0 oy
195 göst.
Diğer kategorisinde (49 puan) tarafından

Annelik ne kadar zorr:(

7 Cevaplar

+1 oy
(2,349 puan) tarafından

Güzel olan şeyler zor oluyor. Annelik çok güzel bu yüzden de zor. Sabır dilerim tüm annelere<3

(49 puan) tarafından
Amin inşallah❤️
-Reklam-
0 oy
(2,165 puan) tarafından
Bencede, ama bir o kadar da güzel yanları var :)
(49 puan) tarafından
Kesinlikle bin şükür☺️
0 oy
tarafından

Cok zor cok ama cok keyıflı, dunyanın bin guzellıgını onun bir zorluguna degısmem♥️ ne zorluk yasıyorsan bil ki hepsı gelıp gecıyor sadece guzel anları hatırlıyorsun :)

(49 puan) tarafından
Umarım o zamnlar çabuk gelir
0 oy
(2,692 puan) tarafından
Anne olamamak da zor olmakta böyle bir celişki.
(49 puan) tarafından
Haklısın Allaha bin şükür anne olma şerefine nail olduk ama gerçekten o kadar sabır gerektiriyor ki tükeniyorsun:( Allah olmayıp isteyen herkese nasip etsin
(2,692 puan) tarafından
Olmayınca başka tukeniyorsun gülüm öyle düşün çocuk büyük sorumluluk bu dehişmez birşey ama işte insana verilmiş bı istek niye isteriz niye yaparız anlamlandırmasi zor. Her kolayin zoru her zorun kolayi elbet var  amin inşallah
0 oy
(1,560 puan) tarafından
Çünkü cennet ayaklarımızın altına boşuna serilmiyor :)
(49 puan) tarafından
tarafından düzenlendi
Eşimde öyle diyor benim bu hallerimi gördükçe:)
0 oy
(3,084 puan) tarafından
Bende bugün bunu soryuladim. Bugün kizimi babasina birakip biraz hava aldım tuhaf oldum 15ayda belki 2 3 kez onsuz dışarıya cikmişimdir. 
(49 puan) tarafından
Çocuk gelişimi mezunuyum öğretmenlik yaptım çocuklara ait çoğu şeyi biliyorum ama anne olduktan sonra hiç bir şey bilmediğimi farkettim annelik zor zanaat:(
0 oy
(3,017 puan) tarafından
Evlat sevgisinin fazlalığından zor bence yoksa besleme alt degistirmede pratikte  zorluk yok bence zor olmasının sebebi bu.  aç mı kaldı gazi mi var bir yeri mı  agridi aman Allah'im ateşi mı var bir yerini mı vurdu simdi düşecek  neden emeklemedi neden yürümüyor neden konusmuyor bugün fazla uyudu Hasta mı olacak hava rüzgarli üşüdü mu vs derken stressiz gün geçmiyor bizide yoran koşulsuz şartsız sevgimiz olduğunu düşünüyorum.
(49 puan) tarafından
Vallahi çok güzel açıklamışınız %50 bu zaten :)

İlgili sorular

0 oy
2 cevap 95 göst.
23 Ocak 2023 Diğer kategorisinde Aslı saray (364 puan) tarafından soruldu
+1 oy
6 cevap 348 göst.
3 Ağustos 2021 Diğer kategorisinde Guuness (758 puan) tarafından soruldu
0 oy
2 cevap 100 göst.
7 Kasım 2023 Diğer kategorisinde Es25 (3,767 puan) tarafından soruldu
0 oy
1 cevap 40 göst.