0 oy
164 göst.
Aile kategorisinde (385 puan) tarafından
26haftalık hamıleyım kontrolüm vardı esım ıse gitmeden bıraktı hastaneye işe gitti . Görümcemde anasına geldı akşam sabah evden çıkarken arabasını farketmedım eşi almamış . Hastanede ısımde denk gelmedı otobüste kaçmış bnm olduğum bölgeye 2saatte bır var kaynanam aradı naptın dıye yurucem napıyım bekleyemem o kadar dedım normal bı ınsana yarım saat sürmüyor ama bana 40dkka fln surdu bıde bayır asagı ınmesi zorlandım tıkandım . Neyse yürüyüş ıyıdır ama yoruldum evın önüne geldım arabası burda ıster ıstemez kızdım . Oglum kaynanaydı terledım yoruldum hadı gel oglum dedım gel kahvaltı var cay var dedı yok gelmıyım o kadar çok yoruldum ki terledım üstü mü basımı degısıcem araba burdaymıs o kadar yoruldum dedım yuzune bakmadım Tam tersı kızının ısı olsa kocamı kaldırtıp goturtur bekle derdı . AA unutmuşuz hıcte aklımıza gelmedı dedı bende hadı oglum dedım geldı ındım ama gerçekten yoruldum .esımde o sıra aradı onada kalay bastım gecen sene alacaktım ehlıyet senın yüzünden alamadım böyle yollarda rezıl oluyorum evdeymıs alayım dıyen bıle olmadı fln baya saydım haklısından başka bırsey dıyemedı geldım bı saattır yatıyorum 

4 Cevaplar

0 oy
(14,428 puan) tarafından
Oh iyi yapmışsın bacı,bu nasıl vicdan sinir oldum
-Reklam-
0 oy
(540 puan) tarafından
Ooooh iyi etmişsin ayıp ya aa aklımıza gelmedi ne demek 
0 oy
(4,961 puan) tarafından
Boşver iyi olmuş illa onlarında işi düşer, 
0 oy