0 oy
84 göst.
Diğer kategorisinde (4,959 puan) tarafından
Kizlar şimdi size bir sorum olcak bnm bebek 3 -4  haftA önde  yani şuan 36+2 yım bebek ,40 gibi anne karnında aklımda tek bir soru öyle olunca Bebek büyük abdestini yer mi doktora sorun dyceksiniz biliyorum yarın gtcem inşallah ama iki gündür kafam çok karışık bu gibi sorunlar karşılaşan varmı bu arada  doğumum on gün sonra 

3 Cevaplar

0 oy
(218 puan) tarafından
Yok canım yemez sezeryan mi olacaksin
(4,959 puan) tarafından
30nda gttm nst kağıdında 3 defa tek çıkmıştı oda doktor normal dedi ağrım olsa bmde gdym blki bnmkide erken glr;)))) eşime dyrm gidelim alismisssin sen dyr oraya gidince daha sağlıklı oluyormusum ;)))
E bebeğimi görüyorum tabi iyi olcam
(218 puan) tarafından
Araları küçükmüş sağlıkla gelsin inşallah son zamanları çok zor oluyor benim bacak arası felaket ağrıyordu kitlenip kalıyordum bide
(218 puan) tarafından
Her anne gibi bebeği görünce kendimize geliyoruz :)) iri bebek olduğu için erken gelebelir belli olmaz
(4,959 puan) tarafından
Bnm akşam oluyor işte o gündüz hiç bişey yok akşam oldumu başlıyor ağrılarım evet gericekilme her nekdr bize göre korunma yöntemi olsada deilmis ;)
(218 puan) tarafından
Dikkat etmek lazım canım az kalmış zaten :) hayırlısı olsun evet gericekilme korunma yöntemi değil maalesef
-Reklam-
0 oy
(2,469 puan) tarafından
İri bebek mi diyor doktor benim de iki hafta önden gidiyor 

Kaç kg şu an 
(4,959 puan) tarafından
İri bebek dedi  3100 gram dedi çok iride glmedi bna  şekerim falan yok ama önde bebeğim
(2,469 puan) tarafından
Genetik demekki çünkü benim ki de ilerde hatta doktor dedi haftasına göre ayaklari büyük adını kocaman ayak koydu :) 26 +5 haftaligim bende

İnşallah sağ salim alirsin kucağına az kalmış 10 güncük☺️
(4,959 puan) tarafından
Ya ya on guncuk  kız bide bana sor bitmyr geçmiyor hergun bı işle ugrasym aman ev temiz olsun aman kirli çamaşır kalmasın annem.kaynanam anlayışlı hele eşim yapmadgm işleri bile yardım eder istemym ama demesinler evi pisti diye ;))

Genetik kuzum bn birazcık yapıliyim eşimde öyle
(2,469 puan) tarafından
Vallah özleniliyor hamilelik tadını çıkar bosver sağ salim kucağımıza alalim da varsın ev pis olsun
(4,959 puan) tarafından
Amin inşallah cnm bnm
0 oy
(10,023 puan) tarafından
Benimkide ondeydi hep ilki 39+2de dogum yaptim sata gore. Erken gelmedi yani. Ve sata gore bakacaksin canim ilerse olmasi gelisimi bakimindan oluyo zaten. Kac kilo suan 
(4,959 puan) tarafından
3100 gram dedi bana pek iri gelmedi bn kızımı 4 kilo doğurdum oda öndeydi
(10,023 puan) tarafından
Benim ilki 3350ydi 36da. 4250 dogdu
(4,959 puan) tarafından
Özele gdyrm farklı devlete gdyrm farklı dyrlar devlet daha fazla dyr özel daha az bnde karmakarışık oldum vala

İlgili sorular

+1 oy
25 cevap 585 göst.
17 Nisan 2024 Diğer kategorisinde Eslem sena (767 puan) tarafından soruldu
0 oy
31 cevap 424 göst.
19 Ocak 2023 Diğer kategorisinde emyy (5,132 puan) tarafından soruldu
0 oy
3 cevap 102 göst.
20 Nisan 2022 Diğer kategorisinde Ayse1234 (803 puan) tarafından soruldu
0 oy
7 cevap 82 göst.