0 oy
278 göst.
Aile kategorisinde (4,040 puan) tarafından
Yani hem çocuk özgüvenli olsun hem çocuğa karşı ilgili olayım hem evim temiz olsun... Yok böyle bir dünya. Bugün yine evi olduğu gibi bıraktım bebelerle vurduk kendimizi dışarı onları müzeye götürdüm gezdirdim getirdim. Sonra yaslialar bebeleri gördüler başladılar tavsiye vermeye temiz alıştır iki çocuğun var başka işin mi var bilmem ne. yani öyle diyene vereceksin bir saat. Benim babam on dakka cocuklarla duramaz bir sürü akıl verir. 

Karşı komşum kızının çocuklarını alıp bir gün boyunca gezdiriyor kadının bana dediği Allah sizin yardımcınız olsun hiç huzurunuz yok. 

Bir tek o anlıyor halimden çünkü kızına destek. Ama benim etrafim hep köstek hep laf 

5 Cevaplar

0 oy
(119,343 puan) tarafından
aslinda var oyle bi dunya planli hareket edersen herseye yetisirsin tabi bazi seylerden ödün vercelsin ornegin uykudan ben gece temizlerim evimi utumu gece yaparim sabaha tek yemek bulaşık olur
(4,040 puan) tarafından
Ya temizlik.gene yetişiyor ama ben çocukları serbest bırakıyorum başkasının alanında asla birşeye dokunmazlad evde yer içer dökerler sonra beraber toplarız. Herşeyin tadına varsinlar istiyorum. Kıyafetleri lekeli ama benim umrumda değil etrafın umrunda. Çocuk enerjisini atamıyor bir de evde elini kolunu baglarsam çıldırır iyice
(119,343 puan) tarafından
leke bu yaa bi on yikamada cikar ona bakma
-Reklam-
0 oy
(3,767 puan) tarafından
Öyle hep köstek hava iyi buralar parka gotrdum çocuğu kumla oynuyordu  hemn oradan usutursun diyo birisi sanane benim çocuğum evde olunca usutup hastalnmiyudahep bı müdahale annelere küçükken biz sokakda buyuyoduk  akşama kadar şimdiki çocuklar dört duvar arasında 
(4,040 puan) tarafından
Geçen benim oğlan çamurlu suyun içine oturdu. Hiç de hasta olmadı. Ama herkes birşey der
(3,767 puan) tarafından
Bizde oynuyorduk biseymi oluydu amn herkes bişey söyleme cabasinda
0 oy
(7,041 puan) tarafından
Kız boşver aman benimki 9 aylık olcak bütün gün onunla oyunlar oynuyorum bak şu saatte de temizlik yapıyorum daha bi de yemek yapcam öyle uyucam sabah 8de mesai başlar tokatlayarak uyandiri beni essek herif :) 
(4,040 puan) tarafından
Ahahahaha :D
0 oy
(11,217 puan) tarafından
tarafından düzenlendi

2. Cocuktan sonra ne cok eve zmn harcadıgımı fark ettım . Ondan sonra gereksz işten gucten ve misafırden vazgectım gunluk işim yemek ve mutfaktır. Her gun hergun kendımı paralamam. Hatta 2. Cocuguma yetmezmış gıbı bıde uzaktsn egıtım aldım haftaya baslıyor:)

(11,217 puan) tarafından
Buyugu 6 yasında dıgerı 1.5 buyuk krese gıdıo
(11,217 puan) tarafından
Supurge işinide 4 yıldır robota yıgdım: D

Aslında annelik iznindeyim ama dayanamadım bu kursu kacıramam dedım eylüle kdr goturebılırım umarım
(367 puan) tarafından
Ben çalışıyorum 13 gün oldu ikinci çocuğumu kucağıma alalı. Diğer kızım da 27 aylık 4 aybsonra ise geri donecem sizce bakıcı ikisine ayninanda mi bakmalı yoksa kızıma tuvalet egiti verip kreşe mi göndermeliyim
(11,217 puan) tarafından
Yanı eve bakıcı gelicekse ıkısıne bır baksın kızın en azından bır 3 3.5 olana kadar. OBur turlu krese gotur getrde yorulursun
(367 puan) tarafından
Bakıcı eve gelmiyor. Ben 3 haftadır evdeyim bakicisan çok soğudu haftada iki gün gelip görüyorlar kızımı ama sanki tekrar alisamayacak gibi geliyor
0 oy
(3,882 puan) tarafından
Ay bakma xanm aen onlara ben de yazın kızımı çıkarmazdım cok ha su iş bitsin ha su yemeği se yapim aksam olurdy şimdş pişnanım kış geldi bı yere gidemiyoruz üzülüyorum yazın bebek doğacak hiç çıkaramam.temislik nankör ama cocukların mutlulıgu gştmez gözünün önünden eb iyisini yapıyosu. Bugun kıyamadım kızımı cıkardım gelen giden ne yapıyosunuz sogukta diyo terslesen kötü olcan 
(4,040 puan) tarafından
Ben en soğuk havada bile çıkarıyorum cigerleri oksijen dolsun diye.esas soğuk havada çocuk açılıyor. Benimkiler doğru düzgün mont giymez rahat edemezler hasta da olmuyorlar valla. Ama herkesin gözü benim bebeklerde. Kimse kimseye karismasa hayat mis
(3,882 puan) tarafından
Yani kimse demiyor evde tıkılıp kalıyorsun tek cocuk sıkılmıyor mu dıye herkes bos konusuyor işte takma

İlgili sorular

0 oy
23 cevap 401 göst.
0 oy
4 cevap 164 göst.
15 Eylül 2023 Aile kategorisinde Ayla. (1,293 puan) tarafından soruldu
0 oy
13 cevap 320 göst.
13 Nisan 2022 Aile kategorisinde Enes2020 (4,040 puan) tarafından soruldu
0 oy
26 cevap 280 göst.

380,171 soru