0 oy
664 göst.
Diğer kategorisinde (1,140 puan) tarafından

Allah düşmanının başına vermesin böyle ruh hastasını ya.

Para para para ölecek.
Önce tefeciye bulaşmış yalvar yakar bana geldi ya beni öldürecekler ya ben onları diye kredi çek dedi.kabul etmedim.
Ertesi gün de hatta kolunu kırdılar.
Sal.aklık ettim çocuğumuz var güvendim.kamyonu vardı onu satıp hepsini yatıracam borcun haftaya dedi.
Sonra ne oldu.aylardir eline para geçtiği halde ödemedi.
Benim de yüzüm tutmadı bankanın telefonlarını açmaya.gitmisler anamın oğluna dadanmışlar.
Abi demek istemiyorum.yani bir kadının hayatındaki bütün erkekler mi b.ok olur ya.
Babam öyle abim olacak öyle kocam olacak öyle.
Tabi annem bana söylememiş canım sıkılmasın diye ama tabi abim boyuna ona carlamış.hay.vandan farkı yok.
Annemin de şekeri var panik atağı tansiyonu kadın zaten hasta.kac gündür bir diyor şekerim çıktı bir diyor panik atak geldi meğer bununla ugrasirmis.
Delirdim ben de dün öğrendim de.saydim sayistirdim daha bir çok şeyde ya herkes benim k.ocama dolandırıcı diyor.
Bana acıyarak bakıyor bıktım.
Hamileyim bir de kızım var lanet olsun gidecem açacam dava dedim beş kuruş param yok.
Anam oğlunu bırakır mı bırakmaz mi belli değil.
Ki gelse ev tutsak ben nasıl calisacam cocukLara annem bakamaz zaten hem hasta yaşlı 
Delirecem ya vallahi erkeklerden nefret ediyorum artık.hic mi adam gibi adam denk gelmemiş benim hayatıma.
Bugün arayıp adresimi verecem gelsinler alsınlar eşyaları.ikametim hala eski ev diye ariyorlarmis annemleri.alsin icraya eşyaları bari biraz sesleri kesilir diyorum 

6 Cevaplar

0 oy
(127 puan) tarafından
tarafından seçilmiş

En İyi Cevap
Yaa canim cok gecmis olsun okurken bile ben fenalastim kurtul dicem ama kac tane cocugun var Allah yardımcın olsun 
(1,140 puan) tarafından
Öyle vallahi programlarda bile neler çıkıyor artık aldatmalar cinayetler tecavüzler insan demeye bin şahit ister.ben turistik bir yerde oturuyorum buralar bin beter dışarı cikasim bile gelmiyor midem bulanıyor insanları gördükçe
(127 puan) tarafından
Harbiden öyle kendini kendin koruyabilirsin sadece bence bu devirde millet yapıyor yapıyor yaptığınla kalıyor
(1,140 puan) tarafından
Öyle..ben kendimde değilim çocuk olunca insan daha farklı oluyor.bazen diyorum acaba büyüdüklerinde zaman insanlar dünya ne halde olacak daha beter olacak simdikinden
(127 puan) tarafından
10 15 sene once bi ar namus adap vardı bitti 10 sene sonrayi dusunemiyorum canim disiplinle yetistirmemiz lazım moda mis falan simartmican korkucak cocuk ben oule dusunuyorum
(1,140 puan) tarafından
Yaa bizim çocukluğumuzda nasıldı.hele annelerimizin...doğru diyorsun ben de diyorum elimden geldigince yetiştirmeye calisacam gerisi onların tercihi
-Reklam-
+1 oy
(1,783 puan) tarafından
Okadar güveniniz yok nefret ediyorsunuz aileden eşden neden 2.cocuga hamilelik çocuklarınıza bakacaksiniz ayaklarınızın üstünde durup yapacak birşey yok
(1,140 puan) tarafından
Yargılamak kolay..sonradan çıktı ne m.al olduğu.ben de biliyorum ayaklarım üstünde durup çocuklarıma bakmayı.
Şu an hamileyim calisamam çocuklarıma bakacak kimse yok dava açacak param yok bunlardan bahsettim zaten.
0 oy
(127 puan) tarafından
Bence sen karışma direk ortadan kaldirsinlar sende kurtul
(1,140 puan) tarafından
Kız kaldirsinlar da.abimi arayıp duruyorlarmis kayıtlı adresim orası diye.icraya gelecez eve diyorlarmış.
Borcu tefeciye ayrı.bana bankadan kredi çektirdi.o sıkıntı yoksa ne yaparlarsa yapsinlar
(127 puan) tarafından
İnşallah hepsinden kurtulursun yada iflah olurlar
(1,140 puan) tarafından
Amin inşallah
0 oy
(1,726 puan) tarafından
Zor bir durum valla Allah yardımcın olsun

İnsan isterse yapamayacağı bir şey yok eğer kendine güvenip inanıyorsan herkesi geride birak git
(1,140 puan) tarafından
Kendime guveniyorum da nasıl edeyim hamile olmasam patladım artık.bu halde nasıl calisacam şimdi kimse ise almaz.e doğumu var sezeryan olacak bir mesleğim yok market te ya temizlikte calisacam ona da ameliyatlı nasıl.
Annem iki çocuğa mümkün değil bakamaz birsuru hastalığı var.yoksa boyun büküp oturacak biri değilim inan ama çocuklar elimi kolumu bağlıyor.onun tehditleri bir yandan
(1,726 puan) tarafından
Bebeğin doğsun bir çaresini bulursun inşallah
(1,140 puan) tarafından
İnşallah zaten kreş yaşına gelse büyüğüm durmayacam
0 oy
(9,247 puan) tarafından
Borc ne kadar acaba
(1,140 puan) tarafından
Tefeciye Allah bilir.bana çektirdigi 120 bine yakın
0 oy
(6,441 puan) tarafından
Tamam da eşin böyleyken ah be kuzum niye hamile kalıyorsun abinin de kavga etmesi normal değil mi eşinin borcu yüzünden onu arıyorlar bence sen annem yaşlı falan deme bu adamdan kurtul bugün yarın zaten tefeciler onu bırakmaz bari çocuklarınla sana zarar gelmesin
(1,140 puan) tarafından
Kafam o kadar karışık ki ne yaptığımı yaoacagimi bilmiyorum artık şaştım kaldim

İlgili sorular

0 oy
2 cevap 89 göst.
2 Eylül 2021 Aile kategorisinde Ysmn18 (359 puan) tarafından soruldu
0 oy
42 cevap 1,223 göst.
0 oy
2 cevap 35 göst.
4 Ocak 2024 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Simayyy (1,775 puan) tarafından soruldu
0 oy
11 cevap 593 göst.
14 Ocak 2023 Diğer kategorisinde 2323 (2,165 puan) tarafından soruldu

379,714 soru

11,366,633 cevap

34,848 kullanıcı

...