0 oy
534 göst.
Yemek-Tarifler kategorisinde (1,618 puan) tarafından
Hazır çorba çok seviyorum eşim de mesaiye kalıyor sürekli. Zararlı mi diye de aklımı kurcalamiyor değil tabiii ben içince 15 aylık kızım da istiyor 

41 Cevaplar

+1 oy
(4,700 puan) tarafından
Çok zararlı diye biliyorum hiçte sevmem çorba yapımı taş çatlasın yarım saat sürsün bari içine ne bıraktığımi biliyorum 
-Reklam-
0 oy
(390 puan) tarafından
Ben mantar crobasini çok severim hazirlardan diğerlerini yapmam
(5,308 puan) tarafından
Evet bende kremalı mantar çorbasını seviyorum bitek
Diğerlerini sevmiyorum
(390 puan) tarafından
O güzel oluyor :)
0 oy
(6,986 puan) tarafından
Tabiki zararlı ama bende ezogelini çok seviyorum 
0 oy
(12,994 puan) tarafından
Ünv okurken alıyorduk evime almıyorum 
0 oy
(10,026 puan) tarafından
Onceden evlenmeden once yani cok severdim. Ama simdi kendim yapiyorum hep hazirlar hic guzel gelmiyor artik. Oglumada hic icirmedim hazir corba. Kendim yapiyorum cesit cesit kendi hazirladigim domateslerler et sulariyla
0 oy
(2,835 puan) tarafından
Çok zararlı bebeğine icirme cnm bende çok severdim ama zararlı olduğunu duyunce evime almam artık evde yaparım çok daha güzle ve lezzetli oluyor 
0 oy
(7,447 puan) tarafından
Hiç sevmem çok yapay geliyor bana
0 oy
(2,610 puan) tarafından
Herkes zararlı falan demiş ama yedikleri hangi paketli gıda sağlıklı ki çorba içmez başka bir şeyden yine zararı görür bu kadar kasmamak lazm 
0 oy
tarafından
Hiç içmedim,  annem eve almazdı benim. 
0 oy
tarafından
Arada alıyorum domates çorbası ezogelin bunları alırım..tek bunlar değil ki bir sürü zararlı besinler var çok sık olmasa da içeriz 
0 oy
(8,983 puan) tarafından

Şuan açım ne olsa severim:D

0 oy
(2,705 puan) tarafından
Coookk severım ama 16aylık kızım olalı eve sokmuyorm cokta ozledım ama kızım ıcın almıyorm aşırı zararlı canm sende alma bı tarhana şehrıye mercımek yapıver aynı hızda oluyor onlarda verme yazık 
0 oy
(2,687 puan) tarafından

Bitek ezogelin aplaaa sevimm:woot: bazende tarhana kurtaricim oluyo sofrada

0 oy
tarafından
Ezogelin çorbasını çok seviyorum kendim yapmayı bilmediğim 3 4 ayda 1 alıyorum onu içiyorum ama dediğim gibi çok sık değil 3 4 ayda bir 
(13,821 puan) tarafından
Kız nefis yemek tariflerinden yapsana güzel oliyor☺️
0 oy
(6,441 puan) tarafından
Bende severim eşimde öyle 
0 oy
(6,724 puan) tarafından

mantar ve kremalı tavuk çorbasını çok seviyorum :)

0 oy
(11,217 puan) tarafından

Hic sevnem hicte icmedim. En basit corba bile yarin saatte hazir duduklude:) bir mercimek corbadi yap ver yazik 15 aylik cocuga hazir corba verme

0 oy
(17,754 puan) tarafından
Ben sevmem hiç
0 oy
tarafından
Ben mantar yapıyorm ayda bir . Çok hastaysakta bişe yapamıyosam şehriyeli tavuk alıyo canm onu yapıyo eşim bana 
0 oy
(2,194 puan) tarafından
Çorba sevmiyorum canım vermiyorum kendi yaptığım çorbaları seviyorum ,ama bende  sucuk ,döner falan seviyorum bazen kendime yapıyorum bebeğim istiyor biraz veriyorum hazır çorbada, hazır et urunleride hazır olan herşey zararlı canım bebeklerede kendimize de vermesek daha iyi tabi 

İlgili sorular

0 oy
30 cevap 434 göst.
10 Şubat 2024 Diğer kategorisinde Burcu13 (299 puan) tarafından soruldu
0 oy
44 cevap 1,139 göst.
4 Ekim 2022 Aile kategorisinde Fatma3400 (105 puan) tarafından soruldu
0 oy
6 cevap 1,096 göst.
0 oy
6 cevap 126 göst.
17 Temmuz 2021 Diğer kategorisinde Yagmur1265 (3,055 puan) tarafından soruldu