0 oy
91 göst.
Aile kategorisinde (2 puan) tarafından
tarafından kapalı
Kızlar 14 haftalık hamileyim 3.ye.Esimle anlaşamıyoruz bugün ayrılma kararı aldık.Ben şimdi iki çocuğumla ve karnmdakiyle babamın evine gidicem ama hiç gitmek istemiyorum oraya babam kötü bi insan .Ben ne yapabilirim? Sığınma evine gidebilir miyim.Nolur kırıcı eleştirici yorum yapacaklar yapmasın yeterince kötü durumdayım.Akıl verebilecek yol gösterecek aklı başında birileri yazsın nolur
notu ile kapatıldı: Soru başlığı sorunuzu kısaca özetleyecek şekilde belirlenmelidir. Bu tarz soru başlıkları platform kullanışlılığını azalttığı için soru kapatılmıştır.

5 Cevaplar

0 oy
(7,666 puan) tarafından
Nasıl bir akıl versem bilemedim 3 cocukla sığınma evi zor olur bence
-Reklam-
0 oy
tarafından
Seni bu duruma düşürüp bu halinle ayrılmak isteyen adamın Allah belasını versin gitme bi yere bacım kendisi gitsin sen o 3cocugu dışarıdan getirmedin beğenmiyorsa sktir olsun kendisi ki boşanmaz laf olsun diye demiştir 
0 oy
(3,237 puan) tarafından

Canım ha diyince boşanılmaz ki. Sakin kafayla oturun konuşun. Sorununuz ne , nasıl çözüm bula bilirsiniz diye. Biz oooo 40 kere boşanma kararı aldık:D:D

0 oy
(6,441 puan) tarafından
Sığınma evi zor olur canım senin için baba evi çokta kötü olamaz birde hamilesin bu adam 14 haftada mı değişti gitme bir yere otur bence nereye gidicen bebekle çoçukla
0 oy
(1,726 puan) tarafından
Doğuma kadar eşinin yanında kalsan sonrasında bir yol bulup çalışırsın 

Eşinin gözünü korkutmak için bir iki haftaligina gidebilirsin

İlgili sorular

0 oy
7 cevap 92 göst.
28 Eylül 2022 Aile kategorisinde Gamze1609 (77 puan) tarafından soruldu
0 oy
2 cevap 50 göst.
24 Eylül 2022 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Beren sezgin (238 puan) tarafından soruldu

378,434 soru

11,327,647 cevap

34,781 kullanıcı

...