0 oy
224 göst.
Diğer kategorisinde (16 puan) tarafından
32 haftalık hamileyim. Yenidoğan sünneti yaptırmak istiyorum o yüzden şimdiden araştırmaya başladım. Eskişehir'de önerebiliceğiniz doktor hastane var mı tecrübesi olanlar yardımcı olursanız sevinirim 

2 Cevaplar

0 oy
tarafından
Yunus emre devlet hastanesi doktor Mehmet Çiftçi’den çok memnun kaldık 19 aylıkken yaptırdık biz kesinlikle tavsiye ederim çok iyi bi doktor kendisi güleryüzlü 
(16 puan) tarafından
Lokal anesteziyle yapmıyorlar sanırım 6 aydan sonra genel anesteziyle mi olmuştu acaba ?
tarafından
Evet genel olduk biz çünkü çok hareketli ama seninki yenidoğan olduğu için lokal anestezi yapar bence bi görüş dediğim doktorla canım gerçekten memnun kalırsın
(16 puan) tarafından
Randevu bulmak zor olmaz umarım devlet hastaneleri pek yoğun oluyor görüşeyim söylediğiniz doktorla teşekkür ederim yardımcı olduğunuz için
-Reklam-
0 oy
(120,765 puan) tarafından
elif anada bi dr var ayni zamanda acibademde calisiyo aay adini ubuttum
abdullah özel cok cok iyi bi dr
(16 puan) tarafından
Evet bu doktorun ismini çok duydum memnun kalan çok fazla siz kaçıncı ayda yaptırmıştınız
biz 2021 de yaptirdik
tarafından
Mehmet kuşku mu o sünnet yapıyor mu ki
yoo abdullah özel dr adi kucuk bebeklerr elif anada buyuklere acibademde sunnet yapiyo
tarafından
Evet o da çok iyi bi doktor ama özelde çok pahalı ya biz o yüzden devlette yaptırmıştık sanki özel hastanedeymişiz  gibi ilgilendi doktorumuz sağolsun
dogrudur onemli olan ozel devlet degip dr zaten
(16 puan) tarafından
Aynen bende Abdullah beyi çok duydum özelde olunca ne kadardır ücretler bilemedim bir kaç defa iletişim kurmaya çalıştım Elif Anayla ama ulaşamadım. Sadece devlet için altı aydan küçük çocukları yapmıyorlar büyükleri de genel anesteziyle yapıyorlar diye duydum onun için kararsız kaldım sünnet için anestezi aldırmak istemiyorum bir de ne kadar küçük olursa o kadar kolay oluyor diyorlar o yüzden de acele ediyorum doktoru belirlersem doğumdan sonra ilk fırsatta yaptırmış olurum diye Mehmet beyi de araştırıcam umarım yenidoğan sünneti de yapıyordur
(16 puan) tarafından
Geçen sene yaptırmışsınız bebeğiniz kaç aylıktı acaba ?
17 18 arasiydo
(16 puan) tarafından
Zor oluyor mu ilk 6 ay daha kolay diyorlar ama siz zorlandınız mı ?
ilk 1 hafta feciydi sonra gecti

İlgili sorular

+1 oy
1 cevap 42 göst.
0 oy
0 cevap 34 göst.
0 oy
8 cevap 131 göst.
22 Eylül 2023 Diğer kategorisinde Gamze1azra (84 puan) tarafından soruldu
0 oy
1 cevap 62 göst.
14 Temmuz 2023 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Mekace (1,561 puan) tarafından soruldu

397,101 soru

11,877,048 cevap

35,992 kullanıcı

...