarafından
Uzun bosey bekledimm
(185 puan) tarafından
Bidahakine bi roman yazarım

İlgili sorular

0 oy
21 cevap 785 göst.
22 Nisan 2024 Diğer kategorisinde ⭐Beyza Nur⭐ (10,538 puan) tarafından soruldu
0 oy