0 oy
1,140 göst.
Diğer kategorisinde (1,486 puan) tarafından
Hala şoktayım elim ayağım titriyor sinirden  Allah belasını versin böylelerinin soyu sopu kurusn inşallah hicmi cikamicaz dışarı bu kadınların çektiği nedir ya ilk defa böyle bisey geliyor başıma kafayı yicem resmen yediremiyorum kendime oğlumu dışarı çıkarayım dedim hava güzel parkta oynasın diye  3 4 cocuk dışında kimse yoktu oğlum kumla oynarken bende yanındaki banka oturdum itin biride geldi karşımdaki banka oturdu  el kol hareketi yaptı durdu Bi baktım cinsel organını kasıyor görmezden geldm ben yanlış anlıyorum dedim oğlumu aldım bebek arabasına koyup gideyim dedim bize doğru geldi ve geceleri kocanın yerinde olmayı çok isterdim dedi başımdan aşağı kaynar

Su döktüler sanki direk bağırdım küfür ettim ağzımı bozdum gitme polisi arıyorum dedim o ara oğlumda korktu tabi ağlamaya başladı ordaki çocuklar direk taş atmaya başladı telefonu çıkardım kades uygulamasına basicaktm

Koşarak uzaklaşı halen aklım başımda deil nasl eve geldm nasl girdim hatırlamıyorum bile eşime söylesem deli olur bidaha çıkmama bile izin vermez nasl karaktersiz adı insanlar varya geberip gitsin inşallah şeref.siz

32 Cevaplar

0 oy
(558 puan) tarafından
Hadım şart bizim ülkede bacım.Allah kimsenin başına vermesin geçmiş olsun
-Reklam-
0 oy
(484 puan) tarafından
Artik sinir tanımıyorlar cok berbat ya allahin belası parka bilr gidemeyecek mi  u kadinlar Allah kahretsin biber gazi aldim böyle bir şey olursa ccat diye sıkarım ha biber gazı da silah sayiliyirmus ya devletim o kadar ince düşünür ki sen bi kadını rahatsız edebilir psikolojisini bozallbilirsin ama sende karşısında ki adamın psikolojisini  boz laf falan at ne bilim  doyor ne gerek var biber gazına diyor kahrolsun bunlar Allah hepsinin belasını verdik toplumda gezmeyi bırak kocamın yanında gezemiyorum 
0 oy
(7,952 puan) tarafından
Allah belasını versin inşallah o organı kopsun
0 oy
(4,389 puan) tarafından
Allahın gazabına uğraşın böyleleri 
0 oy
(18,228 puan) tarafından
İt oğlu şt o******çocuğu Allah belasını versin bide mğgede var işte uykularımı kaçırıyo sabaha kadar kadına dua ettim her uyandığımda aklım almıyo nasıl bi zihniyet napabilirsin sokak ortasında y******kpek keşke bassaydın keşke tarif etseydinde gelseydi polis
0 oy
(592 puan) tarafından
Allah belasını versin çok geçmiş olsun yazık bebeğin de sende korkmussun Allah korumuş daha ileri gidip zarar vermemiş yaklaşmaya kalkmamış 
0 oy
(9,025 puan) tarafından
Allahim soyları kurusun boylelerin pislik adi
0 oy
(1,062 puan) tarafından
Biber gazı kullanmak yasak mı acaba 
0 oy
(7,375 puan) tarafından
Kız gördün ya o ara kafese bassaydin o kalkmadan gelirdi anında 
0 oy
(433 puan) tarafından
Eyer kanunda tacizlere iğdam çıksaydı inanki bunları yaşamazdık ** herif
0 oy
(5,132 puan) tarafından
Şeref*siz kudurmuş 
0 oy
(2,687 puan) tarafından
Şe.r.ef.siz  insallah bi yerlerden belasini bulur geberir gider 

İlgili sorular

0 oy
28 cevap 1,239 göst.
6 Mayıs 2022 Diğer kategorisinde !!!!FATMAAA!!!!! (7,466 puan) tarafından soruldu
0 oy
24 cevap 1,180 göst.
10 Şubat 2021 Diğer kategorisinde Gurmeanne (582 puan) tarafından soruldu
0 oy
26 cevap 1,374 göst.
31 Mayıs 2024 Diğer kategorisinde Eslemmm (1,725 puan) tarafından soruldu
0 oy
65 cevap 2,242 göst.
4 Aralık 2023 Aile kategorisinde Melek8663 (678 puan) tarafından soruldu

384,849 soru

11,511,575 cevap

35,173 kullanıcı