0 oy
145 göst.
Diğer kategorisinde (97 puan) tarafından
2 yaşındaki oğlum kahvaltı oglen aksam hıc farketmıyor, yyedıgı seyler cok belli seyler Baska tat ısdemıyor hep aynı yiye yiye bıkıp tıksınıyor Yenı bırseyler de yemiyor makarna kısır kıymalı pide salatalık yoğurt suu başka hıcbırsey yemiyor bu hep böyle mı gidecek 

7 Cevaplar

0 oy
tarafından
Kızım keşke onları yese. Benim kızım hiç bişey yemiyor. Şuan önünde makarna var oynuyor bildiğin
(97 puan) tarafından
Rabbım yardımcımız olsun
tarafından
Amin inşallah sağol cnm
-Reklam-
0 oy
(7,376 puan) tarafından
tarafından düzenlendi

Bir tane vitamin aldık canım o iştahını açtı bizimde bir zaman sonra düzelir ya 

image

tarafından
Ne zaman aldınız ya bn Google ye supravit yazdım çıkmadı
(7,376 puan) tarafından
Yeni 2 hafta oldu resimini çekip atayım mi
tarafından
Evet atabilirseniz atın size zahmet
(7,376 puan) tarafından
Resmini yukarı ya ekledim canlar
tarafından
Çok teşekkür ederim
0 oy
(150 puan) tarafından
Ablamın oğlu da aynıydı canım 4 yaşında şuan farklı şeyleri yeni yemeye başladı ablam sevinçten ne yapacağını şaşırdı darısı size benim kızım 3 yaşına gircek hiç ayırt etmez yemeği çok şükür her çocuk bir olmuyor maalesef 
(97 puan) tarafından
Insallah duzelir ya
0 oy
(743 puan) tarafından
Benim oğlumda 2 buçuk yaşında vallahi ne yedirecegimi şaşırıyorum sayılı yediği şeyler vardı artık onları da yemiyor ac kalıyor ne yapicam bilmiyorum :(
(97 puan) tarafından
Ac bırakıyorum corba falan ıcsın dıye bakıyorum agzına bıle almıyor zorla verınce de tukuruyor
0 oy
(977 puan) tarafından
22 ayligiz farklı yemek verince cignemiyor tuküruyor zorla iki kaşık yemek yediriorum  bizdede aynı canım:/ inşallah duzelirler
0 oy
(3,145 puan) tarafından
Benim oğlumda aynı her zaman yediği şeyleri istiyor farklı yemek yemek istemiyor bende düşünüyorum ne zaman herşeyi yicek 
0 oy
(251 puan) tarafından
Ah benimkide öyle malasef 22 aylik.

İlgili sorular

0 oy
1 cevap 28 göst.
10 Mart 2024 Diğer kategorisinde Papatya-ya (513 puan) tarafından soruldu
0 oy
14 cevap 126 göst.
16 Ocak 2024 Diğer kategorisinde Birsel.. (36 puan) tarafından soruldu
0 oy
5 cevap 93 göst.